Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų ligoninė atnaujina planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą

 2020-05-26

Informuojame, kad Druskininkų ligoninė parengė planinių ambulatorinių asmens sveikatos paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planą bei atnaujino gydymo paslaugų teikimą.

VšĮ Druskininkų ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Jurgita Matuliauskienė atkreipė dėmesį, kad šiuo metu ligoninė priima mažiau pacientų, nei iki karantino – per dieną kontaktines gydytojų konsultacijas turi iki 40 pacientų, tam yra skirta 12 kabinetų

„Suprantame žmonių lūkesčius ir norą kuo greičiau patekti pas gydytojus, tačiau turime laikytis saugumo reikalavimų, todėl paslaugos teikiamos pirmiausia nuotoliniu būdu. Kontaktinei konsultacijai pacientas registruojamas atsižvelgiant į konkrečią situaciją. Labai prašau visų, atvykstančių į ligoninę, laikytis numatytos tvarkos: dėvėti kaukę, dezinfekuoti rankas, atvykti paskirtu laiku, nevėluoti – juk konsultacijų skaičius ribotas, o laukiančiųjų yra eilė. Gerbkime vieni kitų laiką, saugokime sveikatą“, – sakė J. Matuliauskienė.

Plačiau >

Paramą gaus daugiau nepasiturinčių gyventojų

 2020-05-26

Siekiant sušvelninti dėl COVID-19 pandemijos kilusias socialines pasekmes, priimtos Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo ir Išmokų vaikams įstatymo pataisos.

 Daugiau žmonių gaus socialines pašalpas ir kompensacijas

Iki šiol teisę į socialinę pašalpą ir būsto šildymo kompensaciją turėjo gyventojai, kurių pajamos vienam šeimos nariui neviršijo 1 valstybės remiamų pajamų dydžio (125 eurų). Nuo birželio 1 d. teisė į piniginę socialinę paramą atsiras, kai vidutinės mėnesio pajamos asmeniui neviršys 1,1 valstybės remiamų pajamų dydžio (137,5 eurų), neįskaičiuojant vaiko pinigų, taip pat 20-40 proc. darbo užmokesčio bei tiek pat procentų nedarbo socialinio draudimo ar darbo paieškos išmokų, priklausomai nuo vaikų skaičiaus ir šeimos sudėties.

Plačiau >

Su vaiko teisių apsaugos specialistais aptartas efektyvios pagalbos vaikui ir šeimai teikimas

 2020-05-26

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais bei specialistais susitiko Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių skyriaus vedėja Žaneta Abromaitienė, vyresnioji patarėja Renata Kruk ir patarėja Laimutė Bakšienė.

Susitikimo tikslas  - aptarti dar glaudesnį savivaldybės ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos bendradarbiavimą siekiant užtikrinti vaiko gerovę, efektyviai teikti pagalbą vaikui ir šeimai,  operatyviai užkirsti kelią vaiko teisių ir teisėtų interesų pažeidimams.

Plačiau >

Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykla kviečia registruotis naujiems mokslo metams

 2020-05-26

Plačiau >

Druskininkuose plečiama sporto infrastruktūra: kitąmet duris atvers modernūs teniso kortai

 2020-05-25

Šiandien Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė ir bendrovės „Druskininkų Hermis“ generalinis direktorius Robertas Beržinskas pasirašė žemės nuomos sutartį, kurioje numatyta atvirų ir uždarų teniso kortų įrengimas Mizarų gatvėje, šalia aerodromo.  

Modernius, tarptautinius reikalavimus atitinkančius atvirus ir uždarus teniso kortus su sintetinės žolės ir kvarcinio smėlio danga kurorte numatyta įrengti dviem etapais.

Pirmajame etape planuojama įrengti keturis Tarptautinės teniso federacijos ( ITF ) reikalavimus atitinkančius atvirus teniso kortus, sutvarkyti aplinką, įrengti automobilių stovėjimo aikštelę ir kt.  Pirmame etape bus investuota ne mažiau kaip 100 tūkst. eurų.

Atviri teniso kortai teniso profesionalams ir mėgėjams vartus turėtų atverti jau kitų metų birželio mėnesį.

