Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Muzikinis savaitgalis Druskininkuose

 2020-05-22

Plačiau >

Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdyje – pirmininko rinkimai ir savanorystės aktualijos

 2020-05-22

Gegužės 21 d. į posėdį rinkosi Druskininkų savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba.

Posėdyje buvo išrinktas tarybos pirmininkas ir pirmininko pavaduotojas. Pirmininku tapo Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Juozas Kazlauskas, pirmininko pavaduotoja – asociacijos „Padėkime vaikams“ vadovė Laura Gardziulevičienė.

Taip pat aptarti svarbūs klausimai apie savanorystę ir jos vaidmenį pandemijos laikotarpiu, pristatyta jaunimo savanoriškos tarybos (JST) programa ir jos vaidmuo nevyriausybinių organizacijų veiklos kontekste.

Plačiau >

Kurortų saugumo užtikrinimui vasarą – dar daugiau dėmesio

 2020-05-21

Šiandien Policijos departamentas organizavo nuotolinį pasitarimą dėl kurortų saugumo užtikrinimo vasaros sezono metu. Pasitarime dalyvavo kurortų merai, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, apskričių policijos komisariatų pareigūnai, prokuratūros, teismų atstovai.

Tradicija tapęs pasitarimas, šiais metais turėjęs vykti Druskininkuose, dėl pandemijos buvo perkeltas į virtualią erdvę.

Generalinis policijos komisaras Renatas Požėla prognozavo, kad dėl COVID-19 keliamų grėsmių šiais metais žmonės rinksis ne užsienio, o Lietuvos kurortus, todėl saugumo užtikrinimui būtina skirti ypatingą dėmesį.

Kurortų asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas pažymėjo, kad pandemijos tendencijos dar nėra aiškios, o būtent nuo jų priklausys vasaros renginiai kurortuose,  verslininkų darbo ypatumai, o kartu – ir turistų srautai.

„Nuo gegužės 8 dienos atnaujinus apgyvendinimo paslaugų teikimą Druskininkuose matome visai neblogas tendencijas. Praėjusių metų statistikos duomenys rodo, kad Druskininkai pagal užimtumą yra kurortas lyderis ir lenkia pajūrį, o mūsų svečiaia teisėsaugai problemų kelia žymiai mažiau“,  – sakė R. Malinauskas.

Plačiau >

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja: pradėtas GPM permokų pervedimas gyventojams

 2020-05-21

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija  (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad teisingai užpildžiusiems ir pajamų deklaracijas pateikusiems gyventojams pradedamos grąžinti Gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM) permokos. Trečiadienio duomenimis, 7 tūkst. gyventojų buvo grąžinta daugiau nei 1,6 mln. eurų permokų. Visas permokas VMI grąžins kaip ir kasmet, iki liepos 31 d. 

 „Pavedimai į gyventojų sąskaitas atliekami kiekvieną darbo dieną, pagal atsitiktine tvarka sudarytą sąrašą“, – sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, jog iki liepos 31 d. VMI grąžins mokesčio permoką visiems laiku ir teisingai pateikusiems pajamų deklaraciją gyventojams.

 Naujausiais duomenimis, EDS Pajamų deklaracijas jau pateikė 786 tūkst. gyventojų. Daugiau nei 551 tūkst. gyventojų pateikė deklaracijas su grąžintina GPM suma, jiems bus grąžinta apie 120 mln. eurų. Apie 164 tūkst. gyventojų pateikė deklaracijas su mokėtina GPM suma, į valstybės biudžetą jie turės sumokėti 62 mln. eurų GPM. Praėjusių metų pajamas Druskininkų savivaldybėje jau deklaravo 6,3 tūkst. gyventojų.

Plačiau >

Bus teikiamos paraiškos dėl svarbių projektų finansavimo

 2020-05-21

Gegužės mėnesį įvairios institucijos paskelbė nemažai kvietimų savivaldybėms pateikti paraiškas dėl įvairių sričių projektų finansavimo.

Šią savaitę savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai diskutavo ir sprendė, kuriuos Druskininkams svarbius projektus galima pateikti Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo per sieną ir Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programų finansavimui pagal naujus kvietimus.

Išanalizavus abiejų programų prioritetines kryptis dėl dviejų projektų jau apsispręsta, o galutinį sąrašą kartu su biudžetinėmis ir viešosiomis įstaigomis tvirtins taryba birželio mėnesį.

Plačiau >

Leistiną kultūros renginių dalyvių skaičių numatoma didinti palaipsniui

 2020-05-20

Vyriausybė pasitarime pritarė Kultūros renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planui. Sveikatos apsaugos ir Kultūros ministerijoms pavesta atsižvelgti į šio plano nuostatas teikiant Vyriausybei siūlymus dėl karantino režimo reikalavimų švelninimo.

