Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Liepos mėnesio civilinės būklės įrašų duomenys

 2021-08-05

Liepos mėnesį Druskininkuose susituokė 34 poros: vyriausias vedęs vyras buvo 63 metų, vyriausia ištekėjusi moteris – 62 metų. Jauniausias vedęs vyras buvo 24 metų, jauniausia ištekėjusi moteris – 21 metų. Pirmą kartą susituokė 28 vyrai ir 29 moterys, antrą kartą 4 vyrai, 5 moterys. Vienam vyrui buvo trečia ir ketvirta santuokos.

Plačiau >

ARATC realybę išvydęs Seimo narys V. Bakas: „Nieko sau!“

 2021-08-05

Seimo narys Vytautas Bakas su Alytaus regiono atliekų tvarkymo infrastruktūra susipažino ir realiai, ir virtualiai. „Nieko sau!“ – nusistebėjo jis, išbandęs virtualios realybės akinius, kurie naudojami aplinkosauginėms edukacijoms.

„Tai, ką jūs darote, yra inovacija švietimo srityje ir turi atsidurti švietimo programoje“, - apie ARATC sukurtą virtualų, žaismingą atliekų tvarkymo sistemos pristatymą kalbėjo politikas, prieš tai realiai susipažinęs su Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro technologijų parku ir su ARATC vadovu Algirdu Reipu aptaręs atliekų tvarkymo srities problemas.  

Vienas didžiausių atliekų tvarkytojų rūpesčių pastaruoju metu - Lietuvos valdžios planai drastiškai didinti sąvartyno mokestį. Skaičiuojama, kad jį pakėlus, vietinė rinkliava gyventojams didėtų apie 40 procentų.

Plačiau >

VMI: Šiemet druskininkiečiams grąžinta per 2 mln. eurų GPM permokų

 2021-08-04

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad šiais metais daugiau nei 8,2 tūkst. Druskininkų savivaldybės gyventojų, kurie laiku ir teisingai pateikė pajamų deklaracijas, pervedė per 2 mln. eurų gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM) permokų. Dar 243  Druskininkų savivaldybės gyventojai, patikslinę savo pajamų mokesčio deklaracijas, susigrąžintų apie 50,4 tūkst. eurų GPM permokų.

Plačiau >

Druskininkų ligoninės gydytojų konsultacijų laikai rugpjūčio mėnesiui

 2021-08-04

Plačiau >

Kvietimas į renginį

 2021-08-04

Plačiau >

Aptartas naujosios Druskininkų autobusų stoties projektas

 2021-08-03

Praėjusią savaitę žymus architektas Gintaras Balčytis Druskininkų savivaldybės vadovams pristatė pirmuosius naujos, modernios, funkcionalios ir šiuolaikiškos Druskininkų autobusų stoties projekto sprendinius.

Nauja Druskininkų autobusų stotis iškils dabartinės stoties vietoje.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas džiaugėsi, kad ir architektas G. Balčytis, ir projekto investuotojai jaučia Druskininkus ir įsiklauso į išsakytus pasiūlymus dėl projekto tobulinimo.

„Kadangi autobusų stotis bus įsikūrusi pušynų apsuptyje ir norime ją harmoningai įlieti į aplinką, svarstėme, kad rekonstrukcijos metu bus panaudoti medžio elementai, atsiras netgi čiurlioniški motyvai. Autobusų stoties vidaus erdvė bus šviesi, estetiška, išskirtinė – su išsaugotomis natūralios gamtos salomis. Svarstėme, kad jos stogą galima išnaudoti įrengiant saulės elektrinę, o taip pat renginiams skirtą  terasą ir apžvalgos bokštą, kuris atvertų vaizdingą miesto ir Druskonio ežero panoramą. Aptarėme, kad nors autobusų stoties pagrindinė funkcija yra keleivių vežimas, bet autobusai neturėtų užgriozdinti pastato prieigų ir fasado“,  – sako Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Druskininkų autobusų stoties projektą rengiantis G. Balčytis yra  Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, apdovanotas už miestui ir žmogui atvirą architektūrą. Architektas projektavo Kauno ir Vilkaviškio autobusų stotis.

