Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame registruotis COVID-19 vakcinacijai įmones pagal nurodytus kriterijus

 2021-04-16

Dėmesio! Užsiregistravusios įmonės bus kviečiamos skiepytis tik tada, kai ateis eilė šios prioritetinės grupės eilė. Su jumis bus susisiekta.

Plačiau >

Karantinas pratęsiamas iki 2021 m. gegužės 31 d. 24:00 val., tačiau švelninamos karantino priemonės

 2021-04-16

Plačiau >

Pasaulinė Kultūros diena Druskininkuose: atidengta atminimo lenta rašytojui R. Gaveliui ir iškelta Taikos vėliava

 2021-04-15

Šiandien visame pasaulyje minima Kultūros diena. Ta proga Druskininkuose atidengta atminimo lenta rašytojui R. Gaveliui, o prie miesto muziejaus iškelta Taikos vėliava – Pasaulinės kultūros dienos simbolis.

Druskininkuose gyveno ir kūrė daug talentingų, savo srityje pripažintų žmonių: menininkų, kūrėjų, rašytojų.  Vienas iš jų – ir rašytojas, lietuvių prozininkas, publicistas, dramaturgas, kino scenaristas Ričardas Gavelis, Lietuvoje ir pasaulyje populiaraus  romano ,,Vilniaus pokeris‘‘ autorius.

R. Gavelis 1961 m.- 1968 m. gyveno ir augo Druskininkuose, čia pradėjo savo pirmuosius literatūrinius bandymus, aukso medaliu baigė Druskininkų vidurinę mokyklą.

R. Gavelio atminimo lenta pakabinta ant M. K. Čiurlionio g. 44 namo – būtent čia rašytojas su tėvais gyveno.  

Atminimo lentą atidengęs Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas džiaugėsi, kad žymių žmonių atminimas nėra pamirštas, kad kultūros žmonės stengiasi jį įamžinti ir sakė neabejojantis, kad Druskininkai ir ateityje įkvėps daug talentingų žmonių kurti.

Plačiau >

Pasaulinės kultūros dienos išvakarėse meras R. Malinauskas Druskininkų druskininkiečiams įteikė Kultūros puoselėtojo premijas

 2021-04-15

 

Kultūros dienos išvakarėse Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas pasveikino ir garbingą Kultūros puoselėtojo apdovanojimą įteikė tautodailininkams Dianai Lukošiūnaitei ir Gintautui Akstinui.

Sertifikuotai tautodailininkei, druskininkietei karpinių meistrei Dianai Lukošiūnaitei apdovanojimas skirtas už tradicinių amatų, ypač karpinių, puoselėjimą ir sklaidą, už Druskininkų vardo garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 

Druskininkiečiui, meno kūrėjui, medžio drožėjui, tautodailininkui Gintautui Akstinui - už tradicinio medžio drožybos amato puoselėjimą ir sklaidą, už Druskininkų vardo garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Menininkams skirta po 1 500 Eur premija bei Kultūros puoselėtojo laureato diplomas.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad bendruomenėje turime tokių kūrybingų, profesionalių, auksinėmis rankomis apdovanotų žmonių, kurie savo kūriniais dalinasi su mumis visais“ – sakė meras R. Malinauskas.

Plačiau >

Druskininkai plečia socialines paslaugas: įrengtas vaiko laikinos priežiūros kambarys

 2021-04-15

Druskininkų savivaldybėje toliau plečiamos paslaugos šeimoms ir vaikams - Viečiūnų savarankiško gyvenimo namuose įrengtas vaiko laikinos priežiūros kambarys. Jame esant poreikiui galės apsigyventi mama, tėtis ar globėjas su vaiku kriziniu atveju, pvz. dėl smurto artimoje aplinkoje.

Poreikį pasinaudoti šia paslauga nustatys Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, įvertinusi situaciją ir nustačiusi, kad vieno iš vaiko tėvų  ar globėjų veiksmai kelia realų pavojų vaiko saugumui, sveikatai ar gyvybei. 

Vaikas minėtame kambaryje bus apgyvendinamas tik su asmenimis, kurie nekelia jam pavojaus. Jei šeimoje bus tik vienas vaiko atstovas pagal įstatymą, kartu su juo galės būti apgyvendinami ir kiti šeimos vaikai, kuriems nebuvo nustatytas vaiko apsaugos poreikis. 

