Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

Pradžia



Grand SPA Lietuva

Druskininkai – patrauklus kurortas ne tik norintiems pailsėti ar pasimėgauti pramogomis, bet ir investuojantiems į verslą. Bendros Druskininkų savivaldybės ir bendruomenės pastangos stengiantis atgaivinti kurortą, stiprinti jo prekės ženklą ir įgyvendinti patrauklius projektus nenuėjo veltui.  Dar 2000-aisiais metais pradėta vykdyti Druskininkų savivaldybės strategija buvo palanki verslo aplinkai ir sudarė sąlygas atgaivinti kurortui svarbius objektus. Verslo plėtra Druskininkuose iš tiesų intensyvi: atnaujinami SPA centrai, įsikuria pramogų, maitinimo, apgyvendinimo paslaugas teikiančios įmonės. Druskininkų savivaldybė glaudžiai bendradarbiauja su verslininkais, o pradedantieji verslininkai visada sulaukia vertingų patarimų.

Kurorte per paskutiniuosius metus ypatingai atnaujintos sveikatinimo paslaugas teikiančios įstaigos. Modernūs SPA centrai išsaugojo senąsias sveikatinimo tradicijas ir suderino jas su šiuolaikinėmis technologijomis.

Vienas didžiausių ir moderniausių SPA centrų šalyje – „Grand SPA Lietuva“. Buvusi sanatorija UAB „Lietuva“ pasikeitusi neatpažįstamai. 2004 metais Vyriausybės kanceliarija, valdžiusi sanatoriją, didžiąją sanatorijos pastatų dalį išnuomojo koncernui „Achemos grupė“. 35-erius metus nerekonstruotam pastatui reikėjo atlikti būtiniausius renovacijos darbus, tačiau trūko lėšų, todėl buvo nuspręsta sanatoriją patikėti privačiam investuotojui ir taip išsaugoti svarbų kurortui objektą.

Į 2010 metų sausį duris atvėrusį kompleksą investuota apie 150 mln. litų. Įrengti trys viešbučiai, vandens parkas, gydyklos, kuriose siūloma daugiau kaip šimtas procedūrų. 2013 metais atidarytuose „SPA namuose“ įkurtas unikalus Gintaro kambarys, kuriam įrengti buvo sunaudota daugiau kaip 80 kilogramų Baltijos jūros gintaro.

Druskininkuose itin populiarus konferencinis turizmas. „Grand SPA Lietuva“ įrengtos septynios modernios konferencijų salės. Didžiausioje salėje „Nemunas“ telpa apie 350 žmonių, yra įrengtas žiūrovams skirtas balkonas, šioje salėje organizuojami koncertai, spektakliai, svarbūs bendruomenei renginiai, labdaros vakarai.

Sveikatinimo ir poilsio centre atidarytas pirmasis Druskininkuose panoraminis restoranas „Keturi vėjai“, įsikūręs aštuntame viešbučio „Lietuva“ aukšte. Iš restorano atsiveria įspūdinga Druskininkų panorama.  

Druskininkai – žalias, draugiškas aplinkai miestas, todėl jame itin didelis dėmesys kreipiamas į ekologiją. Sveikatingumo ir laisvalaikio komplekse „Grand SPA Lietuva“  įrengtas geoterminis šildymas, kuris užtikrina ne tik ekonomiškesnes išlaidas, bet ir mažesnę kurorto oro taršą.

Laiku priimtais sprendimais dėl tuometinės UAB sanatorijos „Lietuva“ šiandien gali džiaugtis ir į Druskininkus pailsėti atvykę svečiai, ir savivaldybės gyventojai, nes sėkmingai veikiantis  „Grand SPA Lietuva“ kompleksas yra vienas stambiausių kurorto darbdavių – jame dirba 322 darbuotojai.

Pastatas anksčiau:

Rekonstrukcijos akimirkos:

GRAND SPA Lietuva kompleksas šiandien:

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.