Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Jaunimas renkasi po studijų grįžti dirbti į Druskininkus

 2021-10-20

Šį rudenį dar penki studentai, pasirinkę psichologo, pradinių klasių mokytojo, logopedo ir specialiojo pedagogo studijas, pasinaudojo Druskininkų savivaldybės studentų rėmimo programos galimybėmis: jiems bus apmokėta studijų kainą, o nemokamoje vietoje studijuojantys gaus stipendiją.

Plačiau >

Informacija individualių namų savininkams dėl galimybės 2022-2023 m. sutvarkyti asbesto atliekas nemokamai

 2021-10-20

Druskininkų savivaldybės administracija Aplinkos projektų valdymo agentūrai planuoja teikti paraišką dėl asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo iš namų ūkių, transportavimo ir saugaus šalinimo.

Siekiant išsiaiškinti faktinį tvarkytiną asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį, kviečiame individualių namų savininkus, planuojančius 2022-2023 m. keisti šiferio (asbesto) stogus arba jau pasikeitusius ir sukaupusius asbesto turinčių gaminių atliekų, užsiregistruoti savivaldybėje arba seniūnijose (el. p. laima.bucionyte@druskininkai.lt arba alvydas.varanis@druskininkai.lt, Viečiūnų sen., bei antanas.k@druskininkai.lt, Leipalingio sen.) iki šių metų lapkričio 4 d.

Plačiau >

Informacija gyventojams, gaunantiems ES paramą

 2021-10-20

Nuo š. m. spalio 22 d. iki lapkričio 3 d. labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ dalins ES paramą maisto produktais ir higienos prekėmis nepasiturintiems Druskininkų savivaldybės gyventojams. Atsiimti produktus kviečiami pateikusieji prašymus iki š. m. rugsėjo 14 d.

Druskininkų gyventojams parama bus dalinama Druskininkų (Ratnyčios) Šv. Apaštalo Baltramiejaus parapijos namuose.

Dėl koronaviruso gyventojams privaloma dėvėti kaukes ar kitaip dengti veidą ir nosį, būti su pirštinėmis ir laikytis saugaus bent 2 metrų atstumo.

Plačiau >

Visuomenės sveikatos biuras kviečia registruotis į savižudybių prevencijos mokymus

 2021-10-20

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės merui R. Malinauskui įteiktas Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“

 2021-10-19

Šiandien Druskininkų savivaldybėje apsilankė ir su meru Ričardu Malinausku susitiko Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Rustamas Liubajevas ir Varėnos pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė.

VSAT atstovai pasveikino merą Vietos savivaldos dienos proga ir už glaudų bendradarbiavimą, dvišalių santykių plėtojimą, geranorišką pagalbą valdant valstybės lygio ekstremaliąją situaciją dėl masinio užsieniečių antplūdžio ir nuopelnus Valstybės sienos apsaugos tarnybai prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos įteikė R. Malinauskui antrojo laipsnio Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus“.

Plačiau >

Nesinori išmesti senų batų? Išmokite juos atnaujinti!

 2021-10-19

O tokie geri batai buvo! – atsidūstame supratę, kad patogūs, ilgai nešioti batai savo, deja, jau atitarnavo. Spalvos išbluko, dažai nusitrynė ir padai nešvyti švariu baltumu. Kur tokius dėti?

Atnaujinti! Tam yra įvairių būdų ir ne vieną jų bus galima sužinoti batų atnaujinimo popietėje „Atsinaujink batus!“.

Ji vyks Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro pakartotinio naudojimo  padalinyje „TikoTiks“ spalio 27 dieną 10 val. Batų atnaujinimo  paslapčių mokys kūrybinių dirbtuvių „Sneaker Spot“ atstovai, turintys jau ne vienerių metų patirtį šioje srityje.

Užsiėmimas – nemokamas. Batų atnaujinimo priemonėmis pasirūpins „Sneaker Spot“. Mokymai truks 2 valandas. Į juos kviečiami Alytaus miesto ir Alytaus rajono, Birštono ir Druskininkų savivaldybių, Lazdijų, Prienų ir Varėnos rajonų gyventojai.

