Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame kartu minėti Vyšyvanka dieną

 2022-05-16

Kasmet trečiąjį gegužės ketvirtadienį ukrainiečiai ir jų draugai visame pasaulyje puošiasi tradiciniais raštais išmargintais marškiniais ir mini Vyšyvanka dieną.
Šįmet kviečiame Vyšyvanka dieną paminėti ir Lietuvoje, pagerbiant su Rusijos karine agresija kovojančios Ukrainos tradicijas ir solidarizuojantis su Lietuvoje gyvenančia ukrainiečių bendruomene, kurios gausi dalis – karo pabėgėliai.

Vyšyvanka – liaudiškais raštais siuvinėti marškiniai. Nors šiais raštais marginti marškiniai matomi ir kituose slaviškuose kraštuose, ukrainietiška vyšyvanka išsiskiria savitomis siuvinėjimo ypatybėmis. Kiekvienas raštas pasakoja šeimos ar regiono istoriją. Ant marškinių išsiuvinėti geometriniai raštai yra vertinami kaip simboliniai amuletai, kurie sutelkia ir suteikia jėgų, taip reikalingų kovoje už laisvę. Kartu tai ir labai vienijantis simbolis – Vyšyvanka diena minima ir Kanadoje, ir JAV, ir daugelyje kitų šalių, kuriose yra gausios ukrainiečių bendruomenės.

Gegužės 19-ąją, šios šventės dieną, tesužydi vienybė Vyšyvanka spalvomis – kviečiame puoštis tradiciniu ukrainietišku rūbu darbe, universitete ar gatvėje bei juo skleisti palaikymo Ukrainai žinią.

Plačiau >

Kvietimas dalyvauti nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano 1.1.6 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Druskininkų savivaldybėje paraiškų teikimo konkurse

 2022-05-16

Druskininkų savivaldybės administracija, įgyvendindama Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano 1.1.6 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ kviečia teikti paraiškas projektams finansuoti.

Paraiškų teikimo terminas: nuo 2022 m. gegužės 16 d. iki 2022 m. birželio 13 d. 17.00 val.

Paraiškų teikimo vieta : Druskininkų savivaldybės administracija, Vilniaus al. 18, Druskininkai.

Konkursui skiriama lėšų suma (įsakymas): Leipalingio seniūnijai–6793,00 Eur,  Viečiūnų seniūnijai–7327,00 Eur. Vienam projektui didžiausia skiriama lėšų suma 3000,00 Eur , mažiausia -500,00 Eur.

Tinkamomis finansuoti laikomos veiklos, kurias vykdant tenkinami viešieji gyvenamųjų vietovių bendruomenių narių (gyventojų) interesai ir poreikiai:

Plačiau >

Druskininkuose – trys naujos žaidimų aikštelės vaikams

 2022-05-13

Šiais metais Druskininkuose bus įrengtos trys modernios vaikų žaidimų aikštelės. Vaikų žaidimų aikštelės yra skirtos ne tik užimtumui – jose ugdomi vaikų socialiniai įgūdžiai, kūrybiškumas, loginis mąstymas. Naujose žaidimų aikštelėse bus šiuos įgūdžius lavinančių laipynių, čiuožyklų, tiltelių, karstyklių ir kitų pramogų.

„Galvodami apie tobulą aplinką mūsų gyventojams ir atvykstantiems svečiams, nepamirštame ir mūsų jaunosios kartos užimtumo ir laiko praleidimo vietų. Kalbu apie vaikų žaidimų aikšteles. Savivaldybėje šiuo metu yra 35 vietos vaikų sportui ir užimtumui bei 4 šiuolaikiškos vaikų žaidimų aikštelės. Įgyvendiname projektą, kurio metu įrengsime tris naujas modernias vaikų žaidimų aikšteles Ateities gatvėje,  Vilniaus alėjoje ir Gardino/Baravykų gatvių sankryžoje“, – sakė R. Malinauskas.

