Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Eksperimentas su sauskelnėmis: daugkartines kviečiame išbandyti nemokamai

 2022-08-17

Auginant kūdikį, gyvenimas be sauskelnių neįsivaizduojamas. Skaičiuojama, kad naujagimiui per vieną dieną reikia vidutiniškai 12 sauskelnių.

Vienkartinės sauskelnės yra neperdirbamos ir nesuyrančios, todėl panaudotos jos keliauja į mišrių atliekų konteinerius, o iš jų – į deginimo įrenginius ar sąvartyną.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro atliekami mišrių komunalinių atliekų sudėties tyrimai rodo, kad sauskelnės sudaro didžiulę dalį – apie 13 proc. – mišrių atliekų. Vienintelis kelias mažinti šių atliekų kiekį – rinktis daugkartines sauskelnes. Bet jų naudojimas vis dar nėra išplitęs ir neretai susijęs su išankstiniais nusistatymais bei baimėmis.

Plačiau >

Kviečiame dalyvauti knygos pristatyme

 2022-08-16

Plačiau >

Snow Arenoje treniravosi olimpinė čempionė slovakė Petra Vlhova

 2022-08-16

Praėjusią savaitę Druskininkų „Snow Arena“ treniravosi viena tituluočiausių pasaulio kalnų slidininkių, slovakė Petra Vlhova.

P.Vlhova Druskininkų „Snow Arenoje“ treniruojasi jau septintus metus. Pasak „Snow Arenos“ vadovo Aivaro Kadziausko, įdomu stebėti visą  P.Vlhovos ir jos komandos įveiktą kelią iki didžiųjų pergalių ir labai džiugu, kad profesionaliai komandai patinka Lietuva, Druskininkai, treniruočių sąlygos ir kokybė „Snow Arenoje“.

P.  Vlhova Snow Arenai įteikė savo biografinę knygą „Kelias iki didžiosios pasaulio taurės“, taip pat atsivežė parodyti ir Olimpinį aukso medalį.

P. Vlhova yra paskutiniųjų Olimpinių žaidynių (2022 Beijing) SL Olimpinė čempionė, Pasaulio čempionato Švedijoje 2019 GS rungties pasaulio čempionė, 2021 m. Pasaulio taurės absoliuti lyderė. Viso pasaulio taurėje Petra yra iškovojusi 26 pergales.

Plačiau >

Su Latvijos Rezeknės savivaldybės atstovais pasikeista gerąja patirtimi

 2022-08-10

Šią savaitę Druskininkuose lankėsi Rezeknės (Latvija) delegacija, vadovaujama mero Aleksandrs Bartasevics. Svečiai susitiko su Druskininkų savivaldybės meru R. Malinausku ir savivaldybės vadovų bei specialistų komanda.

Pasak Rezeknės mero, jie norėtų savo savivaldybę vystyti kaip kurortą,  todėl Druskininkų kurorto patirtis – labai aktuali ir naudinga.

Meras delegacijos atstovams pristatė Druskininkų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, turizmo, sveikatinimo ir poilsio  infrastruktūrą, turizmo statistiką. Svečius taip pat domino atliekų tvarkymo bei ekologijos klausimai.

Susitikime kalbėta apie kurorto vystymą, savivaldybės bendradarbiavimą su verslu, kultūrinio turizmo skatinimą. Svečiams buvo pristatytas Druskininkų kultūros ir kongresų rūmų projektas, o Rezeknės savivaldybės atstovai pristatė, kaip jie administruoja ir vysto panašų objektą.

Po susitikimo savivaldybėje Rezeknės savivaldybės atstovai išmėgino Lynų kelią, aplankė Snow Areną, Lietuvos sporto centro kompleksą „Druskininkai“  bei susitiko su „GRAND SPA Lietuva“ atstovais.

Plačiau >

VMI: Saugodamas įmonės pinigus savininkas juos išleido savo poreikiams

 2022-08-10

Vienos odontologijos įmonės savininkas Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (Kauno AVMI) specialistams bandė įrodyti, kad bendrovės pinigus sėkmingai saugo savo asmeninėse banko sąskaitose. Atliekant patikrinimą paaiškėjo, kad dalį „saugomų“ lėšų, siekdamas išvengti mokesčių, jis išleido maistui, kurui, drabužiams bei avalynei ir kitiems asmeniniams pirkiniams.

