Druskininkų savivaldybė

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Bus vykdomos prevencinės akcijos

 2023-03-27

Informuojame, kad 2023 m. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kartu su Druskininkų savivaldybės administracijos darbuotojais vykdys šias akcijas: „Padėk artimui“, „Saugūs namai“ ir „Būk saugus moksleivi“.

Akcijų „Padėk artimui“, „Saugūs namai“ bus lankomasi gyventojų būstuose,  suteikiant konsultacijas ir patarimui gaisrinės saugos klausimais, kaip pasirengti ir saugiai elgtis ekstremaliųjų įvykių, ar ekstremaliųjų situacijų metu, atkreipiamas dėmesys į tinkamą kietojo kuro krosnių, dūmtraukių įrengimą ir naudojimą, elektros instaliaciją, kitus įrenginius, dėl kurių gali kilti gaisras, paaiškinama, kodėl reikalingi autonominiai dūmų detektoriai.

Akcijos „Būk saugus moksleivi“ metu bus lankomasi šalies mokyklose (ikimokyklinėse įstaigose) arba mokiniai, auklėtiniai galės atvykti į Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos patalpas. Apsilankymo metu mokiniai supažindinami su temomis atsižvelgiant į sezoniškumą ir temų aktualumą konkrečioms mokinių amžiaus grupėms. Didžiausią dėmesį skiriant supažindinti mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, paaiškinti kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių ir vandenyje, ant ledo, ką daryti įlūžus, kaip elgtis įvykus nelaimei.

Plačiau >

Išsami informacija apie visus Druskininkuose vykstančius renginius

 2023-03-24

Išsami informacija apie visus Druskininkuose vykstančius renginius : https://renginiai.druskininkai.lt/

Plačiau >

Tarp Šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyvių – Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla ir lopšelis-darželis „Žibutė“

 2023-03-24

Patvirtintas 40 švietimo įstaigų, įtrauktų į Šviečiamąją gyvulininkystės programą, sąrašas, tarp jų – ir Druskininkų savivaldybės „Saulės“ pagrindinė mokykla ir lopšelis-darželis „Žibutė“ .

Programos dalyviams pagal tris modulius yra parengta edukacinė medžiaga lietuviško gyvulininkystės sektoriaus pristatymui: informaciniai videofilmai apie ūkinius gyvūnus, interaktyvus žaidimas, virtuali ekskursija po ūkinių gyvūnų ūkį, virtuali ekskursija po mokslo ir studijų įstaigą.  

Plačiau >

Informacija ūkininkams

 2023-03-24

Plačiau >

Nedeginkime pernykštės žolės

 2023-03-24

Šiltėjant pavasario orams, vis dažniau įsiplieskia gaisrai, kuriuos sukelia pernykštės žolės padegėjai.  Pernykštės žolės deginimas padaro didelių nuostolių ne tik gamtai, bet kartais pasiglemžia žmonių gyvybes ir jų turtą.

Kreipiamės į visus gyventojus ir prašome nedeginti pernykštės žolės, o pastebėjus tokius gaisrus, nebūti abejingiems ir nepraeiti pro šalį, pasistengti juos užgesinti, nelaukiant kol ugnis išplis į didesnius plotus. Degančią žolę nedideliame plote galima užgesinti užplakant liepsną medžių šakomis, užpilant vandeniu arba smėliu. Jeigu matote, kad  ugnies nepavyksta lengvai užgesinti, nedelsiant kvieskite ugniagesius paskambinę bendruoju pagalbos telefonu 112.

Plačiau >

Lietuvos kurortai ir sanatorijos sulaukė Vokietijos pripažinimo

 2023-03-23

Pacientams iš Vokietijos bus siūloma kompensuoti sveikatinimo paslaugas Lietuvos sanatorijose – tai šių metų kovo 1 d. paskelbė Nacionalinė tarpvalstybinių sveikatos priežiūros paslaugų organizacija Vokietijoje „EU-Patienten“, išleidusi rekomendacijas Vokietijos privalomojo sveikatos draudimo organizacijoms dėl sveikatinimo paslaugų Lietuvos kurortuose. Pripažinta, kad Lietuvos kurortuose veikiančios sanatorijos, jų paslaugų kokybės lygis atitinka Vokietijos privalomojo sveikatos draudimo įstaigų keliamus reikalavimus.

