Druskininkų savivaldybė - Asociacijos ir menininkai

 

Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 51 517, 59 159
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Asociacijos ir menininkai

ASOCIACIJOS

Lietuvos pensininkų sąjungos Druskininkų miesto bendrija „Bočiai“          

Patys aktyviausieji senjorai, mėgstantys šokį ir dainą, aktyviai  dalyvauja “Bočių” ansamblyje. Dauguma – nuo pat pirmos ansamblio susikūrimo dienos. “Bočių” ansamblis nuolat koncertuoja  daugelyje  renginių Druskininkuose, taip pat visoje Lietuvoje ir užsienyje. „Bočių” bendrijos „Kraitės” klubo auksarankės, vadovaujamos Romanos Jonušienės, savo nuostabius darbelius nuolatos rodo vietiniams ir apskrities gyventojams, punskiečiams, kurorto svečiams. „Kraitės” darbštuolės – nuolatinės gerumo akcijų organizatorės, nešančios džiaugsmą, paguodą, raštuotas kojines, pirštines, suvenyrus slaugos namų, ligoninės pacientams, vienišiems. Bendrijos  „Žodžio meno“ klubas mini lietuvių literatūros klasikų gimtadienius, pristato savo kūrybą, susitinka su rašančiais žymiais žmonėmis.
Bendrijos pirmininkė - Zita Jančiauskienė.
Kontaktai: Veisiejų g. 17, Druskininkai, tel. (8 313) 53798. 

Druskininkų teatras „Niša“   


Teatras „Niša” gyvuoja jau daugiau nei dešimtmetį, ir karts nuo karto „drumsčia” ramų kurorto gyvenimą.  Per šį laikotarpį savo nišą teatre atrado daug žmonių – nuo valdininko iki eilinio bedarbio, nuo mokytojo iki pradinių klasių mokinuko, nuo gydytojo iki paciento. „Nišoje” jau pasikeitė kelios aktorių kartos, bet vis tiek ji yra artima, ji žavi, stebina, čia norisi sugrįžti, jei ne kaip aktoriui, tai kaip žiūrovui. Galbūt tai ir yra “Nišos” stiprybė  - žmonės kuria ir dirba žmonėms. Net ir žiūrovas spektakliuose randa sau tinkamą ir jaukią nišą. Nuveikta nemažai – gausybė spektaklių, tarptautinių projektų, gastrolių, festivalių.
Vadovė - režisierė Asta Žiurinskienė.
Kontaktai: el. p.
teatrasnisa@gmail.com, tel.( 8 650) 35660.   

 

Šiuolaikinio šokio studija „Decima“


Šokių studija įkurta 1989 m., ją lanko įvairaus amžiaus vaikai nuo 6 iki 19 metų,  „Decima“ atstovauja šokių klubą „Flik“.Vyresnio amžiaus merginos šoka modernaus šokio šokius, o jaunesni- įvairaus šokio žanrus: hip-hopo, šiuolaikinį, šou. Šokių studija „Decima“ yra nuolatinė šiuolaikinio šoko konkurso „Norim kilt“ dalyvė bei 3-ios vietos laimėtoja,  tarptautinių konkursų „Lietaus žydėjimas“, „Pajūrio vėjas“, „Baltijos banga“ diplomantė, šokių konkursų „Šokio erdvėje“, „Šokio ringas“ trečios vietos diplomantė, konkursų- festivalių „Gervė“, „Šokių fiesta“, „Muzikos karuselė“, „Šėlkim muzikos ritme“ dalyvė bei diplomantė, Lietuvos televizijos projekto vaikams ir jaunimui „Mažųjų žvaigždžių valanda“ nugalėtoja, Druskininkuose organizuojamų renginių ir koncertų dalyvė.  „Decima“ bendradarbiauja ir kuria bendrus projektus su Druskininkų kultūros centro folkloro ansambliu „Stadalėlė“, masines choreografines kompozicijas Kurorto šventės renginiams, parengė choreografines kompozicijas teatro „Niša“ spektakliui „Einu namo...“ 
Vadovė - Rūta Dvorkinienė.
Kontaktai: tel. (8 313) 53 492, (8 687) 37 461, el.p.: decima@xxx.lt, rutuke29@gmail.com


Sportinių šokių studija „Rock-rock“
 

 

