Duris atveria neįgaliųjų dienos centras

Druskininkų savivaldybė plečia socialines paslaugas – duris atveria neįgaliųjų dienos centras. Tai dar viena socialinė paslauga neįgaliesiems ir senyvo amžiaus asmenims bei jų artimiesiems. Centre bus teikiamos socialinės priežiūros paslaugos dienos metu: čia įvairaus amžiaus neįgalieji galės praleisti savo dieną, pagal poreikį užsiimti mėgstama veikla, bendrauti ar dalyvauti fizinio aktyvumo užsiėmimuose. Tokiu būdu jų artimieji galės dirbti, mokytis ar tiesiog atsikvėpti ir pailsėti nuo sudėtingos kasdieninės šeimos nario priežiūros.

Centre bus sudaryta galimybė gauti maitinimą, fizioterapijos, kineziterapijos ar ergoterapijos procedūras. Neįgaliųjų judėjimą centre palengvins tam įsigyti neįgaliųjų vežimėliai, vaikštynės, specialus keltuvas ir kitos įvairios priemonės. Negalintys dalyvauti veiklose centro lankytojai galės pailsėti daugiafunkcinėse lovose. Laisvalaikis, užsiėmimai vyks ir lauko erdvėje, kur įrengta neįgaliesiems pritaikyta lauko žaidimų aikštelė.

Centras veiks patalpose Sveikatos g. 30, Druskininkuose, nuo 7.30 val. iki 19 val. darbo dienomis, savaitgaliais bei šventinėmis dienomis - pagal poreikį. Patalpos įrengtos įgyvendinant projektą ,,Socialinės priežiūros paslaugų infrastruktūros gerinimas“ pagal 2014-2020 metų Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Neįgalieji, senyvo amžiaus žmonės ar jų artimieji jau gali kreiptis dėl dienos centro paslaugų. Druskininkų savivaldybės gyventojų prašymus priima Socialinės paramos skyrius, Vasario 16-osios g.7, Druskininkai. Kontaktai pasiteiravimui 8-313-55744, el.p.daiva.skripkiunaite@druskininkai.lt

Druskininkų miesto svečiai - kitų savivaldybių gyventojai, taip pat gali gauti paslaugas dienos centre.  Klientai turi kreiptis tiesiogiai į Neįgaliųjų dienos centrą tel.8-643-32715 arba el.p. dovile.jastramskaite@druskininkuspc.lt ir suderinti atvykimo bei paslaugos teikimo laiką.