Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
GJan koncertas Druskininkuose vainikuos jubiliejinį „LTeam žiemos festivalį 2023“

Jau vasario 10–11 dienomis Druskininkus išjudins „LTeam žiemos festivalis 2023“. Tradiciniu tapusiame, 10-ąjį kartą organizuojamame renginyje kaip ir kasmet netrūks veiksmo – čia bus galima išbandyti daugiau nei 30 nemokamų veiklų, patiems pasimatuoti skirtingas sporto šakas, pabendrauti su sportininkais, sudalyvauti varžybose ir turnyruose. „Snow arenoje“ vyksiančioje žiemos šventėje netrūks ir pramoginių veiklų – planuojamas kino seansas, žaidimai mažiesiems dalyviams, renginį vainikuose atlikėjos GJan koncertas.

 

„Nors esu kilusi iš Dzūkijos, čia mano gimtinė, ironiška, kad groti šiame krašte tenka retai. Tiesą sakant, apskritai pirmą kartą koncertuosime Druskininkuose ir dar „Snow arenoje“ – su nekantrumu laukiu pasirodymo mylimuose kraštuose ir tikiu, kad visų laukia puikus renginys, pilnas smagių ir įsimintinų akimirkų“, – sako GJan vardu žinoma atlikėja Greta Jančytė.  

„LTeam žiemos festivalyje 2023“ skambės visi ryškiausi jos hitai – su ilgamečiais grupės nariais jau dabar ruošia energingą vasario 11 d. koncerto programą. Nuo 19 val. čia bus galima išgirsti tokius daugeliui gerbėjų žinomus kūrinius kaip „Ruduo“, „Leidžiu Sau Viską“, „Noriu“, „Melagė“ ir daugelį kitų.  

Tai bus pirmas kartas, kai GJan dalyvaus „LTeam“ organizuojamuose renginiuose. Nors aktyvus gyvenimo būdas jai toks pat artimas kaip ir muzika. „Esu pakankamai aktyvus žmogus: mėgstu mėgėjiškai pabėgioti kartu su šuniu, plaukioti, važinėti dviračiu. Nors labiausiai atsipalaiduoju eidama į žygį ar ilgą išvyką tyro oro apsupty, taip pat namuose darydama jogos pratimus, klausydama ramios muzikos garsų“, – sako GJan.  

Likus vos porai savaičių iki „LTeam žiemos festivalio 2023“, Druskininkų miesto gyventojus ir svečius ji kviečia aktyviai įsitraukti į renginio veiklas – kuo daugiau išbandyti, patirti, ir, žinoma, nepraleisti savo pasirodymo. GJan koncertas Druskininkų „Snow arenoje“ vyks vasario 11 d., 19 val. Atlikėjos pasirodymas šventiškai užbaigs dvi dienas truksiančią žiemos sporto ir pramogų šventę.  

„Festivaliu skatiname ne tik dar labiau įsitraukti į aktyvias veiklas, bet ir geriau pažinti olimpinį sportą, olimpines vertybes. Siekiame išjudinti visuomenę, parodyti, kad sportas ir aktyvus gyvenimo būdas teikia daug džiaugsmo, svarbu pasirinkti patinkančią veiklą“, – tikina renginį drauge su Lietuvos olimpiniu fondu organizuojančio Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.  

Be nemokamų sportinių ir pramoginių veiklų, „LTeam žiemos festivalyje 2023“ organizuojamos įvairios rungtys, varžybos, tradiciškai šventės dalyvius džiugins daugelio pamėgtas sporto talismanų konkursas.

Azartiškiausieji galės ir pasivaržyti. Šeštadienį nuo pat ryto organizuojamas bėgimas: 500 metrų atkarpoje kviečiami susirungti vaikai, norintys įveikti simbolinę, lietuviškos olimpinės mylios 1988 metrų trasą, kurios ilgis simbolizuoja LTOK atkūrimo datą. Ištvermingesni – 5 ir 10 kilometrų krosą.

Orientavimosi sporto gerbėjai tradiciškai lenktyniaus „LTeam Rogaining 2023“ varžybose, žygių entuziastai kviečiami drauge gražiausiomis Druskininkų trasomis prasieiti 5 arba 10 kilometrų trasą, čia laukia ir smagus „LTeam kukurūzinio“, geriau žinomo cornhole žaidimo turnyras.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.ltok.lt/festivalis/ Naujienas taip pat sekite „LTeam“ feisbuke: https://www.facebook.com/LTeamOfficial

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.