„Atliekant patikrinimą nustatyta, kad įmonės kasos likutis turėtų būti kiek daugiau nei 232 tūkst. eurų, tačiau bendrovėje pinigai nerasti. Savininkas teigė, kad pinigus jis saugo pats – dalį grynaisiais, dalį – asmeninėse banko sąskaitose“, - situaciją komentavo Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė. Pasak jos, bendrovėje apsilankius antrą kartą, įmonė pateikė kiek didesnę nei 72,5 tūkst. eurų sumą grynaisiais pinigais. „Savininkas taip pat pateikė dokumentus dėl likusių pinigų saugojimo asmeninėse sąskaitose. 91 tūkst. eurų į jo asmeninę sąskaitą buvo įnešta jau pradėjus įmonės patikrinimą, o likusi suma buvo grindžiama jo banko sąskaitų likučiais“, - teigė J. Stankienė.

Plačiau >

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros Druskininkų savivaldybėje 2022 m. III ketv. tvarkaraštis

 2022-08-09

Valstybės rinkliavos dydis: už traktoriaus techninę apžiūrą – 6,80 Eur, už priekabos – 5,50 Eur.

Valstybės rinkliava mokama į biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas, įmokos kodas 53015, lėšų gavėjas Valstybinė mokesčių inspekcija.

Rinkliavą patogiausia sumokėti AB „Lietuvos paštas“ pašto skyriuose, UAB „Perlas Finance“ „Perlo“ terminaluose, SOLLO, UAB tarpininko MAXIMA LT, UAB kasose, bankuose ar kitose įmokų surinkimo paslaugas teikiančiose įstaigose bei jų ar jų tarpininkų padaliniuose – https://www.vmi.lt/evmi/saskaitos-ir-imoku-kodai.

Informacija, kaip mokėti įmokas į VMI sąskaitą per el. bankininkystę – https://www.vmi.lt/evmi/kaip-moketi-imokas-i-vmi-saskaita.

Smulkesnės informacijos teirautis Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiojo specialisto Dangirdo Lukoševičiaus, tel.: (8 313) 52 242, mob. +370 610 14 641, el.p. [email protected]

Plačiau >

DĖMESIO

 2022-08-09

Kviečiame atstovauti DRUSKININKAMS. Vežti savo krašto vėliavą intelektualioje kelionėje Ryterna modul Mototourism Rally 2022.

Dalyvių susitikimas su Druskininkų miesto savivaldybės atstovais ir išlydėjimas į ralį vyks jau netrukus, pranešime komandoms.

Atstovavimus galite rinktis prisijungę prie komandos registracijos formos renginio tinklapyje.

Plačiau >

Kaimiškųjų bendruomenių projektams – finansinė parama

 2022-08-09

Aktyvios kaimiškosios bendruomenės – Druskininkų stiprybė. Jos kasmet gražina savo aplinką, aktyviai dirba ir  sėkmingai įsitraukia į turizmą skatinančias veiklas.

Norit paskatinti bendruomenių veiklą, padėti joms telkti gyventojus bei įgyvendinti svarbius darbus, liepos mėnesį buvo paskirstytos specialiai bendruomenių projektams skirtos lėšos.

Daugiau kaip 14 tūkst. eurų buvo skirta  aštuonių bendruomenių – Ricielių, Stračiūnų, Leipalingio, Jovaišių, Jaskonių ir Naujasodės, Švendubrės, Viečiūnų, Neravų – projektams įgyvendinti.

Plačiau >

Dėl lietingo sezono – paprastesni reikalavimai ir lankstesnė kontrolė ūkininkams

 2022-08-08

Žemės ūkio ministerija dėl ilgo lietingo laikotarpio šią vasarą bei stichinių liūčių ūkininkams taikys paprastesnius reikalavimus ir lankstesnę kontrolę. Ūkininkai, kurie prisiėmė agrarinės aplinkosaugos ir klimato veiklos įsipareigojimų rizikos vandens telkinių būklei gerinti, tačiau dėl didelio vandens kiekio negalėjo laiku nušienauti įsipareigotų plotų iki rugpjūčio 1 d., galės kreiptis į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA) dėl sankcijų netaikymo.

Plačiau >

Kviečiame į parodos atidarymą

 2022-08-08

Rugpjūčio 12 d. 16:00 val. parodos „Dabar vadinuosi A. J. Stankevičiumi“. Julijono Algimanto Stankaus-Stankevičiaus (1933–2002) piešiniai. Druskininkų miesto muziejaus dailės rinkinys“ atidarymas. Renginyje paskaitą „Algimantas Julijonas Stankevičius ir nepritapusiųjų karta“ skaitys menotyrininkas, VDA dėstytojas, dailininkas Žydrūnas Mirinavičius, o dailininko eiles – aktorius, dramaturgas, režisierius Justas Tertelis.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.