Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Informacija dėl būsto pritaikymo neįgaliesiems

 2020-05-29

Būstas ir gyvenamoji aplinka neįgaliajam pritaikoma vadovaujantis Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. vasario 19 d. įsakymu Nr. A1-103 „Dėl Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas).

 Būstas pritaikomas neįgaliajam, kuriam nustatytas:

1. specialusis nuolatinės slaugos poreikis;
2. specialusis techninės pagalbos priemonių – bet kurio tipo neįgaliojo vežimėlio – poreikis;
3. specialusis techninės pagalbos priemonių – kitų, nei nurodyta 2 punkte, judėjimo techninės pagalbos priemonių (vaikštynių, ramentų ir pan.) – poreikis;
4. specialusis nuolatinės priežiūros (pagalbos) pirmojo lygio poreikis dėl psichikos ar proto negalios (Tarptautinės ligų klasifikacijos 10 versijos Australijos modifikacijos sistemos F kodas).

Pareiškėjas gali būti neįgalusis ar jo atstovas pagal įstatymą arba gyvenamosios vietos savivaldybės socialinis darbuotojas. Pareiškėjas laisvos formos prašymą turi pateikti Socialinės paramos skyriui, kuriame nurodo savo vardą, pavardę, neįgaliojo, kuriam prašoma pritaikyti būstą, vardą ir pavardę, gyvenamosios vietos adresą (jeigu pareiškėjas yra ne neįgalusis) ir prašomo pritaikyti būsto adresą.

Plačiau >

Karantinas pratęstas iki birželio 16 dienos, bet jo sąlygos dar labiau sušvelnintos

 2020-05-28

Vyriausybė, atsižvelgusi į epidemiologinę situaciją šalyje, trečiadienį posėdyje priėmė sprendimą pratęsti karantino režimą iki birželio 16 dienos 24 val., tačiau sušvelninti karantino sąlygas. Numatyta, kad artimiausiu metu bus didinamas leistinas žiūrovų ir dalyvių skaičių renginiuose bei ilginamas restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų darbo laikas.

Plačiau >

Druskininkai jungiasi prie visuotinės iniciatyvos „Ačiū, Lietuva"

 2020-05-28

Pirmąją vasaros dieną (birželio 1 d.) 17 val. visoje šalyje muzikos garsais nuskambės „Ačiū, Lietuva". Šios akcijos organizatorė – Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, pakvietusi prisijungti visas šalies savivaldybes padėkoti Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą. Kartu kviečiama išlaikyti susitelkimą ir viltį įveikti galimus ateities išbandymus.

Plačiau >

Atkreipiame dėmesį, kad nuo birželio 1 dienos keičiasi viešojo transporto maršrutai

 2020-05-27

Plačiau >

Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai

 2020-05-27

Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

Plačiau >

Druskininkų ligoninė atnaujina planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą

 2020-05-26

Informuojame, kad Druskininkų ligoninė parengė planinių ambulatorinių asmens sveikatos paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planą bei atnaujino gydymo paslaugų teikimą.

VšĮ Druskininkų ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Jurgita Matuliauskienė atkreipė dėmesį, kad šiuo metu ligoninė priima mažiau pacientų, nei iki karantino – per dieną kontaktines gydytojų konsultacijas turi iki 40 pacientų, tam yra skirta 12 kabinetų

„Suprantame žmonių lūkesčius ir norą kuo greičiau patekti pas gydytojus, tačiau turime laikytis saugumo reikalavimų, todėl paslaugos teikiamos pirmiausia nuotoliniu būdu. Kontaktinei konsultacijai pacientas registruojamas atsižvelgiant į konkrečią situaciją. Labai prašau visų, atvykstančių į ligoninę, laikytis numatytos tvarkos: dėvėti kaukę, dezinfekuoti rankas, atvykti paskirtu laiku, nevėluoti – juk konsultacijų skaičius ribotas, o laukiančiųjų yra eilė. Gerbkime vieni kitų laiką, saugokime sveikatą“, – sakė J. Matuliauskienė.

Plačiau >

Paramą gaus daugiau nepasiturinčių gyventojų

 2020-05-26

Siekiant sušvelninti dėl COVID-19 pandemijos kilusias socialines pasekmes, priimtos Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo ir Išmokų vaikams įstatymo pataisos.

 Daugiau žmonių gaus socialines pašalpas ir kompensacijas

Iki šiol teisę į socialinę pašalpą ir būsto šildymo kompensaciją turėjo gyventojai, kurių pajamos vienam šeimos nariui neviršijo 1 valstybės remiamų pajamų dydžio (125 eurų). Nuo birželio 1 d. teisė į piniginę socialinę paramą atsiras, kai vidutinės mėnesio pajamos asmeniui neviršys 1,1 valstybės remiamų pajamų dydžio (137,5 eurų), neįskaičiuojant vaiko pinigų, taip pat 20-40 proc. darbo užmokesčio bei tiek pat procentų nedarbo socialinio draudimo ar darbo paieškos išmokų, priklausomai nuo vaikų skaičiaus ir šeimos sudėties.

Plačiau >

Su vaiko teisių apsaugos specialistais aptartas efektyvios pagalbos vaikui ir šeimai teikimas

 2020-05-26

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais bei specialistais susitiko Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių skyriaus vedėja Žaneta Abromaitienė, vyresnioji patarėja Renata Kruk ir patarėja Laimutė Bakšienė.

Susitikimo tikslas  - aptarti dar glaudesnį savivaldybės ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos bendradarbiavimą siekiant užtikrinti vaiko gerovę, efektyviai teikti pagalbą vaikui ir šeimai,  operatyviai užkirsti kelią vaiko teisių ir teisėtų interesų pažeidimams.

Plačiau >

Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykla kviečia registruotis naujiems mokslo metams

 2020-05-26

Plačiau >

Druskininkuose plečiama sporto infrastruktūra: kitąmet duris atvers modernūs teniso kortai

 2020-05-25

Šiandien Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė ir bendrovės „Druskininkų Hermis“ generalinis direktorius Robertas Beržinskas pasirašė žemės nuomos sutartį, kurioje numatyta atvirų ir uždarų teniso kortų įrengimas Mizarų gatvėje, šalia aerodromo.  

Modernius, tarptautinius reikalavimus atitinkančius atvirus ir uždarus teniso kortus su sintetinės žolės ir kvarcinio smėlio danga kurorte numatyta įrengti dviem etapais.

Pirmajame etape planuojama įrengti keturis Tarptautinės teniso federacijos ( ITF ) reikalavimus atitinkančius atvirus teniso kortus, sutvarkyti aplinką, įrengti automobilių stovėjimo aikštelę ir kt.  Pirmame etape bus investuota ne mažiau kaip 100 tūkst. eurų.

Atviri teniso kortai teniso profesionalams ir mėgėjams vartus turėtų atverti jau kitų metų birželio mėnesį.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.