Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkuose - 2023 metų Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės

 2023-02-03

Plačiau >

Svarstyti svarbūs Vietos veiklos grupės klausimai

 2023-02-03

Sausio 30 dieną, pirmadienį, vyko Druskininkų Vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas, jame dalyvavo ir Druskininkų savivaldybės vadovai.

Susirinkime aptarti aktualūs klausimai: pristatyta praėjusių metų Druskininkų VVG veiklos ir finansinės ataskaita, VšĮ Sūrūs vėjai veikla, planuojami Druskininkų VVG projektai.

Taip pat aptarta bendruomenių strategijose norimos vystyti idėjos, kuriama naujo laikotarpio VVG strategijos eiga.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas pristatė šiuo metu Druskininkuose įgyvendinamus projektus, su bendruomenių atstovais diskutavo apie bendruomenių poreikius, problemas, lūkesčius, galimybes labiau įsitraukti į kurorto turizmo, maitinimo sektorius.  

Plačiau >

Informacija dėl karinių pratybų vasario mėnesį

 2023-02-02

Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai  vasario 9 d. nuo 9 val iki 17 val. planuoja vykdyti lauko pratybas Marcinkonių miške (Alytaus aps., Varėnos raj., Marcinkonių sen.) bei vasario 13–14 d. Alytaus aps. Druskininkų, Alytaus, Lazdijų, Varėnos raj. savivaldybių apylinkėse (Leipalingis, Seirijai, Merkinė).

Pratybos bus vykdomos šviesiu ir tamsiu paros metu, bus naudojamos ratinės ir vikšrinės transporto priemonės, imitaciniai šaudmenys bei pirotechninės priemonės.

Užtikriname, kad pratybų metu nebus gadinama infrastruktūra, teršiama aplinka bei bus laikomasi priešgaisrinės saugos ir aplinkosaugos reikalavimų.

Plačiau >

Maloniai kviečiame dalyvauti

 2023-02-01

Plačiau >

Savaitgalį geriausi Lietuvos šokėjai susirinks Druskininkuose

 2023-02-01

Pirmąjį vasario savaitgalį Druskininkai svetingai pasitiks iš visos Lietuvos suvažiavusius sportinių šokių atlikėjus. Lietuvos sporto centro komplekse „Druskininkai“ vyks 2023 m. Lietuvos 10 šokių čempionatas.

Dešimties šokių disciplinos varžybose yra atliekami tiek standartiniai, tiek Lotynų Amerikos šokiai. „Tokias varžybas žiūrovams stebėti yra labai įdomu, o sportininkams – neslėpsime – sušokti tikrai nelengva.“ – mūsų laikraščiui pasakojo Lietuvos sportinių šokių federacijos generalinė sekretorė Diana Gornatkevičienė.

Plačiau >

GJan koncertas Druskininkuose vainikuos jubiliejinį „LTeam žiemos festivalį 2023“

 2023-01-31

Jau vasario 10–11 dienomis Druskininkus išjudins „LTeam žiemos festivalis 2023“. Tradiciniu tapusiame, 10-ąjį kartą organizuojamame renginyje kaip ir kasmet netrūks veiksmo – čia bus galima išbandyti daugiau nei 30 nemokamų veiklų, patiems pasimatuoti skirtingas sporto šakas, pabendrauti su sportininkais, sudalyvauti varžybose ir turnyruose. „Snow arenoje“ vyksiančioje žiemos šventėje netrūks ir pramoginių veiklų – planuojamas kino seansas, žaidimai mažiesiems dalyviams, renginį vainikuose atlikėjos GJan koncertas.

Plačiau >

Druskininkų BC „Deivės“ iškovojo pirmąjį titulą

 2023-01-31

Vos prieš pusmetį įsteigtas Druskininkų merginų krepšinio centras jau duoda pirmuosius sėkmingo darbo vaisius. Čia sportuojančių keturiolikmečių mergaičių komanda neseniai triumfavo Europos mergaičių krepšinio lygos (EGBL) U15 diviziono antrojo turo varžybose Rygoje (Latvija).

Sausio 19-22 dienomis vykusių varžybų metu Druskininkų BC „Deivės“ laimėjo visas žaistas rungtynes.

„Labai džiaugiuosi šiuo mergaičių pasiekimu. Žinau, kaip jos sunkiai dirba kasdien ir malonu matyti puikius jų darbo rezultatus, – auklėtinių pasirodymu džiaugėsi komandos vyr. treneris Aurimas Andrušaitis. – Emocijos pačios geriausios, o ypač smagu dėl to, kad tokios pergalės suteikia papildomos matyvacijos toliau dirbti ir nepaleisti tos geros bangos. Jaučiu tą padidėjusį mergaičių užsivedimą ir norą judėti į priekį net treniruotėse.“

Plačiau >

Šiandien 10.00 val. Druskininkų tarybos posėdis

 2023-01-30

Kviečiame stebėti posėdį: bit.ly/2P4YFuW

Plačiau >

Varžybos ieškantiems nuotykių: „LTeam Rogaining“ kviečia sportuojant atrasti nematytas Druskininkų vietas

 2023-01-30

Vasario 10–11 dienomis Druskininkuose vyksiančiame „LTeam žiemos festivalyje 2023“ netrūks smagių sporto ir pramoginių rungčių visai šeimai: čia bus galima išbandyti daugiau nei 30 įvairiausių veiklų, sudalyvauti žygyje, turnyruose ir varžybose. Tradiciškai renginyje laukiami ir orientavimosi sporto mėgėjai – jie kviečiami išbandyti jėgas komandinėse „LTeam Rogaining“ varžybose.

Plačiau >

Druskininkai pagerbė miestui nusipelniusius žmones ir ryškiausias iniciatyvas

 2023-01-30

Praėjusį penktadienį Druskininkuose dvidešimtąjį kartą padėkota labiausiai kurortui nusipelniusiems žmonėms bei prisimintos ryškiausios praėjusių metų iniciatyvos.

Beveik 400  šventės „Druskininkai 2022“ svečių prisiminė praėjusių metų svarbiausius įvykius, reikšmingus projektus ir nuveiktus darbus.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkos vakaro metu įteikė 9 bronzines Ratnyčėlės skulptūrėles, Kultūros puoselėtojo diplomą ir pasveikino Kalėdinio eglučių parko nugalėtojus.

Vakaro pradžioje visus svečius pasveikinęs meras R. Malinauskas pasidžiaugė, kad druskininkiečiai jau  20-ąjį kartą dėkoja tiems, kurie myli savo miestą.

„Labai smagu prisiminti svarbiausias iniciatyvas, darbus, žmones, kurie garsino Druskininkų kraštą, įgyvendino gražiausius sumanymus ir buvo aktyvūs bendruomenės nariai. Ačiū už jūsų meilę Druskininkams ir daromus gražius, prasmingus darbus. Visiems linkiu ir toliau kurti Druskininkus. Išskirtiniai objektai, išskirtiniai renginiai – tai mūsų vizitinė kortelė, dėl to esame patrauklūs Lietuvos ir užsienio turistams, ir toliau eikime šiuo keliu“ – linkėjo R. Malinauskas.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.