Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Nuo kovo 8 dienos – 300 eurų kompensacijos turgaus prekeiviams

 2021-03-05

Vyriausybei posėdyje patvirtinus Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtą turgavietės mokesčio kompensavimo tvarką, pagal kurią turgavietės prekiautojai galės gauti vienkartinę 300 eurų pagalbą, nuo pirmadienio, kovo 8 dienos, turgavietės prekiautojai jau galės teikti paraiškas gauti kompensacijas.

Turgaviečių prekiautojai iki šių metų birželio 1 dienos Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sistemoje „Mano VMI“ turės užpildyti paraišką gauti kompensaciją. Tinkamų finansuoti turgavietės prekiautojų sąrašą sudarys VMI, o galutinį sprendimą dėl paramos skyrimo priims Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Prieš skiriant paramą bus tikrinama, ar turgaus prekiautojai nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki gruodžio 16 d. buvo įgiję verslo liudijimą arba įregistravę individualią veiklą ir yra pateikę metinę pajamų deklaraciją už 2019 metus ir ar jie atitinka kitus nustatytus reikalavimus.

Vienas prekiautojas galės gauti vieną kompensaciją nepriklausomai nuo turimų prekyviečių skaičiaus.

Priemonei įgyvendinti skirta 2 mln. eurų – jų pakaks 6,67 tūkst. prekybininkų paremti. Kompensacijos dydis nustatytas atsižvelgiant į tai, kad viena turgavietės prekybos vieta mėnesiui vidutiniškai kainuoja 155 eurus.

Plačiau >

Parama prevencinėms priemonėms nuo vilkų įsigyti galės pasinaudoti dar daugiau ūkininkų

 2021-03-05

Gera žinia nuo vilkų nuostolių patiriantiems ūkinių gyvūnų laikytojams – paramą prevencinėms priemonėms įsigyti galės gauti daugiau ūkininkų. Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) nusprendė paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos veiklos sritį „Prevencinių priemonių taikymas prieš vilkų ūkiniams gyvūnams daromą žalą“ teikti ir ūkininkams, auginantiems mėsinių veislių galvijus ir iki 6 mėnesių amžiaus juos laikantiems vienoje bandoje kartu su karvėmis žindenėmis.  

Iki šiol į šią paramą pretenduoti galėjo fiziniai ir juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio veikla, teisėtais pagrindais valdantys žemės sklypus, kuriuose ketinama įrengti apsaugos nuo vilkų priemones, ir turintys galvijų iki 2 metų amžiaus.

Plačiau >

Gyventojų dėmesiui: teisinės pagalbos teikimas

 2021-03-04

Valstybės garantuojama teisinė pagalba – šio įstatymo nustatyta tvarka teikiama pirminė teisinė pagalba, antrinė teisinė pagalba ir valstybės užtikrinama neteisminė mediacija.

Pirminė teisinė pagalba – teisinė informacija (informacija apie teisinės pagalbos teikimą, įstatymus ir kitus teisės aktus); teisinės konsultacijos (patarimai teisės klausimais); dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus procesinius dokumentus, rengimas; patarimai dėl ginčo išsprendimo  ne teismo tvarka, veiksmai dėl taikaus ginčo išsprendimo ir taikos sutarties parengimas.

Plačiau >

Švelninamas karantinas: leidžiami sporto bei neformaliojo švietimo užsiėmimai atvirose erdvėse, atnaujinama vairavimo mokyklų veikla

 2021-03-03

Vyriausybės sprendimu, nuo kovo 6 d. leidžiama sporto, laisvalaikio ir pramogų paslaugas atvirose erdvėse vienu metu teikti ne daugiau kaip 5 asmenims, išskyrus dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narius.

Šiandien Vyriausybė taip pat pritarė siūlymui leisti neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimus atvirose erdvėse, kai juose dalyvauja ne daugiau kaip 5 vaikai.

Nuo kovo 10-osios bus atnaujinti transporto priemonių vairavimo praktiniai mokymai ir egzaminai, neformaliojo suaugusiųjų švietimo užsiėmimai atvirose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau kaip 5 asmenys.

