Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame susipažinti su Socialinių paslaugų plano projektu

 2021-03-08

Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad parengtas Druskininkų savivaldybės 2021 metų socialinių paslaugų plano projektas. Planas sudarytas siekiant nustatyti socialinių paslaugų teikimo mastą ir rūšis pagal gyventojų poreikius.

Savivaldybės administracija kviečia visuomenę susipažinti su planu, išsakyti savo nuomonę ir pateikti dalykiškus bei konstruktyvius pasiūlymus iki šių metų kovo 18 d. Druskininkų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui el. paštu: brone.petrikiene@druskininkai.lt  arba ligita.b@druskininkai.lt .

Druskininkų savivaldybės 2021 metų socialinių paslaugų plano projektas.

Plačiau >

Padėkota originaliausių eglučių kūrėjams

 2021-03-08

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkojo originaliausių kalėdinių eglučių kūrėjams – už labiausiai patikusią eglutę buvo galima balsuoti  socialiniuose tinkluose, taip pat eglutes vertino specialiai tam sudaryta komisija. „Labai tikėjomės, kad šiais metais pavyks suorganizuoti kasmetinį Padėkos vakarą, kuriame įvertiname Druskininkams labiausiai nusipelniusius žmones ir gražiausias iniciatyvas. Bet pandemija ir karantinas pakoregavo planus. Tikiuosi, kad kitąmet jau galėsime organizuoti tradicija tapusį renginį, susitikti gyvai ir pasidžiaugti nuveiktais darbais. Kadangi šventė neįvyko, noriu padėkoti visiems, kurie šiais metais savo kurtomis eglutėmis papuošėte Gydyklų parką - įspūdingos eglutės praskaidrino druskininkiečių šventes“,  – sakė R. Malinauskas.

Socialiniuose tinkluose daugiausiai palaikymo sulaukė A. Buragienės „Spalvingos dekoracijos Jūsų šventei – Druskininkuose“ sukurta eglutė, o komisija balsavo už Giedriaus  Bociso juvelyrikos studijos kūrinį.

Plačiau >

Kvietimas teikti Paraiškas dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo projektų įgyvendinimo

 2021-03-08

Druskininkų savivaldybė skelbia kvietimą teikti Paraiškas dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo projektų įgyvendinimo (toliau – Paraiška). Tinkami pareiškėjai - žemės sklypų, kuriuose medžioklė nėra uždrausta, savininkai, valdytojai ir naudotojai įgyvendinantys žalos prevencijos priemones, kuriomis jie siekia išvengti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos. Paraiškos teikiamos Savivaldybės administracijos direktoriui einamaisiais metais nuo kovo 15 d. iki balandžio 1 d. (imtinai).

Plačiau >

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas: išsitirti dėl COVID-19 privaloma prieš grįžtant į Lietuvą

 2021-03-08

Penktadienį atnaujintą paveiktų šalių ir regionų, iš kurių atvykus taikomos griežtesnės izoliacijos sąlygos, sąrašą papildė Malta ir Serbija, nebeliko – Latvijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Albanijos, Andoros, Sent Lucijos. Siekiant sumažinti COVID-19 mutacijų, sparčiai plintančių visame pasaulyje, patekimo į Lietuvą riziką ir užtikrinti kelionių saugumą nuo trečiadienio, kovo 10 dienos, dėl COVID-19 bus privaloma išsitirti dar prieš kelionę į Lietuvą. 

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė – ARATC valdybos narė

 2021-03-08

Kovo mėnesį vyko Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro  akcininkų susirinkimas, kurio metu buvo išrinkta nauja centro valdyba. Tarp naujosios valdybos narių – ir Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė.

Plačiau >

Sveikinimas Tarptautinės Moters dienos proga

 2021-03-08

Plačiau >

Nuo kovo 8 dienos – 300 eurų kompensacijos turgaus prekeiviams

 2021-03-05

Vyriausybei posėdyje patvirtinus Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtą turgavietės mokesčio kompensavimo tvarką, pagal kurią turgavietės prekiautojai galės gauti vienkartinę 300 eurų pagalbą, nuo pirmadienio, kovo 8 dienos, turgavietės prekiautojai jau galės teikti paraiškas gauti kompensacijas.

