Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

VMI: Mokestinės paskolos sutartį be palūkanų įmonės sudaryti gali iki vasario 28 d.

 2021-02-24

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad įmonės, kurios pavasarį buvo laikomos nukentėjusiomis, tačiau rudens karantino metu jų veikla nebuvo apribota ir į naująjį nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašą nebuvo įtrauktos, iki vasario 28 d. turėtų kreiptis į VMI bei sudaryti mokestinės paskolos sutartį (toliau - MPS) be palūkanų.

Plačiau >

Elektroniniu būdu užsakytų paslaugų skaičius 2020 metais išaugo beveik du kartus

 2021-02-24


2020 metais visą pasaulį sukaustęs COVID-19 virusas privertė keisti įvairias gyvenimo sritis, ne išimtis buvo ir administracinių paslaugų teikimo būdas. Pastaraisiais metais ypatingai svarbu buvo gauti norimas paslaugas saugiu būdu  – Druskininkų savivaldybės teikiamų paslaugų elektroniniu būdu buvo užsakyta beveik du kartus daugiau, lyginant su 2019 metais.

Plačiau >

Sniego nuošliaužos nuo stogų ir varvekliai gali kelti rimtą grėsmę

 2021-02-24

Šiuo metu Lietuvoje vyrauja permainingi orai – kai naktimis šąla, o dienomis temperatūra priartėja prie nulio arba būna pliusinė, ant namų stogų kaupiasi sniegas ir formuojasi varvekliai, kurie krisdami gali sužaloti žmones arba sugadinti jų turtą.

Siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų, įmonės, įstaigos, namų savininkai, daugiabučių namų administratoriai turi pasirūpinti savo pastatais – saugiai, užtikrinant aplinkinių saugumą nudaužyti varveklius, pašalinti nuo pastatų stogų susidariusias sniego sankaupas.

Druskininkų savivaldybės administracija, atlikdama statinių naudojimo priežiūrą, kontroliuos, ar imamasi visų priemonių saugumui užtikrinti t.y. ar nuo stogų šalinamas susikaupęs sniegas, ledas ir varvekliai bei ar imamasi priemonių kelių ir takelių slidumui pašalinti.

Gyventojai atlydžio metu taip pat turėtų būti itin atidūs: prieš išeinant iš namų patartina įvertinti kelių ir takelių slidumą, nevaikščioti arti aukštų pastatų, nestatyti prie jų bei apsnigtų medžių automobilių.

Tikimės, kad bendromis pastangomis pavyks apsaugoti bendruomenės žmones nuo varveklių ir sniego sankaupų keliamo pavojaus.

Plačiau >

Kaip teisingai rūšiuoti atliekas?

 2021-02-23

Plačiau >

SKELBIAMAS NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS

 2021-02-23

Druskininkų savivaldybės administracija skelbia 2021 metų Socialinės veiklos projektų finansavimo iš Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšų konkursą ir kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas socialinių paslaugų teikimo ir savanorystės srityse.

Paraiškų priėmimo terminas – nuo 2021 m. vasario 23 d. iki 2021 m. kovo 5 d.

Informacija apie projektų finansuojamas veiklas, įgyvendinimo trukmę, paraiškų formas, jų pateikimo reikalavimus patalpinta Socialinės veiklos projektų finansavimo konkurso nuostatuose. 

Elektroninė paraiškos ir jos dokumentų versija pateikiama el. paštu langelis@druskininkai.lt ne vėliau nei iki 2021 m. kovo 5 d. 24.00 val. laiško eilutėje „Tema“ įrašius konkurso pavadinimą „Socialinės veiklos projektų konkursui“.

Iki paskutinės paraiškų pateikimo darbo dienos pabaigos su konkursu susijusiais klausimais konsultacijas teikia Socialinės paramos skyriaus vyr. patarėja Ligita Baranauskienė, tel. 8 614 42916, el. p. ligita.b@druskininkai.lt, ir vedėjo pavaduotoja Bronė Petrikienė, tel. 8 313 55744, brone.petrikiene@druskininkai.lt.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybė dėl sanatorijos „Belorus“ situacijos kreipėsi į Užsienio reikalų ministeriją, Lietuvos banką ir FNTT

 2021-02-22

Druskininkų savivaldybė, gindama viešąjį interesą ir atstovaudama druskininkiečių interesus, penktadienį pakartotinai kreipėsi į Užsienio reikalų ministeriją,  Lietuvos banką ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą (FNTT) dėl VšĮ sanatorija „Belorus“ situacijos.

