Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Posėdžiavo savivaldybės Antikorupcijos komisija

 2021-07-30

Druskininkų savivaldybės Antikorupcijos komisija 2021 m. liepos 29 d. rinkosi jau į antrą šiais metais komisijos posėdį. Posėdžio metu buvo svarstomi klausimai:

  1. Informacija dėl Druskininkų savivaldybės korupcijos prevencijos 2019-2021 metų programos priemonių plano įgyvendinimo 2021 metų pirmame pusmetyje,
  2. Dėl korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo Druskininkų savivaldybės administracijoje 2021 metais,
  3. Dėl Druskininkų savivaldybės antikorupcijos komisijos 2021 metų darbo plano.

Komisijos pirmininkė, Savivaldybės tarybos narė Valė Šmitienė pasidžiaugė, kad  praėjus pusmečiui galime pasidžiaugti nuveiktais darbais korupcijos prevencijos srityje. 2021 m. sausio 28 d. Savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-1 patvirtinta praėjusių metų Druskininkų savivaldybės Antikorupcijos komisijos veiklos ataskaita, 2021 m. vasario 26 d. Druskininkų savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-22 pakeisti ir išdėstyti nauja redakcija 2015 metais patvirtinti Druskininkų savivaldybės Antikorupcijos komisijos nuostatai.

Plačiau >

Informacija gyventojams

 2021-07-29

Informuojame, kad dėl telekomunikacijos tiekimo sutrikimų šiuo metu  neveikia Savivaldybės administracijos specialistų telefonai.

Prašome kreiptis elektroniniu paštu. Visų specialistų el. paštus rasite čia: https://bit.ly/2TFYM2O

Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Kai gedimai bus pašalinti, iš karto jus informuosime.

Plačiau >

Valstybės sienos apsaugos tarnyba patvirtino specializuotą įvadinio mokymo programą „Sienos stebėjimas“

 2021-07-29

Siekiama per kuo trumpesnį laiką parengti pareigūną, kuris neteisėtos migracijos kontekste vykdytų valstybės sienos stebėjimo ir viešosios tvarkos užtikrinimo funkcijas.

Atsižvelgdama į paskelbtą valstybės lygio ekstremaliąją situaciją dėl nelegalių migrantų antplūdžio ir padidėjusį pareigūnų poreikį, Valstybės sienos apsaugos tarnyba patvirtino specializuotą įvadinio mokymo programą „Sienos stebėjimas“. Šią programą skaitykite čia.

Pirmoji grupė mokytis pradės jau nuo ateinančio pirmadienio, rugpjūčio 2 d.

 

Specializuoti įvadinio mokymo kursai Pasieniečių mokykloje bus organizuojami nuolat: rugpjūčio 30 d., rugsėjo 27 d., spalio 25 d., lapkričio 25 d.

Plačiau >

Kviečiame į stovyklą

 2021-07-29

Plačiau >

Druskininkų savivaldybė jau nupirko du elektra varomus autobusus – planuojama, kad viešasis transportas taps 100 proc. ekologiškas

 2021-07-28

Druskininkai – ekologiškas, už aplinkos tausojimą ir puoselėjimą pasisakantis kurortas, tad ir pažangių energetikos sprendimų čia yra priimta nemažai: vieni projektai įgyvendinti ir teikia akivaizdžią naudą, kiti projektai, tokie kaip viešojo transporto atnaujinimas į 100 proc. ekologišką – jau pradėti įgyvendinti.

Plačiau >

Vakcinacija be registracijos – kiekvieną ketvirtadienį

 2021-07-28

Primename, kad kiekvieną ketvirtadienį visuose vakcinacijos centruose gyventojai kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos. Pasirinkti galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną. 

Vykstant skiepytis reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

Plačiau >

Duris atveria neįgaliųjų dienos centras

 2021-07-28

Druskininkų savivaldybė plečia socialines paslaugas – duris atveria neįgaliųjų dienos centras. Tai dar viena socialinė paslauga neįgaliesiems ir senyvo amžiaus asmenims bei jų artimiesiems. Centre bus teikiamos socialinės priežiūros paslaugos dienos metu: čia įvairaus amžiaus neįgalieji galės praleisti savo dieną, pagal poreikį užsiimti mėgstama veikla, bendrauti ar dalyvauti fizinio aktyvumo užsiėmimuose. Tokiu būdu jų artimieji galės dirbti, mokytis ar tiesiog atsikvėpti ir pailsėti nuo sudėtingos kasdieninės šeimos nario priežiūros.  

