Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Viečiūnų ir Leipalingio seniūnijose esanti melioracijos sistema per kelerius metus bus atnaujinta iš pagrindų

 2020-07-09

Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijose iš viso yra 140 km melioracijos griovių, 159 pralaidos, 2 tiltai, 5 reguliatoriai, 90 km drenažo rinktuvų.

Melioracijos įrenginiai yra valstybės turtas, kurio tvarkymą ir priežiūrą turi finansuoti valstybė. Kaip ir visoje Lietuvoje, taip ir Leipalingio bei Viečiūnų seniūnijose esančios melioracijos sistemos būklė yra prasta. 

Dar sovietmečiu įrengta melioracijos sistema užakusi, susidėvėjusi, nebeatlaiko didesnių liūčių – dėl to užliejami gyventojų kiemai, rūsiai, užteršiami šuliniai, neretai prireikia ugniagesių pagalbos išpumpuojant vandenį.

Druskininkų savivaldybei  valstybė kasmet skirdavo tik 10-14 tūkst. eurų savivaldybės teritorijoje esančios melioracijos sistemos tvarkymui.  Už šias lėšas būdavo galima atlikti tik pačius būtiniausius darbus, sutvarkyti tik pačias problemiškiausias vietas. Tačiau tokie smulkūs nuolatiniai remontai nebuvo pakankamai efektyvūs – sutvarkius vieną vietą, tuoj atsirasdavo problema kitoje.

2019 metais valstybė pirmą kartą sudarė sąlygas pateikti paraiškas būtent šios srities finansavimo konkursui. Nacionalinei mokėjimo agentūrai  dėl seniūnijų teritorijose esančių melioracijos sistemų tvarkymo Druskininkų savivaldybės administracija pateikė dvi paraiškas ir abu konkursus laimėjo.   Šiai sričiai pavyko pritraukti daugiau kaip pusę milijono eurų. Už šias lėšas per du metus bus sutvarkyta didelė dalis melioracijos griovių ir pralaidų Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijose. Šiais metais bus parengta darbams būtina dokumentacija.

Plačiau >

Socialinę riziką patiriančioms šeimoms išmokos mokamos nepinigine forma

 2020-07-08

2020 m. liepos 1 d. įsigaliojo LR socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu patvirtinta Išmokų vaikams teikimo asmenims, patiriantiems socialinę riziką, tvarka.

Tvarkos aprašu nustatytas vienas visoms savivaldybėms bendras išmokų vaikams teikimo būdų baigtinis sąrašas – išmokos teikiamos apmokant vaikų išlaikymo ikimokyklinėse įstaigose išlaidas, stovyklų, būrelių, gydymo, medicininės reabilitacijos, psichosocialinės pagalbos išlaidas, maisto produktų, drabužių įsigijimo išlaidas ir pan. Tokia forma vaiko interesams skirti pinigai pasiekia tikslą ir yra panaudojami svarbiausiems vaiko poreikiams. 

 Šiuo metu Socialinių paslaugų centras atvejo vadybą taiko 43 šeimoms. Atsižvelgiant į įsigaliojusią naują tvarką, kiekvienai šeimai, kuriai taikoma atvejo vadyba, per artimiausius du mėnesius išmokų vaikams teikimo būdai bus peržiūrėti iš naujo.

Plačiau >

Informacija apie pasikeitimus viešojo transporto tvarkaraščiuose

 2020-07-08

Informuojame, kad nuo liepos 13 dienos, pirmadienio, bus atnaujinti maršrutai Druskininkai-Gerdašiai ir Druskininkai-Cimaniūnai-Leipalingis. Taip pat bus pakoreguotas tvarkaraštis į Švendubrę, keisis maršruto laikai.

Primename, kad viešasis transportas Druskininkų savivaldybėje važiuoja pagal savaitgalio tvarkaraštį, galiojusį iki karantino.  Pirmadienį-šeštadienį autobusai važiuoja šeštadienio tvarkaraščiu, sekmadienį – sekmadienio tvarkaraščiu. 

Viešojo transporto tvarkaraščius rasite tinklapyje https://www.stops.lt/druskininkai/ 

Išsamią informaciją apie Druskininkų savivaldybės viešąjį transportą, jo tvarkaraščius, elektroninį bilietą ir kitą aktualią informaciją rasite tinklapyje www.druskinikusavivaldybe.lt , skiltyje Komunalinis ūkis > Transportas.

