Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Žurnalas „Reitingai“ ir vėl įvertino švietimo įstaigas: druskininkiečiai itin aktyviai naudojasi neformaliojo švietimo galimybėmis

Mokslo metams artėjant į pabaigą, vienintelio Lietuvoje analitinio švietimo ir aukštojo mokslo žurnalo „Reitingai“ rengėjai ir vėl įvertino šalies ugdymo įstaigų pasiekimus – tarp aukštus rezultatus pasiekusiųjų yra ir Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigos, pedagogai.

Tarp daugiausiai 2019-2020 m. sporte didžiausių laimėjimų pasiekusių Lietuvos mokyklų – Druskininkų „Atgimimo“ mokykla.

Druskininkų „Viečiūnų“ progimnazija patenka tarp mokyklų, kuriose daugiausiai mokinių naudojasi neformaliojo švietimo galimybėmis. Būrelius čia lanko beveik 90 proc. mokinių.

 

Vienas iš reikšmingų žurnalo rengėjų tyrimų – pradinių mokyklų ir progimnazijų reitingas. „Pristatome pradinių mokyklų ir progimnazijų reitingą pagal akademinius rezultatus. Buvo įvertinti matematikos, skaitymo, rašymo, pasaulio pažinimo, o progimnazijų lygyje – dar ir socialinių mokslų pasiekimai“,  – pažymi rengėjai.

Vertinant aštuntokų pasiekimus, iš 160-ies Lietuvos progimnazijų Viečiūnų progimnazija užima 71 vietą. Leipalingio  - 87.

Gruodžio mėnesį „Reitingų“ kūrėjai atrinko 500 geriausių mokytojų, tarp kurių buvo ir penkios Druskininkų „Ryto“ gimnazijos pedagogės.

Šį kartą žurnalas pristatė 270 šalies mokytojų perlų, kurie jau išėję į pensiją, bet ir toliau dirba mokyklose. „Juos myli vaikai, vertina tėvai, gerbia kolegos, brangina ir saugo mokyklų vadovai“, – pažymi žurnalo rengėjai.

Tarp šių mokytojų - ir  Druskininkų „Ryto“ gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė  Birutė Juozdevičienė.

Pasak Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus, kai kurie „Reitinguose“ pateikti rezultatai džiugina, o kai kurie – signalizuoja, kad reiktų labiau pasitempti.

 „ Be jokios abejonės smagu, kad vaikai aktyviai sportuoja, renkasi jiems patinkančius būrelius, kad juos ugdo šalies mastu geriausiais pripažinti pedagogai. Tačiau yra ir probleminių klausimų, prieš kuriuos negalime užmerkti akių. Labai  norisi sustiprinti „Saulės“ ir „Atgimimo“ mokinių žinias, juk būtent 5-8 klasėse mokiniai įgyja pagrindus, kurių jiems reikia toliau mokantis gimnazijoje. Žinoma, reikia palikti laiko vaiko savišvietai ir savęs, kaip asmenybės, pažinimui ir ugdymui, tačiau stiprinti jų motyvaciją mokytis privalome, nes žinių lygis galėtų būti daug aukštesnis. Norėtųsi pagerinti ir gimnazistų pasiekimus, maksimaliai išnaudoti mokyklose sukurtą modernią aplinką, aktyviai kurti mokymuisi pozityvią aplinką, stiprinti pedagogų bendruomenę“, – sakė L. Urmanavičius ir pažymėjo, kad 2019-2020 m. mokslo metai išskirtiniai, nes pasaulį sukausčiusi pandemija itin smarkiai palietė švietimo sritį ir tai taip pat turėjo įtakos mokinių pasiekimams.

Primename, kad praėjusių metų pabaigoje pradėti Druskininkų savivaldybės mokyklų tinklo plano 2021-2025 m. rengimo darbai – šio plano tikslas yra užtikrinti vaikų ugdymo kokybei reikalingus veiksnius.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.