Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Merui R. Malinauskui – Lietuvos kurortų asociacijos vadovės padėka

 2021-05-18

Šiandien Lietuvos kurortų asociacijos vadovė Kristina Citvarienė susitiko su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku ir padėkojo, kad savo, kaip asociacijos prezidento kadencijos etapą R. Malinauskas pažymėjo svarbiais asociacijai ir kurortų bei kurortinių teritorijų veiklai darbais.

Plačiau >

Druskininkų ežerai įžuvinti lydekomis

 2021-05-18

Vakar Žuvininkystės tarnybos specialistai į Druskininkų savivaldybėje esančius Avirio, Dulgo, Grūto, Vilko ežerus  išleido paaugintų lydekų jauniklių. Įžuvinimo darbai aktyviai vykdomi visoje Lietuvoje.

Šalies mastu lydekų vandens telkiniams įveisti nepakanka, šių žuvų poreikis yra žymiai didesnis.

Lydeka yra viena vertingiausių Lietuvos vandenyse gyvenančių plėšrūnių. Ši žuvis yra ne tik geras biomelioratorius, bet ir puikus mėgėjiškos žūklės objektas.

Dirbtiniu šios žuvies veisimu Lietuvoje užsiima daug žuvininkystės ūkių, tačiau didžiausius šių žuvų kiekius, skirtus valstybinių vandens telkinių įžuvinimui, užaugina Žuvininkystės tarnyba.

Plačiau >

Žurnalas „Reitingai“ ir vėl įvertino švietimo įstaigas: druskininkiečiai itin aktyviai naudojasi neformaliojo švietimo galimybėmis

 2021-05-18

Mokslo metams artėjant į pabaigą, vienintelio Lietuvoje analitinio švietimo ir aukštojo mokslo žurnalo „Reitingai“ rengėjai ir vėl įvertino šalies ugdymo įstaigų pasiekimus – tarp aukštus rezultatus pasiekusiųjų yra ir Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigos, pedagogai.

Tarp daugiausiai 2019-2020 m. sporte didžiausių laimėjimų pasiekusių Lietuvos mokyklų – Druskininkų „Atgimimo“ mokykla.

Druskininkų „Viečiūnų“ progimnazija patenka tarp mokyklų, kuriose daugiausiai mokinių naudojasi neformaliojo švietimo galimybėmis. Būrelius čia lanko beveik 90 proc. mokinių.

Plačiau >

Išnuomojamos gamybinės paskirties patalpos Viečiūnuose

 2021-05-17

Druskininkų savivaldybės turto nuomos tvarkos aprašą rasite čia. 

Negyvenamųjų patalpų gamybiniame korpuse Verpėjų g. 26, Viečiūnuose, Druskininkų savivaldybėje, viešo nuomos konkurso sąlygas rasite čia.

Plačiau >

Lietuvoje startuoja viena registracijos vakcinacijai platforma

 2021-05-17

Prasidėjus etapinei visuomenės vakcinacijai nuo COVID-19 ligos, startuoja ir vieninga elektroninė registracijos sistema. Nuo šiandienos visi šalies gyventojai kviečiami greitai ir patogiai registruotis internetinėje platformoje, kuri leis ne tik užsiregistruoti pačiam, bet ir užregistruoti kitą asmenį.

Registruotis savo vakcinai ar užregistruoti kitą asmenį galite interneto svetainėje www.koronastop.lt.

Norėdamas registruotis skiepui nuo COVID-19 gyventojas turės patvirtinti savo tapatybę per Elektroninius valdžios vartus, pasirinkęs jam tinkamą identifikavimo būdą (elektroninė bankininkystė, mobilusis parašas ir kt.).

Plačiau >

Švelnesnės izoliacijos sąlygos bus taikomos atvykstantiems iš Prancūzijos, Turkijos ir dar trijų šalių

 2021-05-17

Nuo pirmadienio, gegužės 17 d., keliautojams, atvykstantiems į Lietuvą iš Prancūzijos, Turkijos, Andoros, Puerto Riko ir Mongolijos bus taikomi įprasti izoliacijos reikalavimai. Šalių, iš kurių atvykus galioja sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės, sumažėjo iki 13-os.

Izoliacijos tvarkos pakeitimų nėra numatyta, tai reiškia, kad lieka galioti tos pačios taisyklės. Išsamiau apie jas skaitykite žemiau pateiktoje lentelėje.

 Paveiktų šalių sąrašas yra skelbiamas kiekvieną penktadienį, įsigalioja pirmadienį ir galioja savaitę.

COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠĄ (galioja gegužės 17-23 d.) RASITE ČIA. 

Plačiau >

Startuoja etapinė vakcinacija. Nuo gegužės 17 d. registruotis skiepijimui bus galima elektroniniu būdu arba telefonu 1808

 2021-05-14

Druskininkų savivaldybėje, kaip ir visoje Lietuvoje,  Nuo gegužės 10 d. prasidėjo visuomenės etapinė vakcinacija. Kiekvieną savaitę skiepijimas bus atveriamas naujai amžiaus grupei. Pradedant nuo pirmadienio, kiekvieną savaitę į vakcinacijos procesą bus įtraukiama nauja amžiaus grupė:

  • nuo gegužės 10 d. – 55–64 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 17 d. – 45–54 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 24 d. – 35–44 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 31 d. – 16–34 metų gyventojai.

*Planas gali keistis tuo atveju, jei vakcinų gamintojai pakeistų vakcinų pristatymo grafikus.

REGISTRACIJA:

Svarbu. Gegužės 17 d.  bus paskelbta registracija per  bendrą registravimosi sistemą vakcinacijai. Registruotis  vakcinai nuo COVID-19 ligos gyventojai galės  elektroniniu būdu  interneto svetainėje https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine

Taip pat  veiks vieningas skambučių centro numeris – 1808, kuriuo paskambinus gyventojams bus atsakyta į klausimus, apie vakcinavimo procesą, pagelbėta užsiregistruoti vakcinai, jei negalės patys užsiregistruoti elektroniniu būdu. Greitesnis kelias užsiregistruoti pačiam asmeniui internetu. Be to, gyventojai galės ne tik patys užsiregistruoti, bet užregistruoti ir kitą asmenį.

Plačiau >

Šeimadienis Druskininkuose

 2021-05-14

Plačiau >

Lietuvos kurortų asociacijos posėdyje - svarbiausi kadencijos darbai ir naujos vadovybės rinkimai

 2021-05-13

Vakar organizuotame Lietuvos kurortų asociacijos narių nuotoliniame posėdyje pristatyti nuveikti darbai, sudėlioti nauji planai ir ištrinkta nauja asociacijos vadovybė.

2019 m. Lietuvos kurortų asociacijos prezidentu išrinktas  Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkojo asociacijos nariams už bendrą darbą ir apžvelgė svarbiausius savo kadencijos darbus.

Po savivaldybių apklausos buvo išskirtos problematiškiausios sritys kurortams ir kurortinėms teritorijoms: teisinės bazės ir finansavimo trūkumas, neatsižvelgimas į turizmo įtaką kurortams, kurortologinių tyrimų stygius ir miglotos ateinančio laikotarpio ES finansavimo galimybės. Visą laiką buvo tikslingai dirbama ties šiais klausimais.

Lygiagrečiai su problemomis, buvo išgrynintos  ir visiems svarbios užsienio šalių rinkos, kad būtų galima rinkodaros priemones taikyti tikslingai ir racionaliai.

Vienas svarbiausių darbų, kuriuos per šiuos dvejus metus pavyko nuveikti asociacijai – parengtas LR Kurortų ir kurortinių teritorijų darnaus vystymo įstatymas, kuris gegužės 11 dieną registruotas LR Seime.  Iki šiol kurortų sritį reglamentavo net 18 atskirų teisės aktų, kurie dažnais atvejais prasilenkdavo su kurortų aktualijomis, tad sukurtas naujasis įstatymas labai aktualus.

Plačiau >

Sukurk idėją Druskininkams, o mes padėsim įgyvendinti!

 2021-05-12

Druskininkai – Lietuvos kultūros sostinė 2025. Tokią ambicingą idėją inicijuoja Druskininkų savivaldybė, planuodama ypatingai pasitikti Čiurlionio 150-ties metų  sukaktį, kuri bus minima 2025 metais. „Čiurlionio paliesti“ – tokia pagrindinė mintis, apimanti plačią didžiojo kūrėjo išraiškos platformą ir visas menų rūšis: dailę, literatūrą, muziką, žmones, tradicijas, gamtą, teatrą, šokį ir kt.

Čiurlionio miestas turi suskambėti aukščiausiomis natomis, nes Čiurlionis – ypatingas žmogus savo laikmečio kontekste, praaugęs supusią aplinką. Šiandien jo darbai įgavo neįkainojamą vertę, tebėra aktualūs, modernūs ir originalūs. Čiurlionio vardas suteikia miestui išskirtinumą, tik dar neišnaudotos visos kūrėjo vardo ir kūrybos galimybės formuojant miesto įvaizdį ir skatinant  kultūrinį turizmą.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.