Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Bus atnaujinti Druskininkų želdynai

Druskininkų mieste stengiamasi kruopščiai prižiūrėti medžių būklę, o senus, išpuvusius ir keliančius pavojų medžius pakeisti naujais. Senuosius medžius kirsti būtina, nes jie, neatlaikę stipresnio vėjo, gali lūžti, taip sukeldami grėsmę gyventojų ir svečių saugumui. Didelis dėmesys skiriamas pagrindinėms miesto gatvėms, kur yra didelis automobilių bei pėsčiųjų srautas.

 

 Druskininkų savivaldybės administracija ketina šiais metais apželdinti naujais, jaunais ir sveikais želdiniais Druskininkų miesto bendrojo naudojimo teritoriją – Liepų g. ir Laisvės a. gatvių atkarpą.

 Šių gatvių atnaujinti želdiniai puikiai susilies su 2017 metais atnaujintais Šv. Jokūbo gatvės klevais. Vietoje iškirstų drevėtų klevų buvo pasodinti jauni, suformuota laja ir šaknų sistema. Numatytasis šiemet senųjų Liepos ir Laisvės a. gatvių liepų, uosių ir klevų pakeitimas užbaigs želdinių atnaujinimo darbus, planuojama pasodinti apie 30 liepų.

Taip pat Druskininkų savivaldybės administracija šių metų pavasarį planuoja universalaus sporto aikštyne - Alėjos g. 26, Leipalingyje- vietoje iškirstų senų ir pavojingų eglių teritoriją apželdinti trimis dešimtimis švedinių šermukšnių.

  Druskininkų savivaldybė ir šiemet tęs tradiciją- skverus, parkus ir kitas kurorto viešąsias erdves papuošti pušelėmis, jas kruopščiai parenkant iš atokesnių teritorijų ar net privačių sklypų, naudojant modernią persodinimo įrangą ir nepakenkiant medžiui. Tokiu būdu persodinant medžius, sutaupoma nemažai biudžeto lėšų. Naudojant medžių persodinimo įrangą, medeliai prigyja efektyviai, tik apie 10 proc. pasodintų ir neprigijusių pušaičių tenka persodinti.

 Pasak Druskininkų mero Ričardo Malinausko, taip pat  mieste privalu sodinti specialius, kiekvienai konkrečiai erdvei pritaikytus augalus – t. y. jų lajos neturi trukdyti praeiti pėstiesiems, pravažiuoti automobiliams ar užgožti šviestuvų bei pastatų bei privalo apsaugoti nuo taršos, triukšmo ir saulės spindulių.

 Medžių kirtimo, sodinimo ir priežiūros procesas reikalauja daug kruopštaus darbo ir laiko. Bendradarbiaujant administracijos darbuotojams ir medžių prižiūrėtojams, želdynai bus atnaujinti ir papildyti medžiais, kurių tinkamai parinkta rūšis ir forma leis išvengti ateityje drastiško genėjimo ir puoš gatves savo natūralia lajos forma.

Savivaldybės administracija dėkoja visiems gyventojams, miesto svečiams už supratingumą ir kantrybę, jei medžių kirtimo ir sodinimo darbai sukeltų nepatogumų. Želdynai Druskininkų savivaldybėje vaidina svarbų vaidmenį, gerindami aplinkos estetinį vaizdą, bendrą grožio ir supančios aplinkos sampratą bei sukelia geras emocijas. Tikimės, kad naujai pasodinti medeliai gražiai įsipins į kurorto vaizdą ir sukurs mums visiems gerą nuotaiką bei nuteiks vaizduotę gražiems polėkiams.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.