Teikiant minėtąsias paslaugas, organizuojant neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo veiklas privaloma užtikrinti Operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Plačiau >

VMI: Deklaruoti turtą ir pajamas šiais metais gyventojai pradeda anksčiau – tam skirti net du mėnesiai

 2021-03-03

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad į Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau - EDS) perkėlė duomenis iš trečiųjų asmenų ir daugiau nei 2,3 mln. gyventojų jau gali pateikti tikslias bei kokybiškas pajamų deklaracijas, iš kurių 1,74 mln. tai galės padaryti kelių mygtukų paspaudimu. Šiemet pateikti deklaracijas ir sumokėti mokesčius reikia iki gegužės 3 d.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2021-2025 m. plano rengimo veiklų tvarkaraštis

 2021-03-03

LR Vyriausybės nutarimas ir LR  Švietimo įstatymas įpareigoja savivaldybes kas penkerius metus atnaujinti mokyklų tinklo planus.

2020 m. pasibaigė Tarybos patvirtintas Druskininkų savivaldybės 2015-2020 m. bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos planas.

Druskininkų savivaldybė dar pernai pradėjo diskusijas dėl ateinančių 2021-2025 metų laikotarpio ir naujojo Druskininkų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos plano rengimo.

Diskusija vyksta su visa švietimo bendruomene: mokyklų vadovais, mokytojais, tėvais. 

Kartu su mokyklų ir tėvų bendruomenėmis diskutuojama, kokie sprendimai būtų labiausiai orientuoti į mokymo kokybę, o svarbiausia – atlieptų mokinių ir mokytojų poreikius.

Visą Druskininkų švietimo bendruomenę kviečiame aktyviai dalyvauti diskusijose, kartu ieškoti tinkamiausio sprendimo dėl Druskininkų savivaldybės mokyklų tinklo plano kūrimo.

 

 

Druskininkų savivaldybės Mokyklų tinklo plano rengimo veiklų tvarkaraštis 2020 – 2022 m.

Data

Veiklos pavadinimas

Veiklos aprašymas

2020 10

Dokumento rengimo poreikis bei galimi Tinklo variantai aptarti  pasitarime su savivaldybės vadovais bei švietimo skyriaus darbuotojais.

2020 11

Kvietimas mokyklų vadovams išsakyti galimus Mokyklų tinklo plano variantus, apsvarstyti pasiūlymus.

2020-12-07

Mokyklų vadovų pasitarimas

Susitikimo metu su visų ugdymo įstaigų vadovais bei jų pavaduotojais  buvo diskutuojama  apie galimus Tinklo plano variantus, pristatytas naujas modelis, paremtas ugdymo programų išgryninimu. 

2020-12-09

Mokyklų direktorių pavaduotojų ugdymui  pasitarimas

2020-12-10

Susitikimas su Druskininkų „Saulės“ ir Druskininkų „Atgimimo“ mokyklų mokytojais

Susitikimų su abiejų mokyklų mokytojais buvo diskutuojama apie dokumento rengimo poreikį, pristatyti  galimi variantai, išklausyta mokytojų nuomonė bei klausimai.

2020-12-15

Atviras laiškas Druskininkų „Saulės“ ir Druskininkų „Atgimimo“ mokyklų mokinių tėvams

Kreipimasis į mokinių tėvus išdėstant pagrindinę, aktualią informaciją dėl Mokyklų tinklo plano kūrimo.

2020-12-17

Informacija apie Mokyklų tinklo rengimą išspausdinta savaitraštyje „Mano Druskininkai“

Aktuali informacija apteikta savivaldybės bendruomenei.

2020-12-29

Savivaldybės administracijos skyrių vedėjų bei specialistų pasitarimas

Pristatymas Tinklo plano rengimo darbų bei galimų modelių.

2021-02-03

Susirinkimas būsimų priešmokyklinukų tėvams, šiemet lankantiems „ Bitutės“ lopšelį – darželį, planuojantiems mokytis Druskininkų „Saulės“  mokykloje

Tradicinis metinis susitikimas,  organizuojamas prieš prasidedant centralizuotam paskyrimui į priešmokyklinio ugdymo grupes.