Plačiau >

Užpildyk apklausą ir įvertink Druskininkų savivaldybės administracijos teikiamas paslaugas bei aptarnavimo kokybę

 2022-05-12

Primename, kad vis dar vyksta apklausa dėl pasitenkinimo Druskininkų savivaldybės administracijos teikiamų administracinių paslaugų ir aptarnavimo kokybe

Maloniai kviečiame užpildyti trumpą anketą. Ją rasite ČIA.

Apklausa bus aktyvi iki 2022 m. birželio 30 d.

Plačiau >

Kviečiame dalyvauti Druskininkų savivaldybės 2022 metų biudžeto lėšomis finansuojamų sporto projektų atrankos konkurse

 2022-05-12

Kvietimui numatytas finansavimas – 12 000,00 Eur.

Finansuojamos sporto projektų veiklos sritys susijusios su fizinio aktyvumo veikla, skatinančia fizinio aktyvumo plėtrą, sporto renginių organizavimu.

Atrankos prioritetas − Druskininkų viešųjų sporto erdvių (mikrorajonų sporto aikštelės arti bendruomenės, mokyklų stadionai, parkai ir kt.) panaudojimas fizinio aktyvumo veikloms ar renginiams.

Paraiškų rengimas ir reglamentuojantys teisės aktai. Finansavimo principai, reikalavimai pareiškėjams, paraiškoms ir projektams, paraiškų vertinimo bendrieji ir specialieji kriterijai ir kita aktuali informacija patvirtinta:

1. Druskininkų savivaldybės sporto projektų finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų tvarkos aprašas.

2. Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. balandžio 20 d. įsakymas Nr. V35-367 „Dėl kvietimo dalyvauti Druskininkų savivaldybės 2022 metų biudžeto lėšomis finansuojamų sporto projektų atrankoje teksto ir kitų dokumentų formų patvirtinimo“.

Paraiškos ir sąmatos formos:

Paraiškos dalyvauti Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamų sporto projektų atrankoje forma;

Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamo sporto projekto sąmatos forma.

Kartu su paraiška teikiami dokumentai:

1. Pareiškėjo organizacijos registracijos pažymėjimo kopija;

2. Pareiškėjo organizacijos įstatų (nuostatų) kopija;

3. Bendradarbiavimo sutarčių ar kitų dokumentų, patvirtinančių bendradarbiavimą su projekto partneriais dėl projekto veiklų vykdymo, kopijos (jeigu dalyvaujama su partneriais);

4. Įgaliojimas pasirašyti paraišką (jei pasirašo ne organizacijos vadovas);

5. Nuosavą įnašą pagrindžiantys dokumentai;

6. Kiti dokumentai, kuriuos pareiškėjo nuomone, tikslinga pateikti.

Paraiškų teikimo būdas – paraiškos teikiamos elektroniniu paštu: sportas@druskininkai.lt.

Paraiškos, pateiktos kitu būdu, nepriimamos ir nevertinamos.

Plačiau >

Druskininkuose – mokslinė-praktinė konferencija „Socialiai jautrių visuomenės grupių gyvenimo kokybė: teisės ir galimybės“

 2022-05-12

Gegužės 13 dieną Druskininkų savivaldybė, asociacija „Padėkime vaikams“ ir Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakultetas organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją SOCIALIAI JAUTRIŲ VISUOMENĖS GRUPIŲ GYVENIMO KOKYBĖ: TEISĖS IR GALIMYBĖS.

 Ši konferencija skirta aptarti šeimų auginančių vaikus su negalia ir vaikų/paauglių iš socialinę riziką patiriančios aplinkos dalyvavimo visuomeniniame gyvenime galimybes ir teises bei susipažinti su moksliniais tyrimais, praktikomis ir galimybėmis didinti švietimo, sveikatos, paslaugų prieinamumą.