Norintiems dalyvauti tereikia iki spalio 20 d. užsiregistruoti https://forms.gle/2uHGT7bYJuh7dNcD9 ir atvykstant į popietę atsinešti vieną porą laisvalaikio batų, kuriuos norisi atnaujinti.

Popietėje gali dalyvauti iki 15 asmenų. Išankstinė registracija būtina. Neatidėliokite jos!

Plačiau >

Savivaldos dieną bendruomenės surinktos lėšos perduotos Vaikų dienos centrams

 2021-10-19

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje apsilankė Vaikų dienos centrų atstovai – jiems savivaldybės vadovai perdavė Savivaldos dienos šventėje surinktas lėšas.

Bendruomenė Vaikų dienos centrams paaukojo beveik 900  eurų -  lėšos padalintos po lygiai ir skirtos vaikų užimtumo ir socialinių įgūdžių ugdymo priemonėms įsigyti.

Susitikimo metu Vaikų dienos centrų atstovai papasakojo, kuo gyvena jų centrus lankantys vaikai, kokios jų problemos ir džiaugsmai, kokią veiklą labiausiai mėgsta mažieji.

Visi vaikų dienos centrai priklauso nevyriausybinėms organizacijoms.

Druskininkų savivaldybės administracija prieš metus suteikė teisę teikti akredituotą vaikų dienos socialinę priežiūrą visiems savivaldybės teritorijoje veikiantiems vaikų dienos centrams. Tai reiškia, kad su vaikais dirba išsilavinimo kriterijus atitinkantis socialinis darbuotojas, centro darbuotojams sudaryta galimybė tobulinti kvalifikaciją, o veiklos vyksta daugiau nei vienoje patalpoje.

Plačiau >

Prisijunkite prie NACIONALINIO JUDUMO IŠŠŪKIO

 2021-10-19

Prisidėti prie žalesnės Lietuvos kūrimo galime kiekvienas – paprastais kasdieniais veiksmais, mažais pokyčiais, sąmoningesniais pasirinkimais. Ėjimas – vienas jų. Automobilius iškeisdami į žingsnius, rūpinamės ne tik savo fizine bei emocine sveikata, bet ir reikšmingai prisidedame prie švaresnio oro, žalesnių miestų ir geresnės gyvenimo kokybės puoselėjimo.

Plačiau apie iššūkį skaitykite čia. 

Plačiau >

Prireikus VMI konsultacijos, verta parašyti elektroninį paklausimą

 2021-10-19

Gyventojai, pageidaujantys gauti išsamią VMI konsultaciją mokesčių klausimais, gali raštu pateikti elektroninį paklausimą sistemoje Mano VMI, naudojantis paslauga „Paklausimų teikimas“. Visi raštu gauti paklausimai atsakomi ne vėliau kaip per 20 darbo dienų.

Pateikiant atsakymus mokesčių mokėtojams per Mano VMI, yra užtikrinamas duomenų saugumas ir konfidencialumas. Identifikavus mokesčių mokėtojus, atsakymai į paklausimus yra išsamesni, teikiama detalesnė informacija apie mokestines prievoles ir jų būklę. Taip pat gyventojams patogu vienoje vietoje matyti visus savo pateiktus paklausimus bei gautus atsakymus į juos, jie gali stebėti savo pateiktų paklausimų nagrinėjimo eigą. Be to, automatizuotas gautų paklausimų registravimo ir skirstymo procesas sudaro sąlygas gyventojams tikėtis operatyvesnio jų klausimo nagrinėjimo.

Plačiau >

Gydyklų parke, Vilniaus alėjoje ir bažnyčios aikštėje atliekamas medžių būklės vertinimas

 2021-10-19

Praėjusį savaitgalį Vilniaus alėjoje, Gydyklų parke ir aikštėje prie bažnyčios ekspertai pradėjo medžių  arboristinį vertinimą, kuris truks keletą mėnesių.

Asociacijos „ Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupė“ specialistai žaliais dažnais pažymės sergančius, puvinių ar kitų pažeidimų turinčius medžius ir įtrauks juos į vertinamų medžių sąrašą.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.