Druskininkų savivaldybė - straipsniai :Aptarti bendruomenei svarbūs vandentvarkos klausimai

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos
Aptarti bendruomenei svarbūs vandentvarkos klausimai

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai susitiko su UAB „Druskininkų vandenys“ direktoriumi Mindaugu Jaskelevičiumi ir aptarė bendruomenei svarbius vandentvarkos klausimus ir 2020 metų įmonės projektų įgyvendinimą ir perspektyvas.

Pasitarimo pradžioje aptarti įmonės pirmojo pusmečio finansiniai rezultatai –  dėl karantino pastarieji nedžiugina, tačiau įmonė dirba pilnu pajėgumu, įgyvendina visus suplanuotus projektus, darbuotojams nereikia būti prastovose. Atkreiptas dėmesys, kad pirmojo pusmečio rezultatams įtaką padarė trims mėnesiams nutraukta juridinių asmenų veikla. Didieji sveikatinimo ir poilsio centrai savo veiklą atnaujino tik birželio pabaigoje – o būtent jie ir yra pagrindiniai vandens vartotojai. Metiniai įmonės rezultatai priklausys nuo to, kaip toliau seksis suvaldyti pandemiją.

 

M. Jaskelevičius savivaldybės vadovams pristatė atliktus ir planuojamus geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tinklų įrengimo darbus  sodų bendrijoje „Dainava“, sodų bendrijoje „Raigardas“, Baltašiškės kvartale, nuotekų tinklų įrengimą Kurorto, M. K. Čiurlionio g., vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimą Sodžiaus g., Kaštonų g., ir kitus svarbius darbus.

Pasitarime pasidžiaugta šiais metais atliktais darbais: vandens gerinimo įrenginių rekonstrukcija Druskininkų miesto III-oje vandenvietėje, įgyvendintu projektu „Vandens gerinimo įrenginių Švendubrėje statyba“.

Šiuo metu yra pradėta tvarkyti nuotekų siurblinė prie Ratnyčėlės lenkto tiltelio. Pasitarimo metu pabrėžta, kad būtina nedelsiant spręsti ne tik pastato estetikos klausimus, bet ir iš siurblinės sklindančius kvapus, nes kurortui šie klausimai itin svarbūs. Tam planuojama įsigyti naujus modernius filtrus.

M. Jaskelevičius pristatė bendrovės pasitelktą modernią užsienio praktiką ir įgyvendinamą aplinkosauginę eksperimentinę priemonę, skirtą dumblo mažinimui: nuo gegužės mėnesio į nuotekų tinklus pilamos specialios bakterijos mažinančios dumblo kiekį.  Dumblo rezervuarai skleisdavo intensyvų kvapą, o dabar jaučiamas ir dumblo, ir kvapų sumažėjimas.  „Važiavome į Rumuniją, kur įmonės taiko šią priemonę praktikoje, įsitikinome nauda bei efektyvumu ir pirmieji Lietuvoje pradėjome ją taikyti“,  – sakė M. Jaskelevičius.

Pasikonsultuoti dėl šios naujovės į Druskininkus jau buvo atvažiavę įmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos. M. Jaskelevičius pažymėjo, kad kol kas ši priemonė naudojama labai trumpai, ir nors akivaizdus teigiamas rezultatas matomas jau dabar, tačiau plačiau jų naudą ir poveikį galės papasakoti praėjus daugiau laiko.

Pasitarime dalyvavusi Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė pasidžiaugė, kad Druskininkuose tiekiamas kokybiškas vanduo, o jo kaina viena mažiausių visoje Lietuvoje. „Visos daromos investicijos yra labai svarbios ir reikalingos, kiekvieną atsakingai įvertiname. Dėl ateities projektų ir perspektyvų pradėtas rengti labai reikšmingas dokumentas – ilgalaikis Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialusis planas,  kuriuo plėtra bus suplanuota bent 10-čiai metų“,  – sakė V. Jurgelevičienė.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.