Plačiau >

Tarptautinė šunų paroda jau šį savaitgali!

 2021-08-03

Plačiau >

Rugpjūčio mėnesį – naujos įdomios vaikų vasaros stovyklos: laisvų vietų dar yra

 2021-08-02

Druskininkų savivaldybė čia gyvenančiam vaikams ir jaunimui bei kurorto svečių atžaloms rugpjūčio mėnesį siūlo įdomų ir turiningą poilsį vaikų vasaros stovyklose. Visa informacija ir registracija į stovyklas https://druskininkai.lt/stovyklos/

Druskininkų savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos Dianos Brown teigimu, stovyklos šiemet sulaukė itin didelio populiarumo. „Girdime labai gerus atsiliepus ir iš tėvų, ir iš vaikų – tai džiugina. Šiais metais stovyklų organizatoriai ypač kūrybingi. Liepos mėnesį skelbėme papildomą konkursą vasaros poilsiui organizuoti, patvirtinome 8 naujas stovyklas. Iš viso rugpjūtį siūloma  dar 15 stovyklų“,  – sakė D. Brown ir pažymėjo, kad vasaros stovyklose jau ilsėjosi daugiau kaip 600 vaikų.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas susitiko su Verslo vadovų klubo nariais

 2021-08-02

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas susitiko su Druskininkuose viešėjusiais Verslo vadovų klubo nariais.

Mokymo centro prie LPK direktorė, Vadovų klubų tinklo steigėja ir direktorė Marija Gurskienė  susitikimo pradžioje pasidžiaugė Druskininkų unikalumu, ypatinga aura bei energija.

R. Malinauskas pristatė Druskininkus, jų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, svarbiausius kurorto renginius, turizmo statistiką.

Svečiai domėjosi, kaip Druskininkams pavyko įveikti sezoniškumą, klausė, kokie yra šiandienos Druskininkų iššūkiai ir kas yra planuojama per artimiausius trejus metus.

Susitikimo metu kalbėta apie investicines galimybes Druskininkuose – Vadovų klubo nariai domėjosi, kaip pavyksta pritraukti Lietuvos ir užsienio investicijas, ką Druskininkai gali pasiūlyti potencialiems investuotojams?

Dar viena tema, dominusi svečius – R. Malinausko patirtis, sukaupta per 20 metų dirbant meru. Vadovų klubo nariai klausė, kas buvo sunkiausia bei kokios pamokos praverstų visiems, dirbantiems vadovaujamą darbą.

Jaunųjų vadovų ir verslininkų klubai yra sudėtinė Vadovų klubų tinklo dalis, kuris sėkmingai veikia jau daugiau nei 20 metų Lietuvoje. Šiuo metu funkcionuoja 25 vadovų klubai, jungiantys apie 450 aukščiausių vadovų ir savininkų, gamybos, finansų, tiekimo grandinės, personalo padalinių vadovų visoje Lietuvoje. Vadovai keičiasi profesine ir vadovavimo patirtimi bei mokosi vieni iš kitų. Vadovų klubų veiklą koordinuoja Mokymo centras prie Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK).

Jaunųjų vadovų klubai jungia 30 - 45 metų vadovus ir verslininkus, kurie skiria savo dėmesį, laiką ir pastangas ugdant savyje sistemiškai mąstantį ir besielgiantį lyderį. Dauguma klubo narių yra lietuviškų bendrovių atstovai – įmonių ar jų padalinių vadovai, t.t. ir savininkai arba šeimos verslo atstovai.

Plačiau >

Informacija gyventojams

 2021-08-02

📞Informuojame, kad telekomunikacijos sutrikimai pašalinti 📌Visus Administracijos specialistų kontaktus rasite čia: https://bit.ly/2TFYM2O

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.