Nuo praėjusių metų gruodžio 18 d. valstybinės institucijos, kurios yra atsakingos už sankcijų taikymo teisėtumą Lietuvoje - Užsienio reikalų ministerija, FNTT, Lietuvos Bankas - neteikia jokios, teisės aktais pagrįstos informacijos, apie sanatorijos atžvilgiu priimtus sprendimus, dėl kurių 400 darbuotojų nuo 2021 m. sausio 1 d. nėra gavę darbo užmokesčio ir dėl kurių taikymo jie gali tapti bedarbiais.

Druskininkų savivaldybės raštuose pažymima, kad Europos Komisija savo raštuose yra nurodžiusi, dėl konkrečių sankcijų taikymo turi nuspręsti tos šalies, kurioje taikomos sankcijos, atsakingos institucijos. Europos komisija taip pat nurodė, kad dėl ES sankcijų taikymo Lietuvoje yra atsakinga Užsienio reikalų ministerija.

Druskininkų savivaldybė atsakingų institucijų prašo pateikti paaiškinimus sankcijų pritaikymo sanatorijai ,,Belorus“ teisinių aplinkybių:

  • Nurodyti konkretų ES teisės aktą, kuriuo remiantis Swedbankas priėmė sankcijas sanatorijai ,,Belorus“, konkrečiai nurodant dokumento numerį, jo punktą/dalį, priedo numerį/dalį/punktą, sąrašą asmenų, dėl sankcijų kuriems pritaikymo yra areštuotos sanatorijos ,,Belorus“ sąskaitos.
  • Informaciją, ar buvo įvertintos visos faktinės ir teisinės aplinkybės, dėl sankcijų pritaikymo, kaip to reikalauja ES teisės aktai ir ES teismų suformuota praktika.
  • Informaciją ar dokumentus apie Lietuvos institucijų priimtus sprendimus dėl sankcijų taikymo sanatorijai ,,Belorus“.
  • Informaciją ar dokumentus, kokius nurodymus ar pavedimus Užsienio reikalų ministerija davė Swedbank, FNTT ar kitoms institucijoms, dėl sankcijų taikymo ar jų įgyvendinimo (nemokėti kompensacijų už prastovas ar pan.) sanatorijai ,,Belorus“ nuo 2020 m. gruodžio mėnesio.

Šią savaitę Druskininkų savivaldybė taip pat planuoja kreiptis į „Swedbank“.

Praėjusią savaitę LR Prezidentūra atsakė į Druskininkų savivaldybės Tarybos daugumos kreipimąsi ir informavo, kad LR Vyriausybės dar kartą paprašyta apsvarstyti ir išnagrinėti situaciją.

Plačiau >

Vėl startuoja populiarioji Šviečiamoji gyvulininkystės programa vaikams ir jaunimui

 2021-02-22

Žemės ūkio ministerija kartu su VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra šiemet vėl įgyvendins Šviečiamąją gyvulininkystės programą, skatinančią vaikus ir jaunimą domėtis gyvulininkyste. Šalies ugdymo įstaigos, norinčios dalyvauti programoje, jau gali teikti paraiškas.

Programoje dalyvausiantys moksleiviai bus supažindinti su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis: pienine ir mėsine galvijininkyste, kiaulininkyste, paukštininkyste, arklininkyste, avininkyste, ožkininkyste, kailine žvėrininkyste, triušininkyste ir bitininkyste, jų produktais. Taip pat su saugomomis senosiomis Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis, gyvulininkystės specialistų rengimu, darbo šioje srityje galimybėmis.

Plačiau >

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, vežėjai privalės izoliuotis

 2021-02-22

Penktadienį atnaujintame paveiktų šalių sąraše įvyko nedidelė rotacija: šalių, iš kurių atvykus taikomos griežtesnės izoliacijos sąlygos, sąrašą papildė keturios naujos šalys, „paliko“ – dvi. Reikšmingas pokytis palies vežėjus: nuo šiol jiems bus privaloma izoliacija, išskyrus atvejus, kai jie tik pristato ar pasiima krovinį arba vyksta tranzitu per mūsų šalį. Šie pakeitimai įsigalioja nuo pirmadienio, vasario 22 d.

Švelnesnės izoliacijos sąlygos nuo pirmadienio bus taikomos atvykusiems iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Gibraltaro, griežtesnės – iš Albanijos, Bahreino Karalystės, Seišelių Respublikos ir Slovakijos.

Plačiau >

Sveikinimas Tarptautinės gidų dienos proga

 2021-02-21

Plačiau >

VMI: leidžiami atskaitymai – karantino metu už darbuotojų maitinimą darbo vietose

 2021-02-18

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad karantino dėl COVID-19 metu darbuotojų maitinimui darbo vietose įmonės patirtos išlaidos gali būti priskirtos įmonės leidžiamiems atskaitymams.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.