Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Savivaldos dienos proga - atvirų durų dienos. Kviečiame registruotis

 2022-10-06

Plačiau >

Nesąžininga prekybos praktika žemės ūkio ir maisto produktų tiekimo grandinėje

 2022-10-06

Plačiau >

Kviečiame švęsti Vietos savivaldos dieną: laukia atvirų durų dienos, šventinis koncertas, mero sriuba ir smagios pramogos

 2022-10-05

Druskininkai kviečia aktyviai paminėti Vietos savivaldos dieną.

Siekiant supažindinti bendruomenę su savivaldybės įstaigų veikla, spalio 10-15 dienomis organizuojamos atvirų durų dienos. Informaciją ir registraciją rasite čia. 

Spalio 15-ąją, šeštadienį, Druskininkų savivaldybės vadovai ir specialistai visą druskininkiečių bendruomenę kviečia susitikti ir kartu paminėti Vietos savivaldos dieną – specialiai šiai progai organizuojamoje šventėje laukia įdomūs pokalbiai ir smagios pramogos.

„Jau tapo tradicija, kad Vietos savivaldos dieną susitinkame su bendruomene – papasakojame apie savo darbus, projektus, diskutuojame, išgirstame žmonių lūkesčius.  Nuoširdžiai kviečiu visus ateiti, bendrauti, užduoti rūpimus klausimus“ – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Sauskelnių eksperimento dalyviai: atliekų labai sumažėjo!

 2022-10-05

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius šiukšlių maišus, pilnus panaudotų sauskelnių. Ir namo dažną vakarą jis grįždavo nešinas didžiuliais nešuliais -  pripirkęs sauskelnių. Septynių mėnesių broliams jų reikia daug!

Bet dabar tų didžiulių nešulių dvynukų tėvams tampyti jau netenka – šeima pradėjo naudoti daugkartines sauskelnes.

Teodoras Emilis ir Kasparas Erikas bei jų tėveliai Eglė ir Irmantas Raukai iš Druskininkų tapo pirmaisiais Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro paskelbto daugkartinių sauskelnių eksperimento dalyviais.

Netrukus prie jų prisijungė taip pat druskininkiečiai penkių mėnesių Motiejų ir pustrečių metų Tautvilą auginantys Agnė ir Mindaugas Vainai.

Plačiau >

Artėja tarptautinė elektronikos atliekų diena – užsisakykite nemokamą jų išvežimą

 2022-10-05

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau maždaug kas aštuntas iš jų – tiesiog nenaudojamas, dar nedidelė dalis jų – sugedę. Artėjant tarptautinei elektronikos atliekų dienai, kuri yra minima spalio 14 d., labai svarbu atitarnavusius prietaisus perduoti atliekų tvarkytojams ir šią dieną pasitikti jau ištuštinus namus, sandėliukus, sodybas ir pan.

Surinkti nebereikalingų ar neveikiančių viryklių, skalbimo mašinų bei kitų elektronikos ir buitinės technikos prietaisų į bet kurią Lietuvos vietą nemokamai atvyksta „Man rūpi rytojus“ komanda, tereikia užsiregistruoti telefonu 8 600 90030 arba internetu https://manrupirytojus.lt/buitines-technikos-isvezimas/

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės projektai nacionaliniame architektūrinių ir urbanistinių idėjų konkurse „Išmanusis miestas 9“

 2022-10-05

Rugsėjo 26-ąją startavo „STRUCTUM“ organizuojamas nacionalinis architektūrinių ir urbanistinių idėjų konkursas „Išmanusis miestas“. Jau 9-tą kartą, analogų Lietuvoje neturintis projektas, atidarytas oficialioje ceremonijoje Lietuvos Respublikos Seime.

Svarbiausias projekto tikslas – sukurti žmogaus poreikius atitinkančias miesto koncepcijas, pasitelkiant Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų komandas ir Lietuvos architektūros, urbanistikos, kraštovaizdžio, miestų planavimo profesionalus. Geriausi ir išmaniausi konkurso projektai ne tik turės galimybę būti įgyvendinti Lietuvos savivaldybėse, bet ir pasidalins prizinį fondą –10 tūkst. eurų.

Projekte, kartu su kitomis 8 Savivaldybėmis, dalyvaus ir Druskininkų savivaldybė. Taip pat dalyvaus: Anykščių, Jurbarko, Molėtų, Tauragės, Mažeikių, Lazdijų, Šalčininkų ir Vilniaus savivaldybės.

Plačiau >

Sveikinimas mokytojams

 2022-10-05

Plačiau >

VMI: Darbo pagal paslaugų kvitus ypatumai

 2022-10-04

Sezonines, trumpalaikes ir aukštos kvalifikacijos nereikalaujančias paslaugas asmenys gali teikti supaprastinta tvarka, neįteisinant darbo santykių pagal Darbo kodeksą - naudojant Žemės ūkio bei miškininkystės paslaugų kvitus. Pilną paslaugų, teikiamų pagal paslaugų kvitus, sąrašą galima rasti LR Vyriausybės nutarime.

Kokias paslaugas galima teikti?

Fiziniai asmenys gali teikti žemės ūkio ir miškininkystės paslaugas, kurios yra laikinos, vienkartinės ir kurioms teikti nereikalingi specialūs įgūdžiai, kvalifikacija, leidimai, pažymėjimai, mokymai ar kursai.

Plačiau >

Daugiabučiuose namuose šildymo sezono pradžią gali nustatyti patys gyventojai

 2022-10-03

Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu  spalio 3 dieną paskelbta 2022-2023 metų šildymo sezono pradžia Druskininkų savivaldybėje.

Šildymo sezono pradžia paskelbta atsižvelgiant į esamas lauko oro temperatūras bei įvertinus meteorologines prognozes. Šildymo sezonas pradedamas, kai vidutinė lauko oro temperatūra tris paras iš eilės yra žemesnė už +10 C.

Informuojame, kad savivaldybės direktoriaus įsakymu paskelbta šildymo sezono pradžia yra privaloma tik savivaldybės įstaigoms.

Gyventojai bei kiti vartotojai turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, nepažeidžiant nustatytų higienos normų.

Už savalaikį šildymo organizavimą daugiabučiuose atsako daugiabučių namų administratoriai arba gyvenamojo namo bendrijos.

Gyventojams nepareiškus pageidavimo šildymo sezoną atidėti, šildymas bus įjungiamas  bendra eilės tvarka.Plačiau >

Jau vienuoliktus metus startuojantis aplinkosaugos projektas - „Mes rūšiuojam“

 2022-10-03

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau vienuoliktus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Gaminių atliekas rūšiuoti, rinkti atskirai ir perduoti teisėtiems atliekų tvarkytojams kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybėmis, regioniniais atliekų tvarkymo centrais ir kitais partneriais.

Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam“ unikalus tuo, kad jame gali dalyvauti visos savivaldybės teritorijoje esančios įmonės, įstaigos, organizacijos ir gyventojai, o visiems projekto dalyviams už išrūšiuotas ir perduotas atliekų tvarkytojui gaminių atliekas bus atlyginta projekto partnerių prekėmis, suteiktomis paslaugomis, dovanomis, prizais. Už kai kurias atliekas jų surinkimą vykdanti bendrovė „Atliekų tvarkymo centras“ mokės atlygį.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.