Konferencija bus transliuojama per asociacijos „Padėkime vaikams“ Facebook paskyrą.

Daugiau informacijos apie konferenciją galite teirautis tel. 8611 94581

Plačiau >

Informacija dėl Pieno gamybos ir realizavimo metinių deklaracijų už 2021-2022 metų apskaitos laikotarpį teikimo

 2022-05-11

Druskininkų savivaldybė informuoja pieno gamintojus (toliau – Gamintojas), kad iki 2022 m. liepos 29 d. gali teikti Pieno gamybos ir realizavimo metines deklaracijas už 2021-       2022 metų apskaitos laikotarpį (toliau – TP deklaracija). Apskaitos laikotarpis yra nuo 2021 m. balandžio 1 d. iki 2022 m. kovo 31 d. Pieno pardavimas tiesiogiai vartoti – pieno ir (arba) pieno produktų pardavimas (pvz., turguose, kaimynams ir kt.) tiesiogiai vartoti žmonių maistui ir (arba) gyvuliams šerti, įskaitant pieno ir (arba) pieno produktų atidavimą šioms reikmėms.

Gamintojas, turintis galimybę naudotis elektronine bankininkyste, iki 2022 m. liepos 29 d. gali jungtis prie PAIS interneto svetainėje www.vic.lt ir pats užpildyti TP deklaracijos elektroninę formą už praėjusį apskaitos laikotarpį.

Plačiau >

Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje aptartas pasiruošimas šiltajam sezonui ir kiti aktualūs klausimai

 2022-05-09

Prasidedant šiltajam sezonui, praėjusią savaitę buvo sušauktas nuotolinis Ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame buvo aptartas institucijų ir įstaigų pasirengimas reaguoti į įvairias ekstremalias situacijas, pristatyta civilinės saugos būklės ataskaita ir aptartos kitos aktualijos.

Kaip informavo posėdyje dalyvavę atsakingų institucijų atstovai, paruošiamieji darbai šiltajam sezonui yra atlikti.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas J.Jurčiukonis pristatė praėjusių metų gaisrų statistiką – Druskininkų savivaldybėje gaisrų mažėja, o tai rodo, kad prevencinės priemonės, gyventojų informavimas, savivaldybės investicijos į dūmų detektorių įrengimą gyventojų namuose duoda pastebimų rezultatų.

Posėdžio metu atkreiptas dėmesys, kad ir gamtinio pobūdžio gaisrų klausimu bendruomenė darosi sąmoningesnė, piktybinių žolės padegimo atvejų savivaldybėje mažėja.

Plačiau >

Vykdoma Druskininkų savivaldybės gyventojų apklausa

 2022-05-09

Informuojame, kad gegužės 9-20 dienomis bus vykdoma apklausa dėl Druskininkuose esančių P. Cvirkos ir L. Giros gatvių pavadinių pakeitimo.

Druskininkų savivaldybės administracijos specialistai P. Cvirkos ir L. Giros gatvių gyventojus apklaus tiesiogiai, atvykę į namus, gyventojų nuomonę įrašant į apklausos lapus.

Apklausos metu gyventojų bus klausiama, ar jie sutinka keisti P. Cvirkos ir L. Giros gatvių pavadinimus bei pateikiami nauji galimi šių gatvių pavadinimai.

Gyventojai taip pat galės išreikšti individualius pageidavimus, kokiu pavadinimu norėtų pakeisti dabar esamus pavadinimus.

Visi kiti Druskininkų savivaldybės gyventojai pareikšti savo nuomonę dėl minėtų gatvių pavadinimų pakeitimo gali darbo valandomis atvykę į Druskininkų savivaldybės administracijos (Vilniaus al. 18), Leipalingio seniūnijos ( Alėjos g. 30) ar Viečiūnų seniūnijos ( Jaunystės g. 17-2) patalpas.

Plačiau >

Maloniai kviečiame dalyvauti!

 2022-05-09

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.