„Labai džiaugiamės, kad Lietuva pateko tarp užsienio šalių, į kurias rekomenduojame vykti sveikatintis. Lietuvos sveikatinimo organizacijas atstovauja Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija, kuri yra tarptautinės asociacijos „Quality in Health Prevenion e.V“ narė. Mes vertinome šios asociacijos narius ir galimybę sertifikuotis „EuropeSpa med“ pažymėjimais, užtikrinančiais aukštesnę paslaugų kokybę, lyginant su kitų Europos šalių sanatorijomis“, − pažymi tarptautinės asociacijos „Quality in Health Prevenion e.V“ vadovas dr. Kurt von Stroch.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas džiaugėsi gera žinia, bet pabrėžė, kad Vokietijai įvertinus Lietuvos sveikatinimo paslaugas, tenka apgailestauti, kad turizmas, galintis nešti mūsų šaliai milijoninius pelnus, valstybės iki šiol nelaikomas prioritetine ūkio šaka.

„Tačiau tiek būdamas Lietuvos savivaldybių asociacijos, tiek Lietuvos kurorto asociacijos prezidentu aktyviai siekiau, kad mūsų kurortų sveikatinimo galimybės būtų pripažintos užsienio šalių sveikatos sistemos. Šį mėnesį mus pasiekė puiki žinia – Lietuvos sveikatinimo įstaigų paslaugos atitinka Vokietijos privalomojo sveikatos draudimo įstaigų keliamus reikalavimus.  Tai reiškia, kad Vokietijos ligonių kasos rekomenduos gydymą ir reabilitaciją atlikti Lietuvoje, pavyzdžiui, Druskininkų sanatorijose.  Mūsų įstaigos yra stiprios ir konkurencingos savo paslaugų kokybe – belieka išnaudoti Vokietijos ligonių kasų mums suteiktą galimybę dar aktyviau dirbant su Vokietijos rinka.  Pernai Druskininkuose apsilankė 3762 turistai iš Vokietijos, priešpandmeiniais metais šis skaičius siekė beveik 10 tūkst. Laukia ilgas ir nuoseklus darbas su šia rinka, nes vokiečiai šiandien į Lietuvą atvykti paprasčiausiai bijo. Lietuva iki šiol yra paskelbusi nepaprastąją padėtį – Vokietijos kelionių agentūros apie tai nuolat įspėja savo klientus, todėl šie „nesaugią Lietuvą“ iš tolo aplenkia“, – sakė R. Malinauskas.

Plačiau >

Kvietimas į konferenciją - "Vilnius: 700 metų jaunas"

 2023-03-23

Plačiau >

Druskininkų savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia registruotis į nemokamas psichikos sveikatos stiprinimo paskaitas

 2023-03-23

Plačiau >

Nemokamų edukacijų ciklas

 2023-03-22

Plačiau >

Apklausa parodė: pakuočių atliekas rūšiuoja 76 proc. Lietuvos gyventojų

 2023-03-22

Gamintojų ir importuotojų asociacijos „Gamtos ateitis“ užsakymu tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“ šiais metais atliko reprezentatyvią Lietuvos gyventojų apklausą apie popieriaus, plastiko, stiklo ir metalo pakuočių atliekų rūšiavimą. Nustatyta, kad atliekas visada rūšiuoja 36 proc., ne visada, bet dažnai – 40 proc. 18-likos metų ir vyresnių žmonių. 

„Džiugu, kad gyventojų sąmoningumas apie tvarumą tik auga, – apklausos rezultatais džiaugėsi Gamintojų ir importuotojų asociacijos „Gamtos ateitis“ Viešinimo ir marketingo vadovė Diana Ramanauskaitė. – Kaip parodė ši apklausa, pats svarbiausias dalykas kas antram suaugusiam Lietuvos gyventojui yra noras prisidėti prie aplinkos tausojimo, o tai padeda taupyti gamtos išteklius, mažinti sąvartynus ir pan.“. Kas trečias respondentas savo pasirinkimą rūšiuoti motyvuoja supratimu apie atliekamą savotišką pilietinę pareigą (34 proc.), kiti tai suvokia kaip asmeninį indėlį kovojant su klimato kaita (25 proc.). Tyrimo dalyviams nesvetimas ir socialinis momentas – dalis apklaustųjų nori rodyti teisingą pavyzdį savo artimiesiems (vaikams, anūkams ar tėvams). Be to, jiems patinka rūšiuoti pakuočių atliekas, nes tai atitinka asmenines pažiūras bei įsitikinimus.

Plačiau >
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.


 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis  
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
[email protected]
 
    

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.