  
Studija “Rock-Rock” gyvuoja nuo 1990 m., atstovauja šokių klubą „Flik”.Šokėjų amžius - nuo 5 iki 19 metų. Pradžioje jaunieji šokėjai susipažįsta su muzika, paprasčiausiais šokių judesiais, vėliau dalyvauja įvairiose varžybose, festivaliuose, miesto šventėse, respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose. Jau kelerius metus šokio paslapčių mokosi ir suaugę. Jie šoka pagal pasaulinę šokių programą ir tarptautines šokių tradicijas. Nuo 1995 m. studija yra respublikinio sportinių šokių festivalio “ZUIKIS” organizatorė, taip pat įvairių tarptautinių ir respublikinių varžybų nugalėtoja, respublikinių ir tarptautinių šokių festivalių dalyvė. 2005 m. studijos šokėjai  dalyvavo respublikinėje moksleivių dainų ir šokių šventėje “Mes”, taip pat  LRT projekte “Šokių 10”, „Mažųjų angelų opera”, „Išgelbėk draugą”. Šokių studija vasaromis Nidoje ir Druskininkuose rengia šokių stovyklas, kuriose su jaunaisiais šokėjais dirba profesionalus choreografas J.Smoriginas, Suomijos baleto ir jogos dėstytoja Saima, respublikos dešimties šokių čempionas T.Slausgalvis, tarptautinės kategorijos teisėjas ir treneris K.Andrijevskis.
Vadovė - Birutė Levanaitienė.
Kontaktai: tel. (8 313) 54989, el.p.: flik.rock@gmail.com

  

 

Druskininkų poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacija „Branduma“

 

Druskininkų poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacija „Branduma“ įregistruota 2011 metais ir vienija  labai skirtingus amžiumi, išsilavinimu, užimamomis pareigomis, kūrybos patirtimi žmones. Dauguma „Brandumos“ narių –  neprofesionalūs menininkai, literatai, organizuojantys kamerinius susibūrimus, literatūros vakarus, taip pat įvairioms progoms, atmintinoms datoms paminėti skirtus renginius, susitikimus su žymiais Lietuvos šviesuoliais. 2010 m. išleistame respublikiniame „Brandumos“ almanache yra 11 druskininkiečių kūryba.  „Branduma“ glaudžiai bendradarbiauja su LSKD „Guboja“ Druskininkų skyriumi, Druskininkų  savivaldybės viešąja biblioteka,  Druskininkų Šv. apaštalo Baltramiejaus parapija.

Pirmininkas -Jonas Tertelis.
Kontaktai: tel. (8 687) 87169,  el.p.: jonotertelio
@gmail.com

Muzikos studija „Mikutis“

Studija įkurta 1994 m., joje veikia du originalūs muzikiniai kolektyvai: išilginių fleitų konsortas ir pramoginės muzikos ansamblis, kuriuose groja Lietuvos muzikos ir teatro akademijose, kitose aukštosiose mokyklose studijuojantys studijos absolventai, gabiausi studijos mokiniai.Trijose kompaktinėse plokštelėse studija yra įrašiusi populiariausių estradinių dainų instrumentines versijas (saksofonas, klarnetas, išilginė fleita), taip pat parengusi ir išleidusi sopraninės ir altinės išilginių fleitų pradžiamokslius, skirtus muzikos ir bendrojo lavinimo mokyklų muzikos mokytojams savarankiškam mokymuisi. Studijoje mokyklinio amžiaus vaikai mokomi groti išilginėmis fleitomis, klarnetu, saksofonu. Mokiniams sudaryta galimybė pagal poreikį rinktis mokomas disciplinas. Gabiausieji mokiniai mokomi pagal profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio programą. Baigusiems studiją išduodamas pažymėjimas.
Studijos vadovas – Juozas Mikolainis.
Kontaktai:Vytauto g. 14, LT- 66129,
Druskininkai, tel. 8 672 25603, el.p. mikolainis@gmail.com, www.mikutis.lt

 Dailininkų asociacija „3X“

Dailininkų grupė gyvuoja jau daugiau nei du dešimtmečius, inicijuoja naujus kultūros projektus, tradiciškai rengia įvairias parodas Mažojoje galerijoje bei kitose parodoms skirtose erdvėse, organizuoja tarptautinį plenerą „Čiurlionio dienos“ . Tai tradicinis Lietuvos ir užsienio dailininkų kūrybos sambūris, skirtas dailininko M.K.Čiurlionio gimimo metinėms. Renginio metu vyksta dalyvių kūrybinis bendradarbiavimas, rengiami susitikimai su druskininkiečiais ir kurorto svečiais.

Vadovas – Andrius Mosiejus, parodų koordinatorė- Silva Jakavonienė.
Kontaktai: Mažoji galerija, M.K.Čiurlionio g. 37, Druskininkai, tel. (8 313) 55752.

  

 

 

 

 

Vertinkite: Balsų skaičius: 0
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Druskininkų savivaldybės vieta žamėlapyje
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
info@druskininkai.lt
Telefonas

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.