Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Startuoja etapinė vakcinacija. Nuo gegužės 17 d. registruotis skiepijimui bus galima elektroniniu būdu arba telefonu 1808

 2021-05-14

Druskininkų savivaldybėje, kaip ir visoje Lietuvoje,  Nuo gegužės 10 d. prasidėjo visuomenės etapinė vakcinacija. Kiekvieną savaitę skiepijimas bus atveriamas naujai amžiaus grupei. Pradedant nuo pirmadienio, kiekvieną savaitę į vakcinacijos procesą bus įtraukiama nauja amžiaus grupė:

  • nuo gegužės 10 d. – 55–64 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 17 d. – 45–54 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 24 d. – 35–44 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 31 d. – 16–34 metų gyventojai.

*Planas gali keistis tuo atveju, jei vakcinų gamintojai pakeistų vakcinų pristatymo grafikus.

REGISTRACIJA:

Svarbu. Gegužės 17 d.  bus paskelbta registracija per  bendrą registravimosi sistemą vakcinacijai. Registruotis  vakcinai nuo COVID-19 ligos gyventojai galės  elektroniniu būdu  interneto svetainėje vakcina.myhybridlab.com.

Taip pat  veiks vieningas skambučių centro numeris – 1808, kuriuo paskambinus gyventojams bus atsakyta į klausimus, apie vakcinavimo procesą, pagelbėta užsiregistruoti vakcinai, jei negalės patys užsiregistruoti elektroniniu būdu. Greitesnis kelias užsiregistruoti pačiam asmeniui internetu. Be to, gyventojai galės ne tik patys užsiregistruoti, bet užregistruoti ir kitą asmenį.

Plačiau >

Šeimadienis Druskininkuose

 2021-05-14

Plačiau >

Lietuvos kurortų asociacijos posėdyje - svarbiausi kadencijos darbai ir naujos vadovybės rinkimai

 2021-05-13

Vakar organizuotame Lietuvos kurortų asociacijos narių nuotoliniame posėdyje pristatyti nuveikti darbai, sudėlioti nauji planai ir ištrinkta nauja asociacijos vadovybė.

2019 m. Lietuvos kurortų asociacijos prezidentu išrinktas  Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkojo asociacijos nariams už bendrą darbą ir apžvelgė svarbiausius savo kadencijos darbus.

Po savivaldybių apklausos buvo išskirtos problematiškiausios sritys kurortams ir kurortinėms teritorijoms: teisinės bazės ir finansavimo trūkumas, neatsižvelgimas į turizmo įtaką kurortams, kurortologinių tyrimų stygius ir miglotos ateinančio laikotarpio ES finansavimo galimybės. Visą laiką buvo tikslingai dirbama ties šiais klausimais.

Lygiagrečiai su problemomis, buvo išgrynintos  ir visiems svarbios užsienio šalių rinkos, kad būtų galima rinkodaros priemones taikyti tikslingai ir racionaliai.

Vienas svarbiausių darbų, kuriuos per šiuos dvejus metus pavyko nuveikti asociacijai – parengtas LR Kurortų ir kurortinių teritorijų darnaus vystymo įstatymas, kuris gegužės 11 dieną registruotas LR Seime.  Iki šiol kurortų sritį reglamentavo net 18 atskirų teisės aktų, kurie dažnais atvejais prasilenkdavo su kurortų aktualijomis, tad sukurtas naujasis įstatymas labai aktualus.

Plačiau >

Sukurk idėją Druskininkams, o mes padėsim įgyvendinti!

 2021-05-12

Druskininkai – Lietuvos kultūros sostinė 2025. Tokią ambicingą idėją inicijuoja Druskininkų savivaldybė, planuodama ypatingai pasitikti Čiurlionio 150-ties metų  sukaktį, kuri bus minima 2025 metais. „Čiurlionio paliesti“ – tokia pagrindinė mintis, apimanti plačią didžiojo kūrėjo išraiškos platformą ir visas menų rūšis: dailę, literatūrą, muziką, žmones, tradicijas, gamtą, teatrą, šokį ir kt.

Čiurlionio miestas turi suskambėti aukščiausiomis natomis, nes Čiurlionis – ypatingas žmogus savo laikmečio kontekste, praaugęs supusią aplinką. Šiandien jo darbai įgavo neįkainojamą vertę, tebėra aktualūs, modernūs ir originalūs. Čiurlionio vardas suteikia miestui išskirtinumą, tik dar neišnaudotos visos kūrėjo vardo ir kūrybos galimybės formuojant miesto įvaizdį ir skatinant  kultūrinį turizmą.

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės administracija Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje paskelbė konkursą į Finansų ir apskaitos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas

 2021-05-12

Druskininkų savivaldybės administracija Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje http://portalas.vtd.lt/lt/vtdtemplatevtdkonkursai-319-319.html paskelbė konkursą į Finansų ir apskaitos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas.

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – ne mažesnis kaip 6,00.

Plačiau >

Pacientai iš visos Lietuvos kelio sąnario operacijoms renkasi Druskininkų ligoninę

 2021-05-11

Kelio sąnarys yra viena sudėtingiausių ir pažeidžiamiausių kūno dalių – pastebėta, kad sąnario pažeidimais ima skųstis vis jaunesni žmonės. Jei anksčiau buvo manoma, kad kelio sąnario skausmai kamuoja tik pagyvenusius žmones, tai pastaruoju metu vis garsiau įvardijama, kad kelio sąnario pažeidimai yra ir jaunų, aktyviai sportuojančių žmonių problema.

