Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Tarptautinio teatro festivalio "LABAS!" kūrybinės laboratorijos – ir Druskininkuose

 2020-09-23

Rugsėjo 20–27 d. vykstantis tarptautinis teatro festivalis patiems mažiausiems „LABAS!“ atkeliavo ir į Druskininkus. Šį festivalį šeštus metus rengia Dalios Mikoliūnaitės ir Žilvino Ramanausko vadovaujamas „Teatriukas“, bendradarbiaujantis su Airijoje įsikūrusia Cliodhnos Noonan kompanija „Acting Up!“ 

Šiemet festivalyje „LABAS!“ dalis programos vyks nuotoliniu būdu. Kaip ir kiekvienais metais, vaikams sudaroma galimybė susipažinti su profesionaliu scenos menu ne teatro erdvėse, dažnai jų įprastoje aplinkoje – darželyje ar pradinėje mokykloje. Taip festivalis įgyvendina savo misiją pasiekti kuo platesnę ir įvairesnę mažųjų žiūrovų auditoriją.

Plačiau >

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninių apžiūrų 2020 m. IV ketv. tvarkaraštis

 2020-09-23

Plačiau >

Informacija dėl eismo ribojimo

 2020-09-23

Informuojame, kad rugsėjo 26 dieną, šeštadienį, Druskininkuose vyks Lietuvos streetrace čempionato "Race Day Druskininkai 2020“ varžybos –  nuo 8 val. iki 16 val. Gardino g. (nuo autobusų stoties iki Gardino-Veisiejų g. sankryžos) eismas bus draudžiamas.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Plačiau >

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Druskininkai kviečia į magišką stichijų šėlsmą

 2020-09-23

Druskininkai paskutinį rugsėjo savaitgalį pasitinka su šūkiu „Visi turizmo gurmanai – į Druskininkus“ ir kviečia į Tarptautinei turizmo dienai skirtą linksmybių fiestą.

Šį kartą Druskininkai savo svečiams siūlo pasinerti į nepaprastą stichijų kelionę. Išsamią šventės programą galite rasti čia: https://druskininkai.lt/turizmo-dienos/

„Jau tradicija tapęs renginys organizuojamas itin didelį dėmesį skiriant saugumui. Rugsėjo 25-27 dienomis vyksiančios šventės metu išnaudosime viešąsias kurorto erdves, tad tiek Vilniaus alėjoje, tiek K. Dineikos sveikatingumo parke ar prie Druskonio ežero išėjęs pasivaikščioti turistas taps šventės dalyviu. Turizmo dienoms paruošėme ypatingą programą, kuri nepaliks abejingų. Dėmesį kaustys garso, šviesų ir vaizdo šuo, miesto istoriją atskleis teatralizuotos ekskursijos, o turizmo objektai net ir pasibaigus šventei siūlys daug nuolaidų. Druskininkai turi ką pasiūlyti ir kuo nustebinti net pačius išrankiausius, atvykite – ir patys tuo įsitikinsite“, – sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Plačiau >

Gyventojų dėmesiui: pirminės teisinės pagalbos konsultacijos teikiamos ir nuotoliniu būdu

 2020-09-21

Pirminės teisinės pagalbos konsultacijos teikiamos ir nuotoliniu būdu: registruojantis telefonu (8 313) 51517 arba kreipiantis  elektroniniu paštu vaiva.kirkauskiene@druskininkai.lt

Jeigu gyventojo kreipimosi tikslo išspręsti nuotoliniu būdu tikrai neįmanoma, gyventojas bus registruojamas ir jam bus paskiriamas laikas konsultacijai. Nustatytomis valandomis atvykę gyventojai bus aptarnaujami žymiai greičiau ir operatyviau.

Plačiau >

Kviečiame dalyvauti savivaldybės Gerojo valdymo įvertinimo gyventojų apklausoje

 2020-09-21

Kviečiame Druskininkų savivaldybės gyventojus dalyvauti gyventojų apklausoje, siekiant sužinoti Jūsų nuomonę apie Druskininkų savivaldybės atitikimą 12 Gerojo valdymo principų, nustatytų Europos Tarybos strateginiuose dokumentuose.

Apklausą rasite ČIA.

Plačiau >

Sveikinimas Druskininkų garbės piliečiui Adelbertui Nedzelskiui

 2020-09-21

Plačiau >

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, esama izoliacijos pokyčių

 2020-09-21

Nuo rugsėjo 21 dienos izoliuotis reikės atvykus iš Švedijos, Norvegijos, Bulgarijos, Gruzijos, Kanados, Tuniso ir Farerų salų, šiose teritorijose koronaviruso infekcijos (COVID-19) sergamumui per pastarąsias 14 dienų perkopus 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų slenkstį. 

Svarbu pažymėti, kad reglamentuotas laikas, kada užsieniečiai ir Lietuvos piliečiai, gyvenantys ar dirbantys užsienyje, prieš išvykdami iš Lietuvos nepraėjus izoliavimo laikotarpiui, turi informuoti Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC) apie planuojamą išvykimo datą ir laiką – tai jie privalo padaryti ne vėliau kaip prieš 24 valandas iki išvykimo. 

Taip pat ministro įsakymu atnaujintas išimčių dėl izoliacijos sąrašas. Patikslinta, kad ji nebus taikoma ir iš Baltarusijos grįžusiems Lietuvos piliečiams – mokytojams, vykdantiems lituanistinį švietimą mokyklose Baltarusijoje. Taip pat izoliacijos reikalavimo nelieka Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams, dalyvaujantiems FRONTEX koordinuojamose tarptautinėse operacijose ES ir trečiosiose šalyse.

Kalbant apie Baltijos šalių erdvę, taip pat esama pokyčių. Nors Estijoje fiksuotas sergamumo rodiklis 25,4, Estija į paveiktų šalių sąrašą neįtraukta, nes pritaikytas 10 proc. lankstumas. Vadinasi, izoliacijos atvykstantiems iš Estijos nereikia.

Plačiau >

Viečiūnuose - rudens lygiadienio šventė

 2020-09-19

Plačiau >

Nebelieka privalomo kaukių dėvėjimo restoranuose ar baruose sėdintiems žmonėms

 2020-09-19

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad nuo šiol viešojo maitinimo įstaigose – restoranuose, kavinėse, baruose bei kitose maistą tiekiančiose įstaigose, lankytojai galės nusiimti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes, respiratorius, skydelius ir kt.) tais atvejais, kai prie stalo ar baro yra sėdima.

Tokia tvarka patvirtinta sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimu.

Šis pakeitimas inicijuotas atsižvelgus į visuomenės išsakytą nuomonę bei įvertinus žmonių patiriamus nepatogumus, kai sėdint prie stalo, reikėdavo būti su kauke ar kita veido apsaugos priemone, kol laukiama maisto ar gėrimo.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.