Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybė jau nupirko du elektra varomus autobusus – planuojama, kad viešasis transportas taps 100 proc. ekologiškas

 2021-07-28

Druskininkai – ekologiškas, už aplinkos tausojimą ir puoselėjimą pasisakantis kurortas, tad ir pažangių energetikos sprendimų čia yra priimta nemažai: vieni projektai įgyvendinti ir teikia akivaizdžią naudą, kiti projektai, tokie kaip viešojo transporto atnaujinimas į 100 proc. ekologišką – jau pradėti įgyvendinti.

Plačiau >

Vakcinacija be registracijos – kiekvieną ketvirtadienį

 2021-07-28

Primename, kad kiekvieną ketvirtadienį visuose vakcinacijos centruose gyventojai kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos. Pasirinkti galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną. 

Vykstant skiepytis reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

Plačiau >

Duris atveria neįgaliųjų dienos centras

 2021-07-28

Druskininkų savivaldybė plečia socialines paslaugas – duris atveria neįgaliųjų dienos centras. Tai dar viena socialinė paslauga neįgaliesiems ir senyvo amžiaus asmenims bei jų artimiesiems. Centre bus teikiamos socialinės priežiūros paslaugos dienos metu: čia įvairaus amžiaus neįgalieji galės praleisti savo dieną, pagal poreikį užsiimti mėgstama veikla, bendrauti ar dalyvauti fizinio aktyvumo užsiėmimuose. Tokiu būdu jų artimieji galės dirbti, mokytis ar tiesiog atsikvėpti ir pailsėti nuo sudėtingos kasdieninės šeimos nario priežiūros.  

Centre bus sudaryta galimybė gauti maitinimą, fizioterapijos, kineziterapijos ar ergoterapijos procedūras. Neįgaliųjų judėjimą centre palengvins tam įsigyti neįgaliųjų vežimėliai, vaikštynės, specialus keltuvas ir kitos įvairios priemonės. Negalintys dalyvauti veiklose centro lankytojai galės pailsėti daugiafunkcinėse lovose. Laisvalaikis, užsiėmimai vyks ir lauko erdvėje, kur įrengta neįgaliesiems pritaikyta lauko žaidimų aikštelė.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybė atnaujino istorinį potvynį žyminčią lentelę

 2021-07-27

Šiandien Gydyklų parke, daugiau kaip 10 metrų aukštyje pakabinta lentelė, žyminti istorinį 1958 m. pavasario potvynį. Tuomet patvinusio Nemuno vanduo buvo apsėmęs visą dabartinio Gydyklų parko teritoriją, joje buvusius pastatus.

Pirmoji vandens lygio aukštį paprastu pagaliuku priplaukusi valtele pažymėjo gydyklose dirbusi gydytoja, vėliau toje vietoje buvo pritvirtinta simbolinė lentelė, kuri bėgant laikui nusitrynė.

Druskininkų gidų iniciatyva, Druskininkų savivaldybė atnaujino istorinį potvynį žyminčią lentelę.

Dėkojame Druskininkų muziejui už istorinę nuotrauką.

Plačiau >

Dėl nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims kreiptis per www.spis.lt patogiau

 2021-07-27

Nuo rugsėjo 1-osios nemokami pietūs, nepriklausomai nuo šeimos pajamų, priklausys ne tik visiems priešmokyklinukams ir pirmokams, bet ir antrokams. Dėl nemokamų pietų prašymų ir pažymų apie pajamas teikti nereikia – parama bus skiriama pagal mokyklų pateiktus mokinių sąrašus. Tačiau, jei su finansiniais sunkumais susidurianti šeima pageidauja gauti paramą mokinio reikmenims įsigyti ar nemokamus pietus 3-12 klasę lankantiems vaikams, prašymas būtinas. 

Plačiau >

Susitikime su Rotary klubo atstovais - bendro projekto aptarimas

 2021-07-27

Vakar Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku susitiko Lietuvos Rotary apygardos valdytojas Evaldas Vaineikis. Susitikime taip pat dalyvavo du Šiaulių Rotary klubo atstovai bei Druskininkų Rotary klubo prezidentas Modestas Vitkauskas.

Susitikimo metu E. Vaineikis pristatė planuojamą įgyvendinti projektą. Pasak jo, Lietuvos Rotary apygarda, tęsdama savo ilgalaikę Savižudybių prevencijos programą, rengia paraišką į Tarptautinio Rotary fondo paskelbtą programą, kurios vertė – 2 mln. dolerių. Paraiškos objektas – vaikų, paauglių ir jų tėvų psichologinės sveikatos programa Lietuvoje.

Rotary atstovai atkreipė dėmesį, kad būtina kurti efektyvią vaikų, paauglių ir jų tėvų poreikius atliepiančią psichikos sveikatos priežiūros sistemą.

