Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Viečiūnuose - rudens lygiadienio šventė

 2020-09-19

Plačiau >

Nebelieka privalomo kaukių dėvėjimo restoranuose ar baruose sėdintiems žmonėms

 2020-09-19

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad nuo šiol viešojo maitinimo įstaigose – restoranuose, kavinėse, baruose bei kitose maistą tiekiančiose įstaigose, lankytojai galės nusiimti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes, respiratorius, skydelius ir kt.) tais atvejais, kai prie stalo ar baro yra sėdima.

Tokia tvarka patvirtinta sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimu.

Šis pakeitimas inicijuotas atsižvelgus į visuomenės išsakytą nuomonę bei įvertinus žmonių patiriamus nepatogumus, kai sėdint prie stalo, reikėdavo būti su kauke ar kita veido apsaugos priemone, kol laukiama maisto ar gėrimo.

Plačiau >

Druskininkų planuose – profesionali sporto klasė jauniesiems Lietuvos slidininkams

 2020-09-18

Druskininkai planuoja dar labiau išnaudoti kurorte sukurtą profesionalią „Snow Arena“ bazę ugdant jaunuosius kalnų slidinėjimo talentus – praėjusią savaitę aptartos galimybės vienoje kurorto mokyklų sukurti sporto klasę, kurioje galėtų mokytis perspektyvūs jaunieji slidininkai ir snieglentininkai iš visos Lietuvos.

Susitikime dalyvavę Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos prezidentas Remigijus Arlauskas, Druskininkų savivaldybės vadovai, „Snow Arena“ vadovas A. Kadziauskas, švietimo ir sporto specialistai vienbalsiai sutarė, kad turint tokį stiprų objektą, būtina jį išnaudoti ugdant profesionalius sportininkus.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas akcentavo, kad būtina surasti finansavimo mechanizmą, kuris leistų perspektyviems perspektyviems slidininkams treniruotis ir gyventi Druskininkuose. „Druskininkai turi profesionalų iš viso pasaulio vertinamą žiemos sporto infrastruktūrą, didžiausias pasaulyje slidinėjimo kompleksų vertinimo portalas Skiresort.info  „Snow Arenai“ suteikė aukščiausią įvertinimą – 5 žvaigždutes. Smagu, kad Druskininkuose nuolat treniruojasi geriausios pasaulio komandos ir žvaigždės, bet labai norime, kad čia esančia infrastruktūra taip pat naudotųsi ir mūsų šalies vaikai, kurie ateityje garsintų Lietuvą, užimtų aukščiausias vietas pasaulinio lygio varžybose. Be abejo, jei planuojame įkurti vadinamąją sporto klasę, labai svarbu kalbėti ne tik apie sąlygas treniruotėms, bet ir apie tai, kad vaikams būtų sudarytos patogios sąlygos gyventi, kad jie baigtų vidurinę mokyklą, t.y. jiems turės būti sudarytas patogus, individualus pamokų tvarkaraštis“,  – sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Tarptautinis teatro festivalis "LABAS!" su kūrybinėmis laboratorijomis atvyksta į Druskininkus

 2020-09-18

„Esame bendruomenė. Patys ją kuriame“, – su tokiu šūkiu, nepabūgęs pandemijos gniaužtų, šiemet į savo renginius kviečia tarptautinis teatro festivalis patiems mažiausiems „LABAS!“.

Rugsėjo 20–27 d. vyksiantį festivalį jau šeštus metus rengia Dalios Mikoliūnaitės ir Žilvino Ramanausko vadovaujamas „Teatriukas“, bendradarbiaujantis su Airijoje įsikūrusia Cliodhnos Noonan kompanija „Acting Up!“

Šiemet festivalyje „LABAS!“ – renginiai Vilniuje, Druskininkuose ir kituose Lietuvos regionuose, dalis programos vyks nuotoliniu būdu. Kaip ir kiekvienais metais, vaikams bus sudaroma galimybė susipažinti su profesionaliu scenos menu ne teatro erdvėse, dažnai jų įprastoje aplinkoje – darželyje ar pradinėje mokykloje. Taip festivalis įgyvendina savo misiją pasiekti kuo platesnę ir įvairesnę mažųjų žiūrovų auditoriją.

Plačiau >

Gubojiečiai“aplankė Vilnių

 2020-09-18

Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Druskininkų skyriaus, vykdančio valstybės ir savivaldybės lėšomis finansuojamo socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto „Asmenų su negalia integravimas į visuomene meno pagalba“ veiklą, delegacija rugsėjo pradžioje vyko į Vilnių.

Projekto vadovė Jūratė Kazakevičiūtė pasidalino kelionės įspūdžiais: „Turėjome nuostabų laiką Vilniuje. Aplankėme Nacionalinę dailės galeriją, kur pabuvojome virtualioje realybėje "Angelų takais", M. K .Čiurlionio paveiksluose ir apžiūrėjome Baltijos šalių simbolistų parodą kartu su gide Renata. O mūsų  programos vinis buvo Šv. Kotrynos bažnyčioj nuostabus, jaukus, linksmas Nacionalinio spalvų orkestro koncertas, kuriame dalyvauja suvažiuoja ir bendrauja „gubojiečiai“ iš visų Lietuvos kampelių.“

Plačiau >

VDU Žemės ūkio akademija kviečia į virtualią parodą

 2020-09-17

VDU Žemės ūkio akademija (ŽŪA) nuo rugsėjo 24 d. pristato virtualią parodą „Inno panorama 2020“ ir kviečia aktyviai dalyvauti nuotoliniuose parodos seminaruose.

