Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Lengvesnė apskaita - su VMI virtualiu buhalteriu

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad smulkieji verslininkai gali lengviau ir paprasčiau tvarkyti savo apskaitą, naudodamiesi jiems skirta nemokama e.paslauga – virtualiu buhalteriu i.APS. Pagrindinis i.APS tikslas yra padėti taupyti resursus gyventojams, kurie vykdo veiklą, įsigiję verslo liudijimą ar įregistravę individualios veiklos pažymą, ir veda supaprastintą apskaitą.

 

Gyventojai, tapę šios paslaugos naudotojais, taupo savo laiką, nes jiems nebereikia pildyti popierinių pajamų ir išlaidų žurnalų, virtualaus buhalterio programa automatiškai apskaičiuoja mokėtinas GPM, PVM bei „Sodros“ administruojamų PSD ir VSD įmokų sumas, taip pat palengvina darbą su įvairiais apskaitos dokumentais. Pavyzdžiui, i.APS naudotojai sistemoje gali išrašyti PVM ar paprastas sąskaitas faktūras,  prekių (paslaugų) pirkimo - pardavimo kvitus, o išrašytų dokumentų duomenys automatiškai perkeliami į Pajamų ir išlaidų žurnalą. i.APS gali pateikti daug naudingos analitinės informacijos. Pavyzdžiui, gyventojams suteikiama galimybė stebėti, ar jų vykdoma veikla yra pelninga, stebėti pajamų ir išlaidų tendencijas. Sistemoje yra PVM ribos skaičiuoklė, priminimai ir kita smulkiesiems verslininkams aktuali informacija.

Gyventojams, kurie savo vykdomos individualios veiklos apskaitą tvarkys virtualaus buhalterio pagalba, VMI pagal i.APS ir trečiųjų šaltinių duomenis suformuos preliminarią gyventojo pajamų deklaraciją. Deklaraciją reikės tik patikrinti, esant reikalui patikslinti ir patvirtinti.

Virtualiu buhalteriu i.APS galima naudotis prisijungus prie VMI informacinės sistemos i.MAS per e.bankininkystę ar su VMI priemonėmis. VMI yra sukurta ir demonstracinė virtualaus buhalterio versija „i.APS DEMO“, skirta susipažinti, kaip veikia programa, kokios jos galimybės. Demonstracinę versiją galima išbandyti prisijungus prie e.banko ir pasirinkus VMI e.paslaugą „i.APS DEMO“.

Visą informaciją apie virtualų buhalterį galima rasti VMI interneto svetainės www.vmi.lt skiltyje „Pradedu individualią veiklą“, pasirenkant „Virtualus buhalteris i.APS“.

Savarankiškai aktualią mokesčių informaciją galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt, aktualijos taip pat skelbiamos socialinio tinklo „Facebook“ oficialiame VMI puslapyje www.facebook.com/Valstybinemokesciuinspekcija.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.