Todėl atsižvelgiant į sukauptą patirtį, LSMU ir VU mokslininkų rekomendacijas, planuojama penkiose Lietuvos savivaldybėse, tarp jų – ir Druskininkuose, steigti pilotinius specializuotus vaikų dienos centrus, kuriuose būtų dirbama su 7-18 metų amžiaus grupės vaikais, paaugliais ir jų tėvais, teikiant jiems psichologo, psichiatro, užimtumo specialisto ir socialinio pedagogo pagalbą. 

Plačiau >

Izoliuotis reikia atvykstantiems iš Airijos, Belgijos ir beveik visų Graikijos salų

 2021-07-26

Atnaujinus paveiktų šalių sąrašą, nuo pirmadienio atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos ir izoliuotis turės šia liga per paskutinį pusmetį nesirgę ir nuo jos nepaskiepyti asmenys, atvykstantis iš Airijos, Belgijos ir Graikijos salų (išskyrus Tasą). Būtent šios šalys ir teritorijos atsidūrė raudonojoje zonoje. Keliautojams iš Čekijos ir Italijos, kurios pasislinko iš žaliosios ir geltonąją zoną, reikės atlikti COVID-19 tyrimus prieš ir po atvykimo. Gera žinia atvykstantiems iš Norvegijos – jiems pakaks tik vieno tyrimo prieš kelionę, nes šalis nuo pirmadienio priskiriama žaliajai zonai.

Taisyklės atvykstantiems iš užsienio nesikeičia, nuo pirmadienio bus toliau taikoma dabar galiojanti tvarka:
•    atvykstantiems iš raudonosios ir pilkosios zonos šalių privalomas tyrimas prieš kelionę ir 10 dienų izoliacija;
•    atvykstantiems iš geltonosios zonos šalių privalomi du tyrimai: prieš kelionę ir 3–5 dieną po atvykimo;
•    atvykstantiems iš žaliosios zonos šalių privalomas tik vienas tyrimas prieš kelionę.

Šie reikalavimai netaikomi keliautojams, kurie 180 dienų laikotarpiu sirgo COVID-19 liga arba buvo paskiepyti nuo šios ligos pagal pilną vakcinacijos schemą, o nuo paskutinio būtino skiepo praėjo daugiau nei 14 dienų. Detaliau apie reikalavimus atvykstantiems iš užsienio ir taikomas išimtis skaitykite žemiau pateikiamose lentelėse.

Primename, kad paveiktų šalių sąrašas yra atnaujinamas kiekvieną penktadienį ir įsigalioja pirmadienį. Visos pasaulio šalys yra skirstomos į keturias zonas, kurioms galioja atitinkami reikalavimai.

COVID-19 LIGOS PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠAS (galioja liepos 26 d.–rugpjūčio 1 d.)

Plačiau >

VMI padaliniuose aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę gyventojai

 2021-07-23

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad gyventojai VMI aptarnavimo padaliniuose apsilankyti gali tik iš anksto užsiregistravę bei laikydamiesi visų saugumo reikalavimų. Gyventojų patogumui, net atidarius aptarnavimo padalinius, visos paslaugos ir toliau teikiamos nuotoliniu būdu.

Registruotis vizitui galima bendruoju VMI paslaugų telefonu 8 5 2191 777 nurodant, į kurį padalinį pageidaujama atvykti.

VMI ir toliau skatina gyventojus naudotis elektroninėmis paslaugomis. Nuotolinės paslaugos gyventojams teikiamos paskambinus telefonu 8 5 2191 777. Mokesčių klausimais konsultacijos teikiamos paskambinus Mokesčių informacijos centro telefonu 1882 (+370 5 260 5060).

Plačiau >

📌Sąrašas darbuotojų, kurie galės dirbti tik pasitikrinę, ar neserga COVID-19 ❗

 2021-07-23

Daugiau informacijos www.koronastop.lt

Plačiau >

K. Dineikos sveikatingumo parke poilsis bus dar malonesnis: įrengti hamakai

 2021-07-22

Šiandien K. Dineikos sveikatingumo parke pakabinta 10 hamakų, skirtų patogesniam ir malonesniam druskininkiečių ir kurorto svečių poilsiui.

Hamakus Druskininkams padovanojo draudimo bendrovė BTA, trečius metus įgyvendinanti socialinį projektą, skirtą streso mažinimui. Bendrovė teigia, kad įrengus hamakus žmonėms suteikiama galimybė atsikvėpti ir juose prigulus pasisupti, galbūt net nusnausti, kas yra vienas efektyviausių streso mažinimo būdų.

K. Dineikos sveikatingumo parkas hamakų įrengimui parinktas kaip sveikatingumo ir ramaus poilsio oazė, itin pamėgta turistų ir vietos bendruomenės.  

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.