Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymas 2019

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija, gruodžio 7 d., organizavo, jau tradicija tapusį, šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymą. Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke  susibūrė apie 250 šiaurietiško ėjimo entuziastų iš visos Lietuvos.

 

Renginio pradžioje visus susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijos viceprezidentas Laimontas Rakauskas, kuris linkėjo pajusti judėjimo laisvę einant šiaurietiškojo ėjimo takais. Vėliau sveikinimo žodį tarė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. Jis savo kalboje pabrėžė, kad visi atvykę į šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymą susipažintų ne tik su puikiais šiaurietiškojo ėjimo takais, bet  atrastų ir kitus kurorto teikiamus malonumus. Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Inga Kostina sveikindama susirinkusiuosius linkėjimo išlikti sveikiems bei aktyviems. Pasibaigus sveikinimo kalboms buvo traukiami burtai, kurių metu žygeiviams buvo įteikti prizai.

Prieš pasileidžiant į žygį buvo atlikta neįprasta mankšta – šokis su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis , o vėliau žygeiviai su profesionaliais šiaurietiško ėjimo instruktoriais įveikė 6 arba 9 kilometrų trasas. Kvėpuodami gaiviu, pušimis kvepiančiu oru, grožėdamiesi laukine gamta, Ratnyčėlės krantais, žygio dalyviai dalijosi patyrimais bei išgyvenamais pojūčiais, kuriuos suteikė gražūs vaizdai.

Pasivaikščioti šiaurietiškai buvo siūloma net neturintiems tam skirtų lazdų – jas organizatoriai davė visiems, norėjusiems dalyvauti žygyje. Taip pat renginio metu vyko šiaurietiškojo ėjimo mokymai ir trumpasis žygis pradedantiesiems žingsniuotojams.

Po žygio dalyviai Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke šildėsi prie laužo, vaišinosi sriuba, karšta arbata, dalinosi įspūdžiais. Paasibaigus renginiui,  šiaurietiškojo ėjimo entuziastai iš visos Lietuvos galėjo pramogauti Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre ,,AQUA’’ bei Drukininkų Snow arenoje gaudami vienkartinę nuolaidą.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija dėkoja Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrui ,,AQUA“, Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centrui, Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkiui, Alytaus vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariatui prisidėjusiems prie šio renginio bei visiems renginio dalyviams už aktyviai praleistą laiką, susitiksime kitąmet organizuojamam šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidaryme 2020 m.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.