Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaSavivaldybės naujienos
Atsinaujinusioje SNOW ARENOJE – slidinėjimo mokslo metų pabaigos šventė

Po techninės profilaktikos praėjusį penktadienį duris atvėrusi Snow Arena šią savaitę surengė slidinėjimo mokslo metų pabaigos šventę savivaldybės antrų ir šeštų klasių mokiniams.

Pasak Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, šiais mokslo metais slidinėjimą treniravosi beveik 400 mažųjų slidininkų. „Labai smagu matyti vaikų progresą – kai kurie jų rugsėjo mėnesį pirmą kartą atsistojo ant slidžių, o dabar jau kuo puikiausiai čiuožia, nori tobulėti toliau. Toks ir yra šių nemokamų pamokų tikslas – kad visa jaunoji druskininkiečių karta užaugtų mokėdama slidinėti. O galbūt kažkas pasirinks ir profesionalų žiemos sportą“,  – sakė R. Malinauskas.

Mokslo metų pabaigos proga Snow Arena mokiniams surengė varžybas, po kurių vaikai buvo apdovanoti medaliais ir pavaišinti skanėstais.

Primename, kad pirmosios nemokamos šeštų klasių moksleivių pamokos prasidėjo 2014 m. rugsėjį. Jas finansuoja Druskininkų savivaldybė ir Snow Arena.

Antrokai slidinėti mokomi nuo 2019 m., Druskininkų sveikatinimo centrui „Aqua“ įgyvendinant Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansuojamą projektą „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo didinimas įtraukiant juos į slidinėjimo veiklas“.

Pasak Snow Arenos vadovo Aivaro Kadziausko,  Snow Arenai svarbu nuolat gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir mažiesiems sportininkams, ir mėgėjams, ir profesionalams, nes pastarieji vis gausiau renkasi Druskininkus savo treniruotėms - užimtumas profesionaliais sportininkais siekia 75 proc. ir jis toliau pildosi: iki metų pabaigos laikus treniruotėms jau rezervavo geriausi žiemos sporto meistrai iš Vokietijos, Italijos, Slovakijos, Čekijos.

Šalia jau įprastų rinkų Druskininkus atranda ir Turkijos, Rumunijos, Prancūzijos sportininkai.

„ Pavasarį atlikome techninės profilaktikos darbus. Iš pagrindų atnaujinome keltuvą: konsultuojantis su Italijos, Šveicarijos, Lenkijos specialistais buvo pakeistas trosas, senosios keltuvo sėdynės pakeistos patogesnėmis. Taip pat peržiūrėjome,  atnaujinome turimą slidinėjimo įrangą bei aprangas. Kitą savaitę pradedame ruošti ledą – ši trasa bus išskirtinai profesionalų treniruotėms. Kadangi profesionalių sportininkų sulaukiame vis daugiau,  papildomai įrengsime  16 jiems skirtų serviso kambarių“,  – sakė A. Kadziauskas.

Primename, kad yra planuojama ir Snow Arenos plėtra: investicijos į atsinaujinančios energijos išteklius, perteklinės šilumos panaudojimą įrengiant banglentininkams skirtus baseinus, viešbučio statybą, atrakcijų erdves ir kt.

Daugiau nuotraukų iš Snow Arenos rasite čia. 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.