Susitikime dalyvauja darželių  vadovai, mokyklų vadovai, atsakingi už priešmokyklinio ugdymo organizavimą mokyklose, švietimo skyriaus atstovai.

Susitikimo metu taip pat buvo pristatyti pagrindiniai  Švietimo įstatymo ir kitų teisės aktų pakeitimai dėl priešmokyklinio ugdymo ankstinimo bei Ugdymo programų atnaujinimo darbų.

Šio pasitarimo metu taip pat buvo pristatyti pagrindiniai savivaldybės  Mokyklų tinklo plano tikslai bei siekiami rezultatai, analizuojami duomenys dėl mokinių skaičiaus, mokytojų darbo krūvio, savivaldybėje esančios infrastruktūros. Taip pat pateikta informacija apie dokumento rengimo procesą bei ateities veiklas.

2021-02-04

Susirinkimas būsimų priešmokyklinukų tėvams, šiemet lankantiems „Žibutės“ lopšelį – darželį, planuojantiems mokytis Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje

2021-02-10-11

Susirinkimas su Druskininkų „Ryto“ gimnazijos mokytojais bei  1-4 kl. mokinių tėvais

Susirinkimų tikslas – aptarti  2020-2021 m.m.  I-ojo pusmečio rezultatus, bei pagrindinius savivaldybės mokyklų tinklo plano rengimo etapus bei veiklas, pristatyti galimus modelius, atsakyti į rūpimus bendruomenės klausimus.

2021-02-24

Susirinkimas su Leipalingio progimnazijos bendruomene – mokytojais bei mokinių tėvais

2021-02-25

Susirinkimas su Viečiūnų  progimnazijos bendruomene – mokytojais bei mokinių tėvais

2021-02-26

Pasitarimas su Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Susitikimas su  Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento bei bendrojo ugdymo departamento vadovais bei darbuotojais aptarti aktualius švietimo politikos aspektus, pristatyti Druskininkų savivaldybės mokyklų tinklo plano galimus variantus, išgirsti švietimo ekspertų įžvalgas bei nuomonę aktualiais klausimais.

2021-03-02

Klausimas dėl Mokyklų tinklo aptariamas susitikime su  LR Švietimo mokslo  ir sporto ministre Jurgita  Šiugždiniene

Susitikimo darbotvarkėje įtrauktas savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos klausimas.

2021-03-03

Druskininkų „Atgimimo“ priešmokyklinių kl. ir 1-2 klasių tėvų susirinkimas

Visų susitikimų tikslas – aptarti mokyklų I - ojo pusmečio veiklos rezultatus, pristatyti mokyklų tinklo plano rengimo procesą, atsakyti į bendruomenės klausimus.

2021-03-04

Druskininkų „Atgimimo“  3-4 klasių tėvų susirinkimas

2021-03-08

Druskininkų „Saulės“  mokyklos priešmokyklinių kl. ir 1-2 klasių tėvų susirinkimas

2021-03-09  

 

Druskininkų „Saulės“ mokyklos  3-4 klasių tėvų susirinkimas

2021-03-10

Druskininkų „Saulės“ mokyklos 5-8  klasių tėvų susirinkimas

2021 m. kovas

Druskininkų „Atgimimo“   mokyklos 5-8  klasių tėvų susirinkimas

Bus patikslinta gavus informaciją iš Mokyklos vadovo.

2021 m. kovas

Sudaroma Mokyklų tinklo plano rengimo grupė.

Darbo grupės sudaroma iš Mokyklų atstovų (vadovų, mokytojų, tėvų), Druskininkų savivaldybės tarybos narių, savivaldybės administracijos specialistų, taip pat mokyklų socialinių partnerių.

Darbo grupės tikslas – parengti Druskininkų savivaldybės mokyklų tinklo plano projektą, jį pristatyti ir suderinti su bendruomene bei teikti tvirtinimui Druskininkų savivaldybės tarybai.