Plačiau >

Kviečiame gyventojus, juos atstovaujančias ir vienijančias organizacijas į seminarą daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema

 2020-07-08

Seminaro vieta: Vasario 16-osios g. 7, Druskininkų savivaldybė

Seminaro laikas: 2020 m. liepos 16 d. 15.00 val.

Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su  statybiniu-energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu. Taip pat išgirsite naujausią informaciją apie mažąją renovaciją.

Renginys nemokamas. Išankstinė  tel. 861417707

Išsamesnė informacija tel.  8 61417707; info@propartners.lt arba 861214472;  v.celkiene@betalt.lt

Plačiau >

K. Dineikos sveikatingumo parke - nemokami pučiamųjų instrumentų orkestro koncertai

 2020-07-08

Plačiau >

VMI naujovė gazolius perkantiems ūkininkams – speciali kortelė

 2020-07-08

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad nuo šiol ūkininkų patogumui bus išduodama Žemės ūkio veiklos subjekto naudotojo kortelė. Ši kortelė galės būti naudojama vietoj VMI išduodamų leidimų, kuriuos reikia pateikti degalinėse, norint įsigyti žemės ūkyje naudoti skirtų gazolių (žymėtų dyzelinių degalų). Priešingai nei leidimai, kurie išduodami metų laikotarpiui, kortelė bus neterminuota ir jos nereikės kasmet atnaujinti. Kortelę ūkininkai galės savarankiškai atsispausdinti prisijungę prie Mano VMI.

Plačiau >

❗️Informacija Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančių žemių savininkams

 2020-07-07

Druskininkų savivaldybės administracija dėkoja žemių sklypų savininkams tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas. Atsižvelgiant į tai, kad kurortui itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas, siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse atrodytų tvarkingai.

Pastebime, kad Druskininkų savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų, tad raginame savininkus atsakingai sutvarkyti tokius  žemės sklypus: surinkti šiukšles, šienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas. 

Iki šių metų liepos 1 dienos nesutvarkytų sklypų sąrašą galite rasti čia. 

Sąraše nurodytų sklypų savininkams primename, kad turite  sutvarkyti sklypus per 20 dienų nuo šios informacijos paviešinimo.

Plačiau >

Druskininkuose kitąmet planuojama surengti Europos senjorų krepšinio čempionatą

 2020-07-07

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai susitiko su Europos senjorų krepšinio asociacijos vadovu Arvydu Venclovu ir aptarė galimybes kitąmet kurorte organizuoti Europos senjorų krepšinio čempionatą.

Pasak A. Venclovo, tai būtų jau 6-tasis toks čempionatas. Kiekvienais metais čempionatas organizuojamas vis kitoje Europos šalyje.

 Savaitę trunkantis čempionatas  išskirtinis tuo, kad jame žaidžia ne krepšinio veteranai, bet mėgėjai iš visos Europos. Renginyje dalyvauja iki tūkstančio dalyvių, maždaug 40-50 komandų iš 10-15 šalių.

Plačiau >

„Menų kalvė“ kviečia į Lietuvos dailės terapijos asociacijos narių kūrybos darbų parodos atidarymą

 2020-07-07

Plačiau >

Aptartos mokinių idėjos, kaip pagerinti mokyklų vidaus ir lauko erdves

 2020-07-07

Birželio pradžioje Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pakvietė savivaldybės mokyklų mokinius pasidalinti mintimis ir idėjomis, kaip būtų galima pagerinti ir pakeisti mokyklas – ne tik vidaus, bet ir lauko erdves.

„Ryto“ gimnazijos, Atgimimo, „Saulės“, Leipalingio, Viečiūnų mokyklų ir Švietimo centro mokiniai pateikė daugiau kaip 50 idėjų.

Praėjusią savaitę visos mokinių idėjos buvo pristatytos savivaldybės vadovų, administracijos specialistų ir mokyklų vadovų pasitarime.

„Džiaugiuosi, kad mūsų jaunimas yra toks aktyvus, sumanus, kad jam rūpi, kaip atrodo mokykla. Visos idėjos labai šaunios ir vertos dėmesio. Dalį idėjų spėsime įgyvendinti dar šią vasarą – mokiniai grįš pasikeitusias, gražesnes savo mokyklas. Didesnes idėjas planuojame įgyvendinti metų-dviejų bėgyje“,  – sakė meras R. Malinauskas.

Kadangi šiuo metu vaikams yra vasaros atostogos, nuspręsta idėjų autorių apdovanojimus organizuoti mokslo metų pradžioje.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.