Pagal planą žiūrovų (dalyvių) skaičių leidžiama didinti palaipsniui:  nuo birželio 1 d. iki 100 žmonių uždarose erdvėse ir iki 300 atvirose, o nuo birželio 16 d. iki 150 uždarose erdvėse ir iki 500 atvirose. Nuo liepos 1 uždarose erdvėse galėtų dalyvauti iki 200 žiūrovų uždarose erdvėse ir iki 700 atvirose, nuo liepos 16 d. – iki 250 žiūrovų uždarose erdvėse ir iki 900 atvirose. Renginiuose, vyksiančiuose nuo rugpjūčio 1 d., dalyvių (žiūrovų) skaičius būtų ribojamas iki 300 uždarose erdvėse ir iki 900 atvirose, nuo rugpjūčio 16 d. – iki 350 uždarose erdvėse ir iki 900 atvirose.

Plačiau >

Į Nemuną išpiltas biologinis preparatas upinių mašalų lervoms naikinti

 2020-05-20

Gegužės 15 dieną, penktadienį, į Nemuną ties Varviškės kaimu buvo išpiltas biologinis preparatas „VectoBac 12AS“ kraujasiurbių upinių mašalų lervutėms naikinti.

Iš viso į Nemuną išpilta 4, 5 tūkst. litrų šio preparato.  Praėjus 4 paroms Gamtos tyrimų centro specialistai atliko tyrimus, kurie parodė, kad preparatas šiemet suveikė išnaikindamas 96% upinių mašalų lervų Nemune ties Merkine ir 99% mašalų lervų Nemune ties Druskininkais.

Dar 2 tūkst. litrų biologinio preparato planuojama į Nemuną išpilti kiek vėliau, siekiant sumažinti pasroviui upe  iš biologiniu preparatu neapdorotos Nemuno atkarpos atplaukusių lervučių gausumą.  Laikas, kai preparatas turės būti naudojamas, bus rekomenduotas atlikus papildomus tyrimus Nemune.

Plačiau >

Informacija dėl Druskininkų ligoninės darbo tvarkos, pacientų lankymo ir siuntų perdavimo

 2020-05-20

Informuojame, kad įvertinus ligoninės struktūros specifiškumą ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) keliamus reikalavimus infekcijų kontrolei, ligoninė kol kas dirba sugriežtinta tvarka – pacientai aptarnaujami nuotoliniu būdu, kontaktinė konsultacija paskiriama tik tada, kai paslaugos nuotoliniu būdu suteikti neįmanoma.

Atsižvelgiant į pacientų poreikius, šiuo metu leidžiama:

  • lankyti tik terminalinės būklės pacientus ir vaikus iki 14 metų amžiaus, tai suderinus su administracija ir gavus leidimą;
  • vieną kartą per savaitę perduoti siuntinį su būtiniausiomis slaugos, higienos priemonėmis bei kitais būtinaisiais asmeniniais daiktais Ligoninės stacionariuose skyriuose gydomiems pacientams.

Siuntas galima perduoti kiekvieną dieną 17.00 – 19.00 val. per Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių.

Ant siuntos būtina užrašyti paciento vardą, pavardę, skyriaus pavadinimą ir palatos numerį.

Atvykus dėl siuntos perdavimo, skambinkite prie Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus durų esančiu skambučiu.

Prašome supratingumo ir kantrybės, kol bus suderinta dėl siuntos perdavimo su skyriumi, kuriame pacientas gydomas, ir siunta iš jūsų bus priimta.

Kilus klausimams dėl ligoninės darbo tvarkos ir gydytojų konsultacijų galite kreiptis į konsultacinę polikliniką Tel. +370 313 59 144,  mob. Tel. +370 645 10 431;

Plačiau >

Primename, kad kai kur veido kaukės vis dar yra privalomos

 2020-05-20

Pastarosiomis dienomis sulaukiama pranešimų, kad prekybos centruose, turgavietėse, degalinėse ar ekskursijose daugėja žmonių, nedėvinčių apsauginių veido kaukių. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad tam tikrose vietose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones vis dar yra būtina. Į šias viešas uždaras erdves nedėvintieji kaukių turėtų būti neįleidžiami.  

Privaloma:

Visiems vyresniems nei 6-erių metų nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones privaloma dėvėti turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, renginiuose, ekskursijose, viešojo transporto įlaipinimo vietose. Taip pat ir viešose uždarose erdvėse, išskyrus valgant ir geriant viešojo maitinimo įstaigose bei sportuojant.

Plačiau >

Pažintinis šiaurietiškojo ėjimo žygis

 2020-05-19

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.