Turgaviečių prekiautojai iki šių metų birželio 1 dienos Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sistemoje „Mano VMI“ turės užpildyti paraišką gauti kompensaciją. Tinkamų finansuoti turgavietės prekiautojų sąrašą sudarys VMI, o galutinį sprendimą dėl paramos skyrimo priims Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Prieš skiriant paramą bus tikrinama, ar turgaus prekiautojai nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki gruodžio 16 d. buvo įgiję verslo liudijimą arba įregistravę individualią veiklą ir yra pateikę metinę pajamų deklaraciją už 2019 metus ir ar jie atitinka kitus nustatytus reikalavimus.

Vienas prekiautojas galės gauti vieną kompensaciją nepriklausomai nuo turimų prekyviečių skaičiaus.

Priemonei įgyvendinti skirta 2 mln. eurų – jų pakaks 6,67 tūkst. prekybininkų paremti. Kompensacijos dydis nustatytas atsižvelgiant į tai, kad viena turgavietės prekybos vieta mėnesiui vidutiniškai kainuoja 155 eurus.

Plačiau >

Parama prevencinėms priemonėms nuo vilkų įsigyti galės pasinaudoti dar daugiau ūkininkų

 2021-03-05

Gera žinia nuo vilkų nuostolių patiriantiems ūkinių gyvūnų laikytojams – paramą prevencinėms priemonėms įsigyti galės gauti daugiau ūkininkų. Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) nusprendė paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos veiklos sritį „Prevencinių priemonių taikymas prieš vilkų ūkiniams gyvūnams daromą žalą“ teikti ir ūkininkams, auginantiems mėsinių veislių galvijus ir iki 6 mėnesių amžiaus juos laikantiems vienoje bandoje kartu su karvėmis žindenėmis.  

Iki šiol į šią paramą pretenduoti galėjo fiziniai ir juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio veikla, teisėtais pagrindais valdantys žemės sklypus, kuriuose ketinama įrengti apsaugos nuo vilkų priemones, ir turintys galvijų iki 2 metų amžiaus.

Plačiau >

Gyventojų dėmesiui: teisinės pagalbos teikimas

 2021-03-04

Valstybės garantuojama teisinė pagalba – šio įstatymo nustatyta tvarka teikiama pirminė teisinė pagalba, antrinė teisinė pagalba ir valstybės užtikrinama neteisminė mediacija.

Pirminė teisinė pagalba – teisinė informacija (informacija apie teisinės pagalbos teikimą, įstatymus ir kitus teisės aktus); teisinės konsultacijos (patarimai teisės klausimais); dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus procesinius dokumentus, rengimas; patarimai dėl ginčo išsprendimo  ne teismo tvarka, veiksmai dėl taikaus ginčo išsprendimo ir taikos sutarties parengimas.

Plačiau >

Švelninamas karantinas: leidžiami sporto bei neformaliojo švietimo užsiėmimai atvirose erdvėse, atnaujinama vairavimo mokyklų veikla

 2021-03-03

Vyriausybės sprendimu, nuo kovo 6 d. leidžiama sporto, laisvalaikio ir pramogų paslaugas atvirose erdvėse vienu metu teikti ne daugiau kaip 5 asmenims, išskyrus dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narius.

Šiandien Vyriausybė taip pat pritarė siūlymui leisti neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimus atvirose erdvėse, kai juose dalyvauja ne daugiau kaip 5 vaikai.

Nuo kovo 10-osios bus atnaujinti transporto priemonių vairavimo praktiniai mokymai ir egzaminai, neformaliojo suaugusiųjų švietimo užsiėmimai atvirose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau kaip 5 asmenys.

Teikiant minėtąsias paslaugas, organizuojant neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo veiklas privaloma užtikrinti Operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.