Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
Puslapis lietuvių kalba
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaTarptautinis bendradarbiavimas

 

 

MIESTAI PARTNERIAI

 

SABAIL
Sabailo rajono savivaldybė, Azerbaidženo Respublika (2019 m.)
Bendradarbiavimo ketinimų protokolas tarp Druskininkų savivaldybės ir Sabailo rajono savivaldybės pasirašytas 2019 m. spalio 17  d.  Sabailo rajono savivaldybėje. Ketinimų protokolu nutarta stiprinti draugiškus ryšius ir vystyti bendradarbiavimą: kultūros ir istorijos, turizmo, sporto, verslo, socialinės ekonominės aplinkos, žemės ūkio, kitose abiem susitarimo šalims aktualiose srityse taip pat vykdyti kultūrinius mainus, keistis informacija, skleisti gerąją bendradarbiavimo patirtį.

SEJNY
Seinų miestas, Lenkijos Respublika (2016 m.)

Bendradarbiavimo sutartis tarp Druskininkų savivaldybės ir Seinų miesto pasirašyta 2016 m. gegužės 19 d. Seinuose. Atsižvelgiant į sutartį, bendradarbiavimas numatytas kultūros, mokslo, švietimo, sporto, sveikatos apsaugos ir socialinės pagalbos srityse. Numatyta organizuoti bendrus renginius, plėtoti bendradarbiavimą aplinkos apsaugos ir turizmo srityse, vykdyti bendrus projektus.

 

 

DESNIANSKYI
Desniajskoj rajonas, Ukraina Kijevo savivaldybė (2012 m.)
Ketinimų protokolas tarp Druskininkų savivaldybės ir Kijevo miesto Desniajskoj rajono pasirašyta 2012 m. kovo 27 d. Kijeve. Ketinimų protokolu nutarta plėtoti ilgalaikius ryšius ir vystyti bendradarbiavimą: ekonominėje, turizmo, informacijos, kultūros, investicijų srityse. Skatinti specialistų mainus: švietimo, mokymo, sveikatos, sporto, kultūros srityse. Taip pat vykdyti kultūrinius mainus, keistis informacija.

 

DZERZHINSK
Dzeržinsko miesto Nižegorodsko sritis, Rusija (2008 m.)
Bendradarbiavimo ketinimų protokolas tarp Druskininkų savivaldybės ir Džeržinsko miesto Nižegorodsko srities pasirašytas 2008 m. lapkričio 25 d. Druskininkuose. Remiantis ketinimų protokolu, šalys sutaria: užmegzti draugiškus ryšius ir juos glaudžiai plėtoti: ekonomikos, kultūros, turizmo, švietimo ir kitose srityse. 


GRODNO
Gardinas, Baltarusijos Respublika (2007 m.)
Bendradarbiavimo sutartis tarp Druskininkų savivaldybės ir Gardino miesto pasirašyta 2007 m. lapkričio 15 d. Gardine. Sutartimi nutarta: prisidėti prie verslo srities atstovų, visuomeninių organizacijų vadovų, kultūros ir sporto veikėjų, oficialių asmenų keitimosi delegacijomis, siekiant sukurti palankias sąlygas abiem miestams vystytis, bendradarbiauti. Keistis informacija ir patirtimi prekybos, ekonomikos ir komunalinio ūkio srityse.

 

AUGUSTÓW
Augustovas, Lenkijos Respublika (2007 m.)
Bendradarbiavimo sutartis tarp Druskininkų savivaldybės ir Augustavo miesto pasirašyta 2007 m. birželio 7 d. Druskininkuose. Atsižvelgiant į sutartį, bendradarbiavimas numatytas švietimo, kultūros ir sporto, meno, jaunimo, rekreacijos, fizinio ugdymo, sveikatos srityse. Bendradarbiavimas numatomas bendruose projektuose, šalių kultūros ir geografijos pažinime, informacijos platinime.

SAN MARTIN

San Martin miestas, Argentina (2006 m.)
Ketinimų protokolas tarp Gral. San Martin miesto ir Druskininkų savivaldybės pasirašyta 2006 m. spalio 4 d. Druskininkuose. Ketinimų protokolas inicijuoja bendradarbiavimą, draugiškų santykių ir abiejų miestų  žmonių ryšių užmezgimo skatinimą. 

 

SUPRASL
Supraslio apskritis, Lenkijos Respublika (2004 m.)
Bendradarbiavimo sutartis tarp Druskininkų savivaldybės ir Supraslio apskrities pasirašyta 2004 m. gegužės mėn. Supraslyje. Bendradarbiavimo sutartimi nutarta užmegzti ir plėtoti bendradarbiavimą tarp šalių: sveikatos apsaugos, kurortinio gydymo, sporto ir turizmo, kultūros ir meno, mokslo ir švietimo, infrastruktūros ir ūkio, aplinkosaugos, vaikų ir jaunimo mainų srityse. Nutarta sukurti palankias sąlygas abiejų šalių organizacijų ir institucijų bendradarbiavimui.

 

STRZELCE OPOLSKIE
Opolės Stčelcai, Lenkija (1997 m.)
Ketinimų plėtoti tarpusavio ryšius tarp Druskininkų ir Sčelce Opolskie miestų pasirašyta 1997 m. rugsėjo 26 d. Ketinimų deklaracija nutarta užtikrinti draugiškus ryšius ir bendradarbiavimą šiose srityse: švietimo ir kultūros; sveikatos apsaugos, gydymo ir turizmo; gamtosaugos; pasidalijimo komunalinių reikalų srities idėjomis ir patirtimi; tarpusavio vizitų tarp profesinių organizacijų, ypač jaunimo rėmimo.


 

 

ELBLAG
Elbingas, Lenkijos Respublika (1996 m.)
Partnerystės susitarimas tarp Druskininkų ir Elblingo miestų pasirašytas 1996 m. balandžio 19 d. Druskininkuose. Partnerystės susitarimu miestai nutarė intensyviai plėtoti bendradarbiavimo ryšius ir juos gilinti savivaldos, ūkio, sveikatos apsaugos, gamtosaugos, švietimo, kultūros, jaunimo, turizmo srityse.

   
   

 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.