Dažnu atveju pacientai neišvengia operacijos – tačiau apsisprendus operuotis didžiuosiuose Lietuvos miestuose neretai tenka laukti ilgose eilėse. Vis daugiau pacientų iš visos Lietuvos kelio sąnario operacijai renkasi Druskininkus – čia dirba profesionalūs chirurgai, naudojami šiuolaikiški,  inovatyvūs ir pažangūs gydymo metodai.


Taikomas Oksfordo universiteto metodas

Druskininkų ligoninės Chirurgijos skyriaus vedėjas Vytautas Kvedaras sako, kad žmogaus sąnariai kenčia nuo metų naštos, ligų, antsvorio, sunkaus fizinio krūvio, ypač sportininkams, traumų, infekcijų, reumatoidinio artrito ar įgimtų priežasčių.

„Sąnarių protezavimo metodų yra labai daug. Dabar galima atlikti ir vienpusį kelio sąnario endoprotezavimą. Oksfordo universiteto metodas, kai pakeičiama tik dalis sąnario, jau taikomas ir mūsų ligoninėje. Pirmąsias operacijas Druskininkų chirurgai traumatologai atliko su drauge su konsultantu iš Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės ortopedijos skyriaus vadovu T. Sveikata. Jos buvo sėkmingos, pacientai jaučiasi gerai. Taigi planuojame ateityje šį metodą taikyti dažniau“, – pasakojo V. Kvedaras.

Plačiau >

Vienas telefonas - visais su vaiko gimimu ar auginimu susijusiais klausimais

 2021-05-11

Druskininkų savivaldybėje tėvai paskambinę vienu telefono numeriu gali sužinoti bei gauti paslaugas, susijusias su vaiko gimimu ir auginimu.

„Patogu ir paprasta paskambinus užduoti visus rūpimus klausimus. Iš patirties žinau, kad tėvams klausimų kyla tikrai nemažai: kur ir kaip įregistruoti vaiko gimimą? Kokios išmokos priklauso gimus vaikui? Kur ir kaip pateikti prašymus dėl išmokų vaikams skyrimo? „Kaip ir kada užregistruoti vaiką į darželį? Ir daugybė kitų. Informacijos internete yra tiek gausu, kad kartais žmonės natūraliai pasimeta. Tad vienas skambutis gali padėti greitai atsakyti į jiems kylančius klausimus“,  – sako kompleksinės paslaugos „VAIKAS+“ specialistė Asta Dyburienė.

Plačiau >

Pasiskiepiję druskininkiečiai dalinasi savo patirtimi ir kviečia tai daryti kitus!

 2021-05-11


Plačiau >

MES ŠEIMA – kūrybinė šeimos diena „Menų kalvėje“

 2021-05-11

Gegužės 15 d. nuo 13:00 iki 16:00 val. pasiilgtos edukacijos atsiveria lankytojams!

JUVELYRIKOS, FLORISTIKOS, DEKUPAŽO, AKVARELĖS, ŠILKO TAPYBOS dirbtuvėse bei „DEIVIDO STUDIJOJE“ kviečiame:

• gaminti Draugystės amuletą su juvelyru Giedriumi Bocisu | Trukmė 30 min | NEMOKAMA;
• patirti gamtos monus, komponuojant augalus ar aksesuarus iš augalų su floriste Rūta Kazakevičiene | Trukmė 30 min | Kaina 4-6 Eur;
• susikurti originalų ženkliuką su dailininku Deividu Sinkevičiumi | Trukmė 20 min | Kaina 2 Eur;
• išbandyti dekupažo techniką kuriant pieštukinę arba paveikslėlį vaiko kambariui su meistre Irma Jazerskaite | Trukmė 1 val. | Kaina 7-10 Eur;
• akvarele – lašas po lašo – nusilieti piešinėlį arba knygos skirtuką su menininke Ugne Vitonyte | Trukmė 20 min | Kaina 2 Eur / 1 bandymas;
• tapyti šilko skarelę (55x55 cm) išgaunant druskos efektus su menininke Rūta Burbule | Trukmė 30 min. | Kaina 10 Eur.

Taip pat Jūsų lauks fotoerdvė šeimos nuotraukai bei pramogos mažiesiems.

Į visas edukacijas privaloma registruotis telefonu (8-671) 76108, Jums bus paskirtas laikas, kada lauksime Jūsų „Menų kalvėje“.

Lankytojų skaičius ribojamas pagal galiojančias karantino rekomendacijas.

Prašome laikytis saugaus atstumo ir dėvėti kaukes.

Plačiau >

Druskininkuose šurmuliavo akcija „Darom 2021“

 2021-05-10

Praėjusį savaitgalį Druskininkuose, kaip ir visoje Lietuvoje, šurmuliavo akcijos „Darom 2021“ dalyviai – gamtai ir mus supančiai aplinkai neabejingi druskininkiečiai neišsigando lietaus, vėjo – laikydamiesi saugumo reikalavimų ir maži, ir dideli tvarkė pasirinktas kurorto erdves.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.