Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Sveikinimas Druskininkų garbės pilietei V.Kaubrienei

 2021-02-28

Plačiau >

Prevenciniame Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – besibaigiančio šaltojo sezono aktualijos

 2021-02-26

Artėjant pavasariui, tradiciškai buvo sušauktas Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame buvo aptartos svarbiausios besibaigiančio šaltojo sezono aktualijos.

Pirmasis klausimas – dėl pasirengimo galimam potvyniui. Posėdyje aptartos priemonės, kaip reikėtų apsaugoti gyventojus, jei dėl gausiai iškritusio ir dabar greitai tirpstančio sniego kiltų potvynis. Kaip informavo posėdyje dalyvavę atsakingų institucijų atstovai, situacija yra stabili, potvynio grėsmė minimali, tačiau yra numatytas priemonių planas, jei visgi taip atsitiktų. Su arčiausiai Nemuno upės gyvenančiais žmonėmis buvo susisiekta, jie buvo informuoti, kad situacija yra stebima ir stabili.

Plačiau >

Šiandien 10.00 val. nuotolinis Tarybos posėdis

 2021-02-26

👩‍💻Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją ČIA.

Plačiau >

Druskininkų Savivaldybės Vsb kviečia jungtis prie dar vieno ,,Aš čia buvau“ iššūkio

 2021-02-25

Daugiau informacijos rasite čia. 

Plačiau >

Dėmesio! Šylant orams ledas darosi pavojingas

 2021-02-25

Šylant orams ledas vandens telkiniuose ima tirpti itin sparčiai. Esant pliusinei dienos temperatūrai, ledo storis greitai mažėja ir šiuo metu ant jo lipti yra pavojinga.

Prašome gyventojų įvertinti pavojų lipti ant užšalusių, bet jau netvirtų tvenkinių bei upių ir elgtis saugiai.

Druskininkų savivaldybės saugaus elgesio vandenyje ir ant ledo taisyklės numato, kad  ant vandens telkinių draudžiama lipti, vaikščioti ir čiuožinėti, kai ledo kai ledo storis mažesnis nei 7 cm, taip pat, kai ledas turi sniego priemaišų, nėra skaidrus, atlydžio metu.  Saugus ledo storis – 10-12 cm, tačiau patyrę specialistai įspėja, kad pavasarį net ir toks ledo storis gali būti apgaulingas.

Druskininkuose žvejai ypač pamėgo žvejoti Nemuno upėje, tačiau čia ledas susiformavo vos prieš tris savaites, o jau plika akimi matomi ledo tirpimo požymiai. Sinoptikai prognozuoja oro atšilimą - esant pliusinei dienos temperatūrai, ledo storis Nemuno upėje ir kituose vandens telkiniuose greitai mažėja ir šiuo metu ant jo lipti yra pavojinga.

 Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai.

Plačiau >

Karantinas pratęsiamas iki kovo 31 d.

 2021-02-24

Plačiau >

VMI: Mokestinės paskolos sutartį be palūkanų įmonės sudaryti gali iki vasario 28 d.

 2021-02-24

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad įmonės, kurios pavasarį buvo laikomos nukentėjusiomis, tačiau rudens karantino metu jų veikla nebuvo apribota ir į naująjį nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašą nebuvo įtrauktos, iki vasario 28 d. turėtų kreiptis į VMI bei sudaryti mokestinės paskolos sutartį (toliau - MPS) be palūkanų.

Plačiau >

Elektroniniu būdu užsakytų paslaugų skaičius 2020 metais išaugo beveik du kartus

 2021-02-24


2020 metais visą pasaulį sukaustęs COVID-19 virusas privertė keisti įvairias gyvenimo sritis, ne išimtis buvo ir administracinių paslaugų teikimo būdas. Pastaraisiais metais ypatingai svarbu buvo gauti norimas paslaugas saugiu būdu  – Druskininkų savivaldybės teikiamų paslaugų elektroniniu būdu buvo užsakyta beveik du kartus daugiau, lyginant su 2019 metais.

Plačiau >

Sniego nuošliaužos nuo stogų ir varvekliai gali kelti rimtą grėsmę

 2021-02-24

Šiuo metu Lietuvoje vyrauja permainingi orai – kai naktimis šąla, o dienomis temperatūra priartėja prie nulio arba būna pliusinė, ant namų stogų kaupiasi sniegas ir formuojasi varvekliai, kurie krisdami gali sužaloti žmones arba sugadinti jų turtą.

Siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų, įmonės, įstaigos, namų savininkai, daugiabučių namų administratoriai turi pasirūpinti savo pastatais – saugiai, užtikrinant aplinkinių saugumą nudaužyti varveklius, pašalinti nuo pastatų stogų susidariusias sniego sankaupas.

Druskininkų savivaldybės administracija, atlikdama statinių naudojimo priežiūrą, kontroliuos, ar imamasi visų priemonių saugumui užtikrinti t.y. ar nuo stogų šalinamas susikaupęs sniegas, ledas ir varvekliai bei ar imamasi priemonių kelių ir takelių slidumui pašalinti.

Gyventojai atlydžio metu taip pat turėtų būti itin atidūs: prieš išeinant iš namų patartina įvertinti kelių ir takelių slidumą, nevaikščioti arti aukštų pastatų, nestatyti prie jų bei apsnigtų medžių automobilių.

Tikimės, kad bendromis pastangomis pavyks apsaugoti bendruomenės žmones nuo varveklių ir sniego sankaupų keliamo pavojaus.

Plačiau >

Kaip teisingai rūšiuoti atliekas?

 2021-02-23

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.