2021 m. balandis-rugpjūtis

Mokyklų tinklo plano projekto rengimo darbai

2021 m. rugsėjis-spalis

Mokyklų tinklo plano projekto pristatymas visuomenei

2021 m. spalis-gruodis

Mokyklų tinklo plano projekto svarstymai ir tikslinimas, derinimas su bendruomene

2022 m. sausis-kovas

Mokyklų tinklo plano teikimas tarybai, svarstymas, patvirtinimas bei įgyvendinimas

Plačiau >

Druskininkiečiai – mums labai svarbi Jūsų nuomonė!

 2021-03-02

Strateginis planavimas – nėra tik formalumas. Todėl rengiant naująjį 2021-2029 m. strateginės plėtros planą mums ypač svarbu išgirsti kiekvieno druskininkiečio nuomonę apie praėjusių septynerių metų laikotarpį ir pokyčius ugdymo, sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų bei kitose mūsų gyvenimui įtaką darančiose srityse.

Kviečiame dalyvauti anoniminėje apklausoje: https://forms.gle/5agxRydCnYVyYX546

Kiekvienas galite kurti miestą ir nuspręsti, kaip Druskininkai turi atrodyti ateityje – tam tereikia skirti kelias minutes užpildant aukščiau esančią anketą.

Gyventojų apklausa vyks iki kovo 16 d.

Plačiau >

Vasario mėnesio civilinės būklės įrašų duomenys

 2021-03-02

Vasario mėnesį Druskininkuose susituokė 5 poros: vyriausias vedęs vyras buvo 42-iejų, vyriausia ištekėjusi moteris – 44 metų. Jauniausias vedęs vyras buvo 21-erių, jauniausia ištekėjusi moteris – 18 metų. Pirmą kartą susituokė 4 vyrai ir 3 moterys, antrą kartą 1 vyras ir 2 moterys.

Plačiau >

Kvietimas teikti paraiškas gauti paramą pagal Druskininkų savivaldybės Žemės ūkio rėmimo programą

 2021-03-02

Druskininkų savivaldybė informuoja, kad žemdirbiai, pageidaujantys gauti paramą pagal Savivaldybės žemės ūkio rėmimo programą (toliau – Programa), paraiškas gali teikti nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 2021 m. spalio 30 d. imtinai.

Programos tikslas –pilnai ar iš dalies remti ir teikti finansinę paramą žemės ūkio veiklos subjektų įgyvendintiems ir vykdomiems Programos projektams (toliau – Projektai) Druskininkų savivaldybėje. Siekiant įgyvendinti Programos tikslą ir uždavinius, nustatyti paramos teikimo prioritetai.

Plačiau >

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras atsako į aktualius gyventojų klausimus

 2021-03-02

Dėl karantino reikalavimų ir atsižvelgiant į pateiktas rekomendacijas, gyventojai visais klausimais informuojami ir aptarnaujami tik nuotoliniu būdu. Geriausia klausimus pateikti elektroniniu paštu info@alytausratc.lt – specialistai parengs ir atsiųs išsamų atsakymą. Užklausoje būtina nurodyti pagrindinius duomenis: mokėtojo kodą, vardą, pavardę, objekto adresą, kitus kontaktinius duomenis. Nepateikus reikalingų duomenų, užklausos nebus nagrinėjamos.

Skambinančiųjų telefonu prašome supratingumo ir kantrybės. Skambučių srautas yra labai didelis, todėl gali tekti palaukti. Dėl vietinės rinkliavos reikia skambinti telefono numeriu 8 315 72843. Paskambinus išklausyti informaciją ir pasirinkti reikiamą savivaldybę – būsite sujungti su specialistu, atsakingu už konkrečią savivaldybę. Kitais klausimais skambinkite tel. 8 315 72842.  

Atsiprašome, kad dėl didelio skambučių srauto ir specialistų užimtumo, ne visuomet pavyksta greitai prisiskambinti. Patikiname, kad į visus klausimus bus atsakyta ir kiekviena situacija išanalizuota, tad maloniai prašome kreiptis vėliau, jei šiuo metu susisiekti nepavyksta. 

Primename, kad įstatymų nustatyta tvarka, atsakymams į klausimus parengti yra skiriama 20 darbo dienų. 

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.