Plačiau >

Sveikinimas Kultūros dienos proga

 2021-04-15

Plačiau >

Kvietimas teikti paraiškas pagal Laikinosios valstybės pagalbos paukščių laikytojams, susiduriantiems su ekonominiais sunkumais dėl COVID-19 viruso protrūkio, administravimo taisykles

 2021-04-15

Informuojame, kad nuo 2021 m. balandžio 19 d. iki 30 d. skelbiamas kvietimas teikti paraiškas pagal Laikinosios valstybės pagalbos paukščių laikytojams, susiduriantiems su ekonominiais sunkumais dėl COVID-19 viruso protrūkio, administravimo taisykles, patvirtintas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2021 m. balandžio 14 d. įsakymu Nr. 3D-235 (toliau – Taisyklės). Laikinoji valstybės pagalba teikiama viščiukų broilerių ir kalakutų, auginamų mėsai, augintojams, susiduriantiems su ekonominiais sunkumais dėl COVID-19 viruso protrūkio, siekiant išsaugoti paukščių gamybos potencialą esant rinkos veikimo sutrikdymams.

Plačiau >

Informacija dėl Pieno gamybos ir realizavimo metinių deklaracijų už 2020-2021 metų apskaitos laikotarpį teikimo

 2021-04-14

Druskininkų savivaldybė informuoja pieno gamintojus (toliau – Gamintojas), kad iki 2021 m. liepos 30 d. gali teikti Pieno gamybos ir realizavimo metines deklaracijas už 2020-2021 metų apskaitos laikotarpį (toliau – TP deklaracija). Apskaitos laikotarpis yra nuo 2020 m. balandžio 1 d. iki 2021 m. kovo 31 d. Pieno pardavimas tiesiogiai vartoti – pieno ir (arba) pieno produktų pardavimas (pvz., turguose, kaimynams ir kt.) tiesiogiai vartoti žmonių maistui ir (arba) gyvuliams šerti, įskaitant pieno ir (arba) pieno produktų atidavimą šioms reikmėms.

Plačiau >

Gyventojų dėmesiui: keičiasi teisinės pagalbos teikimas – nuo šiol jis vyks per informacinę sistemą TEISIS

 2021-04-14

Informuojame, kad Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba nuo balandžio 1 d. įdiegė teisinių paslaugų informacinę sistemą –TEISIS.

Atkreipiame dėmesį, kad pirminės teisinės pagalbos teikimo funkcijos, susijusios su asmenų aptarnavimu (konsultacijų teikimu, dokumentų rengimu, prašymų dėl antrinės teisinės pagalbos teikimo pildymu ir pateikimu, duomenų fiksavimu) nuo šiol administruojamos ir vykdomos tik per TEISIS sistemą adresu www.teisis.lt

Naudojantis elektroniniais valdžios vartais gyventojai gali pateikti prašymą ir dėl konsultacijos, ir dėl antrinės teisinės pagalbos – advokato skyrimo.

Plačiau >

VMI: Subsidijos vykdantiems individualią veiklą: ką svarbu žinoti?

 2021-04-14

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Kauno AVMI) primena, kad gyventojai, kurie 2020 m. vykdė individualią veiklą, įtrauktą į ribojamų veiklų sąrašą, gali teikti paraišką negrąžintinai subsidijai gauti. Alytaus apskrityje šia pagalbos priemone jau pasinaudojo 240 asmenų, jų sąskaitas papildė apie 47 tūkst. eurų: Alytuje subsidijas gavo 102 individualią veiklą vykdantys gyventojai, Druskininkuose – 54, Alytaus r. – 40, Lazdijų r. – 23, Varėnos r. – 21. Į dažniausiai užduodamus klausimus apie subsidijas dirbantiems savarankiškai atsako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė.

 

Kas gali gauti subsidiją?

Subsidiją gali gauti fiziniai asmenys (nuolatiniai ir nenuolatiniai Lietuvos gyventojai), įregistravę individualią veiklą pagal pažymą ar įsigiję verslo liudijimą. Subsidijos skyrimo tvarka reglamentuota LR Vyriausybės 2021 m. kovo 24 d. nutarimu Nr. 167 patvirtintame Priemonės „Subsidijos nuo COVID-19 nukentėjusiems individualią veiklą vykdantiems asmenims“ lėšų skyrimo ir administravimo tvarkos apraše.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.