Susiklosčius neeilinėms aplinkybėms, dėl kurių yra apsunkintos masinių renginių organizavimo galimybės, tradicinė Žemės ūkio akademijoje turėjusi vykti rudens paroda šiemet yra organizuojama kitaip.

Jau nuo rugsėjo 24 d. interneto svetainėje expoacademia.lt galėsite aplankyti virtualią ekspoziciją „Inovacijų alėja“, kur įmonės ir organizacijos lankytojams pristatys produktus ir paslaugas. 

Rugsėjo 24–25 dienomis internetu bus transliuojami net 29 seminarai, kuriuos ves mokslininkai ir savo sričių praktikai. Tad sudalyvauti dominančiame renginyje bus galimybė neišėjus iš savo namų – tereikia turėti interneto ryšį ir kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Atkreipiame dėmesį, kad norint dalyvauti seminaruose, būtina registracija. Registruotis galima iki rugsėjo 21 d.

Susipažinti su seminarų programa ir užsiregistruoti galima paspaudus šią nuorodą:

https://innopanorama.lt/inno-panorama-2020-svieciamoji-programa

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka kviečia į naujų knygų pristatymą „Knygele, aš noriu būti tavo draugu“. Jau šiandien!

 2020-09-17

Plačiau >

Prašymus dėl socialinės paramos galima pateikti ir internetu

 2020-09-16

Druskininkų savivaldybės administracija gyventojams primena, kad dažnai nebūtina vykti į Socialinės paramos skyrių, o prašymus dėl socialinės paramos galima pateikti ir internetu. Tai ne tik greičiau ir patogiau, tačiau ir saugiau pasaulinės COVID-19 pandemijos metu.

Internetu galima pateikti prašymus dėl 33 rūšių socialinės paramos: išmokų vaikams, globos išmokų, šeimos kortelės, mokinių nemokamo maitinimo, socialinės pašalpos, šildymo išlaidų kompensacijos ar kt. Taip pat galima pateikti prašymus dėl išmokos mokėjimo būdo pakeitimo arba išmokos mokėjimo nutraukimo, transporto ar techninės pagalbos priemonių neįgaliesiems. Per ateinančius metus Socialinės apsaugos ir darbo ministerija yra įsipareigojusi įdiegti visų socialinės paramos formų elektroninius prašymus. Savivaldybė rengiasi šį sąrašą papildyti ir savo teikiamomis socialinės paramos paslaugomis.

Plačiau >

Įsigaliojo trumpesnė izoliacija iš užsienio grįžusiesiems ar atvykusiesiems

 2020-09-15

Iš paveiktų šalių grįžusiems ar atvykusiems žmonėms nuo šiol galės būti taikoma ne 14-likos, bet 10-ies dienų izoliacija, jei ne anksčiau kaip 8 izoliavimo dieną atliktas tyrimas koronavirusui (COVID-19) nustatyti bus neigiamas. 

Numatyta, kad izoliacijos laikotarpis galės būti trumpinamas iki 10 dienų, NVSC gavus informaciją iš e.sveikatos sistemos apie tyrimo neigiamą rezultatą.  Tuo atveju, jei tyrimas neatliekamas, žmogui taikoma 14-likos dienų izoliacija, kaip ir anksčiau.  

Nauja ir tai, kad iš užsienio grįžę žmonės, jei nejaučia koronavirusinei infekcijai būdingų simptomų, jaučiasi gerai, gali išeiti pasivaikščioti į lauką. Numatyta, kad nuo šiol jie gali nutolti ne toliau nei 1 kilometro atstumu nuo savo izoliavimosi vietos, tačiau jiems privalu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Tuo atveju, jei su izoliacijoje esančiu žmogumi susisiekia pareigūnai, atliekantys izoliuotų asmenų tikrinimą dėl izoliavimo reikalavimų laikymosi, žmogus privalo grįžti į izoliavimo vietą.

Plačiau >

Kvietimas teikti paraiškas gauti paramą pagal Druskininkų savivaldybės Žemės ūkio rėmimo programą

 2020-09-14

Druskininkų savivaldybė papildomai informuoja, kad žemdirbiai, pageidaujantys gauti paramą pagal Savivaldybės žemės ūkio rėmimo programą (toliau – Programa), paraiškas gali teikti iki 2020 m. lapkričio 5 d imtinai.

Programos tikslas – pilnai ar iš dalies remti ir teikti finansinę paramą žemės ūkio veiklos subjektų įgyvendintiems ir vykdomiems Programos projektams (toliau – Projektai) Druskininkų savivaldybėje. Siekiant įgyvendinti Programos tikslą ir uždavinius, nustatyti paramos teikimo prioritetai.

Programos projektų finansavimo tvarkos aprašą, paraiškos žemės ūkio rėmimo programos projektui finansuoti formą galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje, adresu: /index.php Savivaldybės naujienose ir skyriuje Pradžia >> Veiklos sritys >> Žemės ūkis >> Žemės ūkio valdos ir ūkininkų ūkiai arba paspaudus internetinę nuorodą /go.php/lit/Zemes-ukio-valdos-ir-ukininku-ukiai

Paraiškos teikiamos Druskininkų savivaldybės administracijai adresu, Vilniaus al. 18, Druskininkai. Paraiška gali būti pateikta paštu registruotu laišku, įteikta pašto kurjerio arba įteikta asmeniškai.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.