Centre bus sudaryta galimybė gauti maitinimą, fizioterapijos, kineziterapijos ar ergoterapijos procedūras. Neįgaliųjų judėjimą centre palengvins tam įsigyti neįgaliųjų vežimėliai, vaikštynės, specialus keltuvas ir kitos įvairios priemonės. Negalintys dalyvauti veiklose centro lankytojai galės pailsėti daugiafunkcinėse lovose. Laisvalaikis, užsiėmimai vyks ir lauko erdvėje, kur įrengta neįgaliesiems pritaikyta lauko žaidimų aikštelė.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybė atnaujino istorinį potvynį žyminčią lentelę

 2021-07-27

Šiandien Gydyklų parke, daugiau kaip 10 metrų aukštyje pakabinta lentelė, žyminti istorinį 1958 m. pavasario potvynį. Tuomet patvinusio Nemuno vanduo buvo apsėmęs visą dabartinio Gydyklų parko teritoriją, joje buvusius pastatus.

Pirmoji vandens lygio aukštį paprastu pagaliuku priplaukusi valtele pažymėjo gydyklose dirbusi gydytoja, vėliau toje vietoje buvo pritvirtinta simbolinė lentelė, kuri bėgant laikui nusitrynė.

Druskininkų gidų iniciatyva, Druskininkų savivaldybė atnaujino istorinį potvynį žyminčią lentelę.

Dėkojame Druskininkų muziejui už istorinę nuotrauką.

Plačiau >

Dėl nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims kreiptis per www.spis.lt patogiau

 2021-07-27

Nuo rugsėjo 1-osios nemokami pietūs, nepriklausomai nuo šeimos pajamų, priklausys ne tik visiems priešmokyklinukams ir pirmokams, bet ir antrokams. Dėl nemokamų pietų prašymų ir pažymų apie pajamas teikti nereikia – parama bus skiriama pagal mokyklų pateiktus mokinių sąrašus. Tačiau, jei su finansiniais sunkumais susidurianti šeima pageidauja gauti paramą mokinio reikmenims įsigyti ar nemokamus pietus 3-12 klasę lankantiems vaikams, prašymas būtinas. 

Plačiau >

Susitikime su Rotary klubo atstovais - bendro projekto aptarimas

 2021-07-27

Vakar Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku susitiko Lietuvos Rotary apygardos valdytojas Evaldas Vaineikis. Susitikime taip pat dalyvavo du Šiaulių Rotary klubo atstovai bei Druskininkų Rotary klubo prezidentas Modestas Vitkauskas.

Susitikimo metu E. Vaineikis pristatė planuojamą įgyvendinti projektą. Pasak jo, Lietuvos Rotary apygarda, tęsdama savo ilgalaikę Savižudybių prevencijos programą, rengia paraišką į Tarptautinio Rotary fondo paskelbtą programą, kurios vertė – 2 mln. dolerių. Paraiškos objektas – vaikų, paauglių ir jų tėvų psichologinės sveikatos programa Lietuvoje.

Rotary atstovai atkreipė dėmesį, kad būtina kurti efektyvią vaikų, paauglių ir jų tėvų poreikius atliepiančią psichikos sveikatos priežiūros sistemą.

Todėl atsižvelgiant į sukauptą patirtį, LSMU ir VU mokslininkų rekomendacijas, planuojama penkiose Lietuvos savivaldybėse, tarp jų – ir Druskininkuose, steigti pilotinius specializuotus vaikų dienos centrus, kuriuose būtų dirbama su 7-18 metų amžiaus grupės vaikais, paaugliais ir jų tėvais, teikiant jiems psichologo, psichiatro, užimtumo specialisto ir socialinio pedagogo pagalbą. 

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.