Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba

PradžiaParama maisto produktais

Kas turi teisę į paramą?

Paramą pagal Maisto iš intervencinių atsargų tiekimo labiausiai nepasiturintiems asmenims Bendrijoje programą (sausus maisto produktus ir higienos priemones) gali gauti asmenys, kai:

1. Šeimos pajamos vienam jos nariui ar vienam gyvenančiam asmeniui neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų (187,5 Eur) dydžio per mėnesį. Jei bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui (vienam gyvenančiam asmeniui) viršija 1,5 VRP dydį, pvz., pensinio amžiaus žmogui, neįgaliajam, daugiavaikei šeimai, vienam iš tėvų, auginančiam vaikus, netekus maitintojo, stichinės nelaimės atveju ir kitais atvejais, savivaldybės administracija turi teisę skirti paramą šiems asmenims savo išimties atvejams nustatyta tvarka.

2. Šeimos pajamos vienam jos nariui ar vienam gyvenančiam asmeniui yra didesnės nei 1,5 VRP dydžio, bet neviršija 2 VRP (250 Eur) dydžių per mėnesį, ir tokia šeima ar vienas gyvenantis asmuo atitinka labdaros organizacijų, dalyvaujančių Programoje, bendru sutarimu nustatytas sąlygas ir įtraukiama į labdaros organizacijos sudaromą sąrašą paramai gauti.

Šeimos ir vieno gyvenančio asmens sudėtis nustatoma ir pajamos per mėnesį apskaičiuojamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymu.

Kur ir kokius dokumentus pateikti dėl paramos?

Kreipdamasis dėl paramos, pareiškėjas užpildo patvirtintos formos prašymą, kuriame nurodo duomenis apie šeimą, jos narių veiklos pobūdį, gaunamas pajamas bei kitą paramai gauti reikalingą informaciją. Gyventojai, gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) socialinę paramą pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą pateikia laisvos formos prašymą, kuris yra pagrindas paramai iš intervencinių atsargų gauti.

Druskininkų savivaldybės teritorijoje paramą dalija nevyriausybinė organizacija Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“. Maisto produktai gyventojams dalinami 6 kartus per metus (preliminariai vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais), higienos prekės  - 2 kartus (preliminariai birželio ir gruodžio mėn.)

Dokumentai priimami ir konsultacijos teikiamos Druskininkų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje, Vasario 16-osios g.7, Druskininkai, 107 kab., tel. (8 313) 52543, el.p. laima.jaskeleviciene@druskininkai.lt

Administracinės paslaugos aprašymą, prašymo formą, reikalingus pateikti dokumentus rasite šios savivaldybės svetainės skiltyje "Paslaugos" 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.