Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, savivaldybių administracijų švietimo padalinių ir švietimo centrų vadovai Druskininkuose diskutavo apie aktualijas įgyvendinant svarbius pokyčius dėl ugdymo turinio atnaujinimo ir mokinių pasiekimų

Praėjusią savaitę Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra ir Druskininkų savivaldybė organizavo dvi dienas trukusią konferenciją „Savivaldybių lyderystė kuriant ir diegiant naują ugdymo turinį“, kurioje dalyvavo už švietimo sektorių atsakingi savivaldybių atstovai. 

 

 

Konferenciją pradėjo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas L. Urmanavičius, svečiams pristatęs Druskininkų ateities planus ir aktualijas.

„Džiaugiuosi, kad švietimo sektoriuje vyksta aktyvios diskusijos, keliami klausimai, kaip gerinti ugdymo kokybę, turinį, planavimą, organizavimą. Jei norime gerų rezultatų – aukštų mokymosi pasiekimų, gero mikroklimato, mokinių ir mokytojų įsitraukimo, bendradarbiavimo – turime būti atviri naujovėms, girdėti ir matyti kitų gerąsias patirtis, nebijoti pokyčių“ – sakė L. Urmanavičius.

Konferencijoje Žinių ekonomikos forumo direktorius Arminas Varanauskas kalbėjo apie praktinį požiūrį į kompetencijomis grįstą ugdymą.

Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius dalinosi Bendrojo ugdymo aktualijomis.

Susirinkusieji aptarė  matematikos mokymo gerąsias  patirtis, kalbėjo apie vokiečių ir prancūzų kalbų mokymo populiarinimą ir stiprinimą, diskutavo apie praktinių pilietiškumo ir gynybos įgūdžių formavimo veiklų įgyvendinimą bei pasirengimą Gyvenimo įgūdžių programos įgyvendinimui.

Nacionalinės švietimo agentūros atstovas dr. Vaino Brazdeikis pristatė Ugdymo turinio atnaujinimą: kas nuveikta ir kas laukia.

Susirinkusieji aptarė priešmokyklinio ugdymo programos įgyvendinimą, mokymosi priemonių poreikio atnaujintoms programoms įgyvendinti planavimą savivaldybėse, įtraukiojo ugdymo organizavimą mokykloje.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovė dr. Jolanta Navickaitė pristatė atnaujintą Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų aprašą ir Bendrųjų ugdymo planų pokyčius.

Nacionalinė švietimo agentūros atstovė dr. Asta Ranonytė pristatė nacionalinių pasiekimų patikrinimų aktualijas.

Konferencijos dalyviai diskutavo apie išorinių mokinių rezultatų panaudojimą mokyklos ir savivaldybės lygmeniu po 4, 8 ir 10 kl., švietimo centrų galimybes.

Druskininkų švietimo skyriaus vedėja Diana Brown  moderavo vieną iš diskusijų grupių apie formalųjį vertinimą, praktine patirtimi apie taikomas strategijas mokyklose  dalijosi Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos,  Viečiūnų progimnazijos ir Druskininkų „Atgimimo“ mokyklų direktorės.  Druskininkų švietimo centras kartu su Alytaus regiono atliekų perdirbimo centru pristatė Eko klasėje vykdomas  veiklas aplinkosauginėmis temomis.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.