Plačiau >

Muzikinis savaitgalis Druskininkuose

 2020-05-22

Plačiau >

Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdyje – pirmininko rinkimai ir savanorystės aktualijos

 2020-05-22

Gegužės 21 d. į posėdį rinkosi Druskininkų savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba.

Posėdyje buvo išrinktas tarybos pirmininkas ir pirmininko pavaduotojas. Pirmininku tapo Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Juozas Kazlauskas, pirmininko pavaduotoja – asociacijos „Padėkime vaikams“ vadovė Laura Gardziulevičienė.

Taip pat aptarti svarbūs klausimai apie savanorystę ir jos vaidmenį pandemijos laikotarpiu, pristatyta jaunimo savanoriškos tarybos (JST) programa ir jos vaidmuo nevyriausybinių organizacijų veiklos kontekste.

Plačiau >

Kurortų saugumo užtikrinimui vasarą – dar daugiau dėmesio

 2020-05-21

Šiandien Policijos departamentas organizavo nuotolinį pasitarimą dėl kurortų saugumo užtikrinimo vasaros sezono metu. Pasitarime dalyvavo kurortų merai, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, apskričių policijos komisariatų pareigūnai, prokuratūros, teismų atstovai.

Tradicija tapęs pasitarimas, šiais metais turėjęs vykti Druskininkuose, dėl pandemijos buvo perkeltas į virtualią erdvę.

Generalinis policijos komisaras Renatas Požėla prognozavo, kad dėl COVID-19 keliamų grėsmių šiais metais žmonės rinksis ne užsienio, o Lietuvos kurortus, todėl saugumo užtikrinimui būtina skirti ypatingą dėmesį.

Kurortų asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas pažymėjo, kad pandemijos tendencijos dar nėra aiškios, o būtent nuo jų priklausys vasaros renginiai kurortuose,  verslininkų darbo ypatumai, o kartu – ir turistų srautai.

„Nuo gegužės 8 dienos atnaujinus apgyvendinimo paslaugų teikimą Druskininkuose matome visai neblogas tendencijas. Praėjusių metų statistikos duomenys rodo, kad Druskininkai pagal užimtumą yra kurortas lyderis ir lenkia pajūrį, o mūsų svečiaia teisėsaugai problemų kelia žymiai mažiau“,  – sakė R. Malinauskas.

Plačiau >

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja: pradėtas GPM permokų pervedimas gyventojams

 2020-05-21

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija  (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad teisingai užpildžiusiems ir pajamų deklaracijas pateikusiems gyventojams pradedamos grąžinti Gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM) permokos. Trečiadienio duomenimis, 7 tūkst. gyventojų buvo grąžinta daugiau nei 1,6 mln. eurų permokų. Visas permokas VMI grąžins kaip ir kasmet, iki liepos 31 d. 

 „Pavedimai į gyventojų sąskaitas atliekami kiekvieną darbo dieną, pagal atsitiktine tvarka sudarytą sąrašą“, – sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, jog iki liepos 31 d. VMI grąžins mokesčio permoką visiems laiku ir teisingai pateikusiems pajamų deklaraciją gyventojams.

 Naujausiais duomenimis, EDS Pajamų deklaracijas jau pateikė 786 tūkst. gyventojų. Daugiau nei 551 tūkst. gyventojų pateikė deklaracijas su grąžintina GPM suma, jiems bus grąžinta apie 120 mln. eurų. Apie 164 tūkst. gyventojų pateikė deklaracijas su mokėtina GPM suma, į valstybės biudžetą jie turės sumokėti 62 mln. eurų GPM. Praėjusių metų pajamas Druskininkų savivaldybėje jau deklaravo 6,3 tūkst. gyventojų.

Plačiau >

Bus teikiamos paraiškos dėl svarbių projektų finansavimo

 2020-05-21

Gegužės mėnesį įvairios institucijos paskelbė nemažai kvietimų savivaldybėms pateikti paraiškas dėl įvairių sričių projektų finansavimo.

Šią savaitę savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai diskutavo ir sprendė, kuriuos Druskininkams svarbius projektus galima pateikti Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo per sieną ir Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programų finansavimui pagal naujus kvietimus.

Išanalizavus abiejų programų prioritetines kryptis dėl dviejų projektų jau apsispręsta, o galutinį sąrašą kartu su biudžetinėmis ir viešosiomis įstaigomis tvirtins taryba birželio mėnesį.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.