Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaKrivūlės

„Auksinės krivūlės“ – Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimai, įteikiami geriausioms Lietuvos savivaldybėms už ryškiausias iniciatyvas ir nuveiktus darbus. Druskininkų savivaldybė jau keturis kartus tapo „Auksinės krivūlės“ laureate.

Pirmoji „Auskinė krivūlė“ Druskininkų savivaldybei įteikta 2005 metais. Vidaus reikalų ministerija Druskininkus apdovanojo nominacijoje „Už modernų valdymą“. Šis pasiekimas – itin reikšmingas, nes iki 2000-ųjų Druskininkams buvo klijuojamas mirštančio kurorto statusas. 2000-asiais naujai išrinktam merui Ričardui Malinauskui kartu su Druskininkų savivaldybės administracijos specialistais, Druskininkų savivaldybės tarybos nariais ir visa bendruomene teko sudėtingas uždavinys atgaivinti kurortą. Nuspręsta, kad neverta dairytis atgal – reikėjo kurti strategiją, kaip bus dirbama toliau. Perspektyvus žvilgsnis, kryptingas darbas ir tikėjimas kurorto ateitimi nulėmė pasiekimus, kuriais šiandien džiaugiasi Druskininkai, o kartu su kurortu – ir visa Lietuva.

2010 metais  Druskininkų savivaldybė pelnė „Auksinę krivūlę“ „už pasiekimus sveikatinimo srityje kuriant ir plėtojant modernų kurortą“. Nominaciją įsteigė  LR Sveikatos apsaugos ministerija. Antrasis „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas patvirtino, kad Druskininkuose pradėti darbai turi tęstinumą – tai ne vienadienė sėkmė, o nuolatinių pastangų, darbo ir kryptingo mąstymo rezultatas. Profesionaliai išvystytos sveikatinimo paslaugos ir  senųjų gydymo tradicijų bei modernių šiuolaikinių technologijų dermė vertinama ir Lietuvos, ir užsienio turistų. Druskininkų savivaldybė išsaugojo kurorto identitetui svarbias sveikatinimo tradicijas. 


2011 metais Druskininkų savivaldybei „Auksinių krivūlių“ apdovanojimuose įteikta nominacija „Šviesiausias miestas“.
 Nominaciją skyrė LR Švietimo ir mokslo ministerija. Ši nominacija skirta įvertinus pasiekimus, darbą švietimo srityje ir Druskininkų savivaldybės pastangas, kad mažieji druskininkiečiai turėtų šviesias ir gražias mokymosi, kūrybos, sporto  erdves. Druskininkų savivaldybės bendruomenė džiaugiasi renovuotomis mokyklomis, atnaujintomis ikimokyklinio ugdymo įstaigų patalpomis,  įrengtais lauko treniruokliais ir sutvarkytais sporto aikštynais.

 


2014 metais „Auksinę krivūlę“ Druskininkų savivaldybei skyrė Europos komisijos atstovybė. Nominacija „Stipri bendruomenė – stipri Europa“ savivaldybei įteikta už skirtingų amžių grupių bendruomenės narių subūrimą po vienu stogu.

Druskininkų savivaldybė, perėmusi nenaudojamas senosios miesto katilinės pastatą, nusprendė, kad patogioje vietoje esančios patalpos – svarbi miesto infrastruktūros dalis, todėl buvo pradėti pastato rekonstrukcijos darbus. Likvidavus buvusios katilinės aplinkos užterštumą, 2004 metais pradėtas pirmasis darbų etapas, 2011 – antrasis. Šiandien po vienu stogu veikia ir darniai sugyvena Druskininkų Jaunimo užimtumo centras, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Druskininkų viltis“, Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų draugija,  Druskininkų cukrinio diabeto klubas „Atgaja“, Druskininkų šeimos paramos centras, Neįgaliųjų sveikatingumo-sporto klubas „Lemtis“,  Lietuvos judėjimas  „Černobylis“, Druskininkų miesto komitetas, Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Druskininkų skyrius, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Varėnos ir Druskininkų  miesto skyrius, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrija, Druskininkų švietimo centro Pedagoginė psichologinė tarnyba, Kauno apygardos probacijos tarnybos savivaldybių probacijos skyrius Druskininkų miesto savivaldybės teritorijoje ir Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkis.


2018 metais  Druskininkų savivaldybė „Auksinių krivūlių“ apdovanojimuose apdovanota nominacija „Už proveržį energetikoje“. Šią nominaciją įsteigė LR Energetikos ministerija.  Nominacija skirta už ilgalaikes pastangas sprendžiant visiems druskininkiečiams ypač svarbų energetinės nepriklausomybės klausimą siekiant užtikrinti konkurencingą gamtinių dujų kainą.  Iki 2017 metų Druskininkų savivaldybė buvo izoliuota nuo Lietuvos dujų tinklo. Druskininkų savivaldybės vadovams ir specialistams bendru kryptingu darbu kartu su LR Energetikos ministerijos ir ESO vadovybe ir specialistais pavyko pasiekti visai bendruomenei reikšmingą energetinę pergalę. 2017 metų pabaigoje pradėjus veikti laikinai suskystintų dujų stotelei, gamtinių dujų kaina Druskininkuose  ženkliai atpigo. 

 

„Auksinės krivūlės“ – įvertinimas Druskininkų savivaldybei ir visai bendruomenei už įdėtas pastangas puoselėjant tarpusavio bendravimą, ieškant ir surandant bendrus sprendimus, kuriant jaukią aplinką ir garsinant Druskininkus. 

 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.