Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Inovatyviausio Lietuvos pradinio ugdymo mokytojo nominacija įteikta Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokytojai Ievai Savulionienei

Trečiadienį Vilniaus Valdovų rūmuose vykusios iškilmingos ceremonijos metu apdovanoti inovatyviausi šių metų mokytojai ir ugdymo novatoriai. Tai jau septintus metus „Žinių ekonomikos forumo“ organizuojami mokytojų apdovanojimai, siekiantys skleisti žinią apie geruosius ugdymo pavyzdžius Lietuvoje ir atsidėkoti mokytojams, kuriantiems stebuklus.

Iš viso nominacijos buvo įteiktos šešiose kategorijose, inovatyviausia pradinių klasių mokytoja išrinkta Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Ieva Savulionienė.

I.Savulionienę su apdovanojimu pasveikino ir Druskininkų savivaldybės vadovai.

„Kartu su komanda pasveikinome Ievą ir labai įdomiai pasikalbėjome apie jos 8-erių metų darbą mokykloje, taikomus metodus, pasiekimus ir ateities tikslus. Kaip padėką už pasiektus rezultatus skirsime Ievai finansinę premiją. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad Druskininkuose turime tokių stiprių, drąsių, nuoširdžių ir savo darbą mylinčių pedagogų. Ievai linkime sėkmės įgyvendinat užsibrėžtus tikslus ir dalinantis savo pavyzdžiu su kolegomis“,  – sakė meras R. Malinauskas.

 

Kalbėdama apie savo laimėjimą, I. Savulionienė pabrėžė, kad tai jai – didelė garbė.

„Kelias iki šio įvertinimo buvo ilgas. Pirmiausia pildžiau anketas, kuriose išsamiai pasakojau, kaip aš dirbu, kokius metodus taikau, reikėjo detaliai aprašyti savo pamokas, kaip bendradarbiaujame su mokinių tėvais, kokiose konferencijose esu dalyvavusi. Antrasis etapas buvo visa tai apsiginti, pagrįsti prieš komisiją pokalbio metu. Trečiąjį kartą į komisijos klausimus turėjau atsakinėti jau patekusi į finalą. Klausimai buvo labai įvairūs, ne tik apie inovacijų taikymą darbe, bet ir apie mano asmenybę“ – sako I. Savulionienė ir pabrėžia, kad darbas jai teikia džiaugsmą, ten gera augti, smagu ugdyti save kaip specialistę.  

Inovatyviausio mokytojo konkurse nominuoti I. Savulionienę pasiūlė „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktorė Lina Bagdanavičienė, ji džiaugėsi savo komandoje turinti tokią savo profesijai atsidavusią pedagogę.  

Per 8-erius darbo „Saulės“ pagrindinėje mokykloje metus I. Savulionienė sukūrė individualią klasės elgesio formavimo sistemą, pozityvaus elgesio skatinimo metodą, mokytoja nuolat užsiima ir savo klasės tėvelių švietimu.

„Domiuosi vaikų psichologija, raidos etapais, auklėjimo temomis – tuo dalinuosi su tėvais, tai labai tikslinga“,  – pažymi ji.  

Pasakodama apie savo darbo metodus I. Savulionienė pažymi, kad jos mokiniai neturi namų darbų – namuose yra skiriamos tik kūrybinės užduotys, kurių pagalba vaikai turi patys atrasti, išsiaiškinti – tokiu būdu jie geriau įsisavina žinias.  

Plačiau su kiekvieno iš nominuotų mokytojų, o taip pat ir I. Savulionienės, taikoma inovacija netrukus bus galima susipažinti apdovanojimų organizatorių kuriamame portale ugdymoinovacijos.lt.

Šios platformos tikslas – burti mokytojų bendruomenę, skatinti tarpusavyje dalintis sėkmės istorijomis ir